37 - Kerkhove klaar in Australië Carlijn Leewis wint in Z1 Indoor-eventing zaterdag 25 februari 2012 Executieverkoop Op 1 maart2012 om 11.00 uurvindt er een executoriale verkoop plaats ten laste van Aannemingsbedrijf A. Otte en Zn. BV, Havenweg 20 te 4455 AP Nieuwdorp. Voor nadere informatie voor 1 wat betreft de verkoop van roe rende zaken verwijs ik u naar Veilingdeurwaarder.nl Deurwaarder belast met de executie Evert van Manen 0113-244775 WESTKAPELLE JaapJan Ritsema weg bij Stormvogels De korfbalvereniging Stormvogels en trainer JaapJan Ritsema gaan aan het einde van het seizoen uit el kaar. Beide partijen hebben dat in goed onderling overleg besloten. JaapJan Ritsema is aan zijn derde seizoen bezig bij de club uit West- kapelle. Stormvogels komt in de veldcompetitie uit in de tweede klasse, in de zaal is de club actiefin de derde klasse. Huub van Noorden werkt in de straten van Goes een van zijn laatste trainingen af voordat hij naar Kenia afreist. foto Willem Mieras Nederland, staat de halve triatlon van Damme op mijn programma. Volgend jaar hoop ik aan een hele triatlon mee te doen." Hoofddoel is natuurlijk weer de Kustmarathon, maar voordat die er op 6 oktober is, wil de Bevelan der ook nog de Goese Stadsloop, wat wedstrijdjes uit het straten- loopcircuit en een halve mara thon lopen. „En op 7 september moet ik ook nog even trouwen", vertelt de atleet van AV'56 en triat leet van het WEA-triteam Zee land met de nodige zelfspot. Z'n vriendin kan er wel om lachen. „De huwelijksreis hebben we dan al gehad", vindt de Bevelander. „Maar ik geloof dat Getrud er nog wel eentje wil." Ze knikt instem mend. En dan is er natuurlijk nog het wielrennen, dat even op z'n gat ligt. Juni vorig jaar miste het lid van wv Theo Middelkamp bij een koers in België een dopingcontro le. Van Noorden stapte halverwe ge af ging niets vermoedend naar huis en deed zo niet de plas die van hem verwacht werd. Het le verde hem een schorsing van een jaar op. Daar bovenop kwam een boete van 250 euro. Eind vorig jaar werd de straf in hoger beroep bevestigd. Van Noorden heeft zich erbij neergelegd. Hij voelt zich slachtoffer, geen misbruiker. De vele reacties na de uitspraak hebben dat gevoel alleen ver sterkt. „Ik schaam me er niet voor", vertelt hij. „En nog nie mand heeft mij veroordeeld. Ie dereen weet hoe het zit." Al zijn trainingsarbeid betaalt nog niet echt uit, vindt Van Noorden. „Ik wacht op het moment dat het er echt uitkomt. Ik weet zeker dat ik kan meer dan ik nu presteer." Zou het niet verstandig zijn een echte trainer in de arm te nemen? Iemand die trainingsschema's op stelt en zorgt voor een goede 'werkverdeling'? „Weetje", zegt Van Noorden, „ik wil trainen als het uitkomt. Eigen lijk leef ik met de dag, niet per week. Vandaag had het uitzendbu reau geen werk voor me. Daarom heb ik vanmorgen besloten te gaan zwemmen en te lopen. Ik ben vierenhalf uur bezig geweest. Dat was niet gepland, maar dat kon ook niet. Misschien moet ik meer naar iets toewerken, maar het is voor mij echt moeilijk." Volgens Van Noorden vallen al die sporten goed te combineren. Sterker, hij beschouwt het als noodzaak om alle drie takken van sport te bedrijven. „Door de com binatie blijf je gemotiveerd. Als je steeds hetzelfde doet, raak je mis schien je fanatisme kwijt. Sporten wordt een sleur. Nu kan ik genie ten en dat wil ik zo houden." Zo gaat het ook worden in Kenia. Lopen, fietsen, zwemmen en daar bij ook nog eens masseren. Van Noorden wil veel leren en z'n werk goed doen. „Twee jaar gele den liepen twee jongens uit Bra bant stage in Iten. Zij worden nog steeds opgeroepen om te masse ren. Als er Kenianen lopen in Eu ropa mogen zij ernaar toe. Kijk, dat zou ik ook wel willen." Koen de Vries MILDURA - De tennistrip van Le sley Kerkhove door Australië zit er op. Gisteren werd de twintigjarige Zierikzeese in de kwartfinales van de challenger van Mildura uitge schakeld. De Chinese Xinyun Han was haar in een spannende partij net de baas: 6-4 7-5. Vandaag vliegt ze te rug naar Nederland. De Schouwse speelster deed down under mee aan vier 25.000 dollar- toernooien. Ze had niet overal suc ces, maar door haar finaleplaats in Launceston en haar twee gewon nen duels in Mildura was de fe- bruarimaand meer dan geslaagd. Het gevolg is een „mooie stijging op de wereldranglijst", zoals ze op haar eigen website schrijft. Kerkhove reisde naar Australië af als de nummer 412 van de wereld ranglijst. Momenteel staat ze 354e en de verwachting is dat ze - als de resultaten van Mildura verwerkt zijn - nog enkele plekken klimt. door Lucien Roelandt HEINKENSZAND - Op de tweede dag van de Bevelandse Dressuurdagen van de RV Allround was Carlijn Leewis met ruin Westerschelde's - Orion de beste in Zi. Leewis noteerde de winnende sco re van 65,88 procent. Daarmee hield de amazone uit Hoedekens- kerke de Schouwse Loes van der Sluis met de Sambertino afstam meling Toledo bijna twee procent achter zich. Leewis: „Orion liep fijn en bleef goed bij de les. Tot het einde toe bleef hij er ook aan trekken." Door de zege gaf ze een vervolg aan de indrukwekkende opmars naar de top van de basis- sport. „Ja het gaat wel hard. Orion heb ik anderhalf jaar geleden ge kocht. Toen was hij wel zadelmak maar had nog geen wedstrijd gelo pen. Ik heb hem zelf verder opge-, leid. Vorige zomer werden we op het Zeeuws kampioenschap twee de in L2 en mochten we naar het NK. Nu loopt Orion in Zi. Het is een lief paard met veel wilskracht. Soms is hij wel eens te ijverig en gaat dan zelf denken hoe het moet. Dan is het lastig om hem te rug te nemen. Hij is ook wel eens gespannen en kijkerig in de ring, maar dat wordt steeds minder." MIDDELBURG - Stal de Kroo in Nieuwland houdt vandaag een bij zonder paardensportevenement: een indoor-eventing. Eventing (dressuur, springen en cross) wordt bijna altijd buiten gehou den, maar indoor blijkt het ook te kunnen. In Nieuwland is geen dressuur, alleen springen en cross. Vanaf 8.30 uur komen de pony's in actie, om 10.00 uur beginnen de 5 paarden. Bij de deelnemers valt de wedstrijd in de smaak. Het aantal is in vergelijking met vorig jaar ver dubbeld. 'fe WEEKEND DEAL Ga genieten bij Het Verschil! Bij Restaurant Het Verschil in Zoutelande stel je nu zelf een heerlijk 3-gangen menu samen van de verrassende kaart met verschillende gerechten voor vlees- en visliefhebbers. Dit restaurant heet niet voor niets Hét Verschil. Het is compleet anders dan voorheen en anders dan andere. Ervaar deze andere manier van eten in hartje Zoutelande... Een intiem diner voor twee of een volmaakt groepsuitje, Het Verschil maakt het verschil voor jou! Laat je verrassen door de smaak van een heerlijk 3-gangen keuzemenu bij Restaurant Het Verschil in Zoutelande!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37