Maak een proefrit waar je stil van wordt zeeland j 25 'Herman Ploegstra is vermoord om affaire' zaterdag 25 februari 2012 had, wisten alleen enkele vrien den van de brandweer. Op een ge geven moment vertelde Ploegstra aan hen dat hij dacht dat iemand hem achtervolgde, even later was hij vermist. Volgens de drie paragnosten had Herman met een vrouw afgespro ken op een parkeerplaats. In plaats van de vrouw kwamen echter twee mannen aanrijden. Pa ragnost Coby: „De twee mannen waren er opeens. Herman geeft aan mij door dat dit niet de bedoe ling was, hij wachtte op een vrouw." De paragnosten zijn het erover eens dat Herman is doodgescho ten en in de Westerschelde is ge dumpt: 'Ik ben nat als ze me vin den', geeft Herman volgens pa ragnost Peter aan hem door. Broer Kees: „Het ergste van alles vind ik dat we hem waarschijnlijk nooit meer terugvinden." door Christel Tuin Fruitteler Rinus van 't Westeinde stopt als voorzitter van de Borselse ZLTO. foto Willem Mieras IJZENDIJKE - Paragnosten Coby, Peter en Tessa zijn er zeker van: Herman Ploegstra is door twee mannen vermoord in verband met een affaire. De twee schoten de IJzendijkenaar dood en dump ten hem vervolgens in de Wester schelde bij Nummer Een. Dit vertelden zij stellig in het RTL-programma Het Zesde Zin tuig, dat donderdagavond werd uit gezonden op RTL4. In dit programma kwamen ook Herman's vrouw Sandra, zijn broers Jan en Kees, moeder Wil en vriend Gerard Tollenaar aan bod. Zowel de broers, moeder als Tolle naar, die Herman kende via de brandweer, waren het erover eens dat Herman een echte vrouwen gek was. Volgens moeder Wil was hij zelfs verslaafd aan seks. Dat hij affaires 0% BPM 0% BIJTELLING 0% WEGENBELASTING 2 ro Emission Kom naar de Nissan Leaf Tour Maak de stilste proefrit ooit tijdens de Nissan Leaf Tour op 25 en 26 februari in de Singelstraat in Goes. Meld je aan op www.nissan-leaftours.nl Nissan LEAF. 100% elektrisch

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 105