FZC.nl/abonnee Friesland wandelarrangement r Hotel direct aan de elfstedenroute! Lekker wandelen in de omgeving en genieten van de rust en ruimte bij Hotel Restaurant Jachthavens Galamadammen in het Friese Koudum, direct aan de Friese meren en nabij de Gaasterlandse Bossen! Reserveer het 3-daags arrangement voor vanaf 99,- p.p.* Er zijn wandelroutes meteen vanaf het hotel, maar ook in de Gaasterlandse bossen (op ca. 5 km afstand) en stadswandelingen. Geniet van de rust en de ruimte: bijtanken, relaxen, actief zijn, het kan allemaal. Hotel Galamadammen Het hotel ligt pal aan het water (elfstedenroute) en beschikt over 46 kamers, een sfeervol restaurant, verwarmd binnenzwembad met kinderbadje, sauna en Turks stoombad, zonnebank en tafeltennis. inhoud wandelarrangement: - Ontvangst met koffie en Friese oranjekoek in het hotel - Twee overnachtingen met elke morgen een uitgebreid ontbijtbuffet - Ie avond een heerlijk 3-gangen diner a la carte - Wandelroutes vanaf het hotel en door Gaasterland Daarnaast zijn er nog stadswandelingen in de elfstedenstadjes Workum en Sloten - Gratis gebruik van het heerlijk verwarmde zwembad - Uitgebreide omgevingsinformatie - Op basis van 2 personen per kamer (voor dit arrangement geen reserveringskosten) Zo profiteren abonnees Normale prijs wandelarrangement 135,- p.p. Abonneeprijs wandelarrangement 99,- p.p.* Reserveren Voor meer informatie en reserveringen (onder vermelding van de PZC Abonneevoordeel) kunt u contact opnemen met het hotel: f Galamadammen Vanaf 99.- p.p Hotel Restaurant Jachthavens Galamadammen Galamadammen 1-4, 8723 CE Koudum Telefoon: 0514-521346 info@galamadammen.nl www.galamadammen.nl De aanbieding is geldig vanaf vrijdag 30 maart tot 15 mei 2012. Voor dit arrangement geldt dat de prijs gebaseerd is op een tweepersoonskamer aan de landzijde. Uiteraard zijn er ook kamers aan de waterzijde met of zonder balkon te reserveren. Bijzonderheden: Voor het weekend wordt er een toeslag berekend van 10,00 per arrangement bij aankomst op vrijdag of zaterdag. Bij aankomst op zondag, knjgt u een gratis upgrade naar een kamer aan de waterzijde van het hotel, indien beschikbaar. Tijdens de paasdagen (aankomst 6 april) kunt u alleen 3 nachten verblijven inclusief een extra 3-gangendiner a la carte en uitgebreid ontbijtbuffet. De totaalprijs van het arrangement is dan 175,00 per persoon. Toeristenbelasting 1,00 p.p.p.n. ABONNEE VOORDEEL Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Greune Weide Ruim 25% korting Hotel Noordwijk Beach 61,- korting Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl a r www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32