t Bauke 40 I familieberichten üsb üfsn zaterdag 25 februari 2012 l IHensentiiiq.nl Geboren zoon van Gijsbert Anita Fieret-Roelse 19 februari 2012 Kruithuisstraat 62 4515 AX IJzendijke üytr isdari Verraadt ons aller angst zich niet in wie het leven weerloos liet? De glasglans stem t de blazer mild. De kaarsvlam vormt de hand tot schild. De krokus wijst beton zijn grens. Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens. (Okke Jager, 1992) A Die u Mijn liefste is overleden Gerardus Duitemeyer Predikant te Hoogvliet Heerlen, Houten, Oudelande en Ellewoutsdijk en Vijfhuizen Legerpredikant in Indonesië Directeur Volkswoningen gemeente Utrecht Auteur Oud - reserve kapitein predikant drager van het ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1948 en 1949 Rotterdam, 14 juni 1917 t Heerde, 22 februari 2012 Welsum: Willeke M. Duitemeyer-Scheele Mijn man is thuis op zijn zo geliefde plek. Wij zijn hier 't liefst in kleine kring bijeen. Molen 'Houdt Braef Stant' IJsseldijk 65, 8196 KC Welsum Donderdag 1 maart vindt om 10.30 uur de afscheidsdienst plaats in de Dorpskerk van Diepenveen, Kerkplein 4. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend bent u welkom voor ontmoeting in Restaurant de Roetershof, Kerkplein 6. De begrafenis vindt 's middags in kleine kring plaats. Na een lang leven en afnemende krachten is van ons heen gegaan onze lieve tante Ma Maria Johanna Gel jon in de leeftijd van 96 jaar. Neven en nichten Goes, 24 februari 2012 Zorgcentrum "Randhof" Correspondentieadres: Langeweegje 49 4434 ND Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 28 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Dorpshuis "Trefpunt" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. StT Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. 'Herinner mij zoals ik was, toen ik nog alles kon' Verdrietig delen wij u mee dat onverwacht is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Peggy van der Baan-Hagenbeek Rotterdam 22 oktober 1931 t Goes 23 februari 2012 Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Revant Linden hof, s-Gravenpolderseweg 114a voor de goede zorg en begeleiding. Wolphaartsdijk Jan van der Baan Oud-Sabbinge Machiel en Ellen Tijmen, Jelmer, Maret Aalsmeer Karin en Roy Shadee Wolphaartsdijk Simone en Arjen Noor Correspondentieadres: Muidenweg 51 4471 NN Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid, waarvoor u bij deze bent uitgenodigd, vindt plaats op woensdag 29 februari om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Öude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met respect voor de wijze waarop hij omgegaan is met z'n afnemende gezondheid, bereikt ons het droevige bericht dat onze oud-collega en coördinator is overleden. Kees Crucq Wij wensen Nelleke en de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers Stichting Personenalarmering Zeeland "Dient elkander door de liefde" Galaten 513B Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma Catharina Martha van Fraeijenhove-van Overdulve weduwe van Jacobus van Fraeijenhove A 26-11-1934 f 23-02-2012 Zaamslag: Jan en Yvonne van Fraeijenhove Jacky, Thomas, Stefan en Naomi Zaamslag: Corine van Faeijenhove Corr. adres: C. van Fraeijenhove Gerard van derNissestraat65 4543 AH Zaamslag Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 februari van 17.30 tot 18.30 uur en op dinsdag 28 februari van 11.00 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Hughersluis 22 te Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 28 februari om 15.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag, die aanvangt om 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. van Fraeijenhove Schoenen-Lederwaren Plein 9 4543 BH Zaamslag op dinsdag 28 februari de gehele dag gesloten. Wint Oudesluijs Wim leefde zijn leven op zijn eigen manier Trustenkus lieverd Correspondentieadres: Petra de Meulmeester Steenbank 43 4301 ZX Zierikzee frisse bries zeil stoot bol water bleek schuwt is wit wiwjpel (jeeft oost stuurboord, licht roer noor rechts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40