Heerlijk wonen aan de Zeeuwse goudkust ^fj| Traplift huren? 26 [zeeland Stannah Alleen bij de beste! De fiscus betaalt mee, ook bij huur! zaterdag 25 februari 2012 Voor 13 procent van de huizen aan de Blokjespiaat in de wijk Goese Meer in Goes betaal je meer dan een miljoen euro. De gemiddelde prijs is 675.000 euro. Een vierkante meter grond kost hier 3850 euro. Aan de Torenweg in Nieuw-Haamstede staan de duurste huizen van Zee land. De waarde van de woningen is hier gemiddeld 730.000 euro. Er staan twintig woningen die meer dan een miljoen kosten. De woningen aan de Nieuwe Diep in de wijk Goese Meer in Goes zijn ge middeld 715.000 euro waard; 19 procent van de huizen kost meer dan een miljoen euro. mensen hebben wel twee of drie huizen. Ik denk dat de helft nu leeg staat." De bewoners van de Torenweg komen regelmatig in zijn zaak. „Ik ken ze allemaal", zegt Van Vossen lachend. Zo woont er een bankdirecteur en de eigenaar van een populaire vakan tiewebsite, weet hij. „Als de men sen een weekendje hier zijn, dan willen ze hun keuken niet vies ma ken. En een patatje lust iedereen hè." Wat de welgestelde klanten het meest bestellen in zijn zaak? „Kwekkeboom-kroketten. Daar zit écht rundvlees in." Leen 't Hart schoffelt even verder op de tuin van zijn villa, die de naam Finally draagt. Voor de deur staat een glimmende Mercedes en de enorme achtertuin heeft een zwembad en twee palmbomen. Het huis is 1300 kuub, ruim drie keer zo groot als een gemiddeld Nederlands koophuis. „Is dit de duurste straat van Zeeland?", zegt de pensionado verbaasd. Dat komt vast door de omgeving, denkt 't Hart. „Het is hier prachtig. Je hebt veel vrijheid, en je kijkt zo tegen de duinen aan. Soms loopt er wel eens een hertje in de tuin. Dit is een ideale plek als je van rust houdt." Daar is Joke Schoenmakers het mee eens. Zij verhuisde tien jaar geleden met haar gezin vanuit Zuid-Holland naar de Torenweg om lekker dicht bij het strand te wonen. Ze gaat graag paardrijden op en rondom het strand. „Het is hier heel fijn wonen." Of haar wit te huis meer of minder dan 730.000 euro waard is, weet ze niet. „Ik heb geen idee. Ik hoef het ook niet te weten, want we willen hier nooit meer weg." Wie interesse heeft in een woon huis aan de Torenweg: nummer 33 en 35 staan te koop. Maar daar hangt wel een prijskaartje aan. Res pectievelijk 850.000 en 875.000 eu ro. zie ook video op www.pzc.nl/video Leen 't Hart woont met veel plezier aan de Torenweg in Burgh-Haamstede. foto's Ronald den Dekker door Cornelleke Blok De villa's hebben er namen als Klein Meeuweduin, Noord Caepe en Den Ban- jaart. Ze liggen ver scholen achter bomen en hoge ge sloten hekken met intercoms. Het strand is op steenworp afstand en de oprijlanen grenzen aan een prachtig wandelgebied. Wonen aan de Torenweg in Nieuw-Haamstede is alleen wegge legd voor de allerrijksten. Dit is de duurste straat van Zeeland, blijkt uit onderzoek van technologiebe drijf Calcasa. De huizen zijn hier gemiddeld 730.000 euro waard. Een derde van de woningen kost zelfs meer dan een miljoen. De goudkust van Zeeland oogt vrij dagmiddag uitgestorven. De rollui ken van de meeste huizen zijn dicht. Rini van Vossen, eigenaar van de snackbar aan het eind van de weg, weet waarom. „Sommige De Grevelingenhout in Bruinisse staat op plek vier in de top vijf van duur ste Zeeuwse straten. Woningen kosten hier gemiddeld 545.000 euro. Vijf procent is duurder dan een miljoen. Voor een woning aan de Basaltpromenade in Terneuzen betaal je gemid deld 535.000 euro. Maar dan heb je ook wat: een prachtig uitzicht op de Westerschelde. foto Mark Neelemans Informeer mij vrijblijvend over de Q buitentrapiift |T traplift rechte trap [U traplift met 1 of 2 bochten C€|@! O BEL GRATIS 0800-0228-700 (toestel 2421) www.stannah.nl - info@stannah.nl 's Werelds meest gekozen en gewaardeerde traplift. 1 (Dhr/Mevr) 'Adres Afd2421 1 Opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stannah i Trapliften B.V., Antwoordnummer 1 7006, 21 70 VB Sassënheim.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 26