Ï^ZOr.nl/abonnee Welkom 675 nieuwe abonnees! Cora Schreijenberg 15 jaar abonnee! Mevrouw S. van Belzen Arnemuiden Waarom heeft u een abonnement op de PZC genomen? Wij zijn ai eens eerder abonnee geweest en ik miste de PZC. Vooral het regionale nieuws en de achtergronden bij het nieuws, die vind je alleen in de krant. Het is heel fijn om weer elke ochtend een krant te krijgen en we hebben een goede bezorger, die is er ruim voor 7.00 uur! Wat spreekt u aan in de PZC? Naast het nieuws en de achtergronden vind ik de bijlagen erg leuk. De Uitgids bewaar ik meestal voor het weekend en soms knip ik uitgaanstips uit om te bewaren voor een later moment. Ook het katern Reizen is leuk, ik lees graag over bijzondere bestemmingen. Verder lees ik vrijwel alle columns. Heeft u een tip voor de PZC? Ik mis een goede kookrubriek met recepten en foto's van gerechten. Zo'n rubriek kun je ook een Zeeuws tintje geven. Domburg De PZC mocht in de maand januari 675 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. Welkom! De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand februari precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Bedankt! Wanneer leest u meestal de krant? Ik lees de PZC meteen 's ochtends vroeg, van begin tot einde. Alleen het sportnieuws interesseert me niet zo, maar dat leest mijn man dan weer wel. Wat zou u zeker niet willen missen in de krant? De dagelijkse almanak vind ik erg leuk en op zaterdag lees ik graag de rubriek Streektaal. Wat kan de PZC verbete ren? Ik ben eigenlijk heel tevreden, van mij hoeft er niets te veranderen. Pas geleden is de voorpagina veranderd, die ziet er mooi uit. Heeft u weieens meegedaan aan een actie van de PZC? Ik doe altijd mee met de acties waarbij je twee proefabonnees aandraagt. Die proefabonnees krijgen de krant drie weken gratis en ik krijg een cadeautje. In december kreeg ik een keukenschort en bij eerdere acties kreeg ik een badjas en een Zeeuws tafelkleed. H.M. Arkenbout, Zierikzee J. van Belzen, Arnemuiden Bewoners Reyershove, Middelburg D.R. van Bloppoel, Vlissingen G.P. Bollebakker, Koudekerke P. Buurman, Zuidzande J.W.J. Buyze, Terneuzen E. Damen, Kapelle J.J. de Fouw, Colijnsplaat A.F. Hammink, Sirjafisland A. Kielman, Cadzand AIIVI Meijering, Kattendijke M van Oosten, Veere A L Priemis, Renesse L.W. van Splunder, Zierikzee J. Vergouwe, Breskens M.E. de Vos-Platteeuw, Terneuzen P. Vroegop, Aardenburg H.C. van Waterschoot, Sas Van Gent L. Wattel, Vrouwenpolder W. Westveer, Wolphaartsdijk A. Wisse, Grijpskerke H. Yigit, Sluiskil

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33