Bewoner Bakker: zeeland j 23 Meer parkeerplaatsen om druk te verlagen vanOeveren Sturm Auto EXTRA AANBOD: - Medianavigatiecenter voor 995,- - 16" Licht metalen velgen voor 995,- AXEL Trainingscentrum houdt open huis OOSTBURG Metalnight op podium The Lane in Oostburg Het podium The Lane aan de Nieuwstraat in Oostburg staat za terdag 25 februari in het teken van een Metalnight. Bezoekers kunnen er luisteren en kijken naar liveoptredens van de bands Kyu, Deathbox en de Neder landse industrial metal coreband Gilo. De Metalnight in The Lane begint om 22.00 uur. Klasse. Met een scherpe prijs. Mercedes-Benz Ook de panden aan de Schoolweg, achter de Vlooswijkstraat, gaan tegen de vlakte. door Frank Gijsel SLUIS - Het parkeren voor inwo ners van Sluis blijft voor proble men zorgen. Voor autobezitters zonder een par- keervergunning blijft het lastig een plekje te vinden in de buurt van de woning. Tijdens het kernbe- zoek van het college van burge meester en wethouders bleek uit een groot aantal reacties dat er nog een grote behoefte is aan extra parkeerruimte in wijk Oost. Er is inmiddels een wachtlijst met aanvragen voor een parkeervergun- ning. De gemeente wil mensen op die lijst tegemoetkomen. Op een Training Advies 4Y0U en A Hou se 4Y0U Coach- en Trainingscen trum in Axel houden zaterdag 3 maart van 10.00 tot 12.00 uur open huis. 4YOU geeft psychische hulp aan kinderen, jongeren, ouders en volwassenen met een hulpvraag. Ie dereen is welkom. Tevens is er van 12.30 tot 14.00 uur meer informatie te krijgen over de verschillende NLP-, presentatie- en communica tieopleidingen. KLOOSTERZANDE Snuffelen op achtste carnavalsmarkt Zo'n 15 deelnemende carnavalswa genbouwers bieden zaterdag 25 fe bruari alvast creaties, losse poppen en kleding te koop aan tijdens de 8e Kloosterse carnavalsmarkt. De verkoop van de carnavalsmateria- foto's Chris Platteeuw len begint om 12.00 uur op het ter rein van de familie Vereecken aan de Lange Nieuwstraat. De wagen bouwers van de Klepzeikers en de Knosseljèrs zorgen ook voor een hapje en drankje. De deelnemende wagens rijden zondag 26 februari eerst nog in colonne naar de stoet in Ossenisse. aan te leggen parking in de Kloos terstraat op het terrein tussen het Schuttershof en het speelterrein bij multifunctioneel centrum De Keure komen zestig parkeerplek ken. Hiervan wordt een gedeelte bestemd voor vergund parkeren. Om de parkeerdruk nog meer te verminderen, wordt aan het eind van de Zuiddijkstraat nabij cam ping De Meidoorn een parkeerter rein voor 200 auto's ingericht. Naast de extra parkeerruimte wil het gemeentebestuur bepaalde straten afsluiten en alleen bestem mingsverkeer daar toestaan. Bin nenkort komen bij ToverSluis nog negentig extra plaatsen. www.mbvanoweten.nlwww.stuimauto.nl MEEST CELEZEN 1. D66 van leer tegen Langeraert. 2. Wereldrecord Dow Terneuzen. 3. Flatbewoners Terneuzen in kou. BLOCS PZC-verslaggevers bloggen over poli tiek, voetbal, cultuur en kerken. Kijk op www.pzc.nl/blog STUUR UW TIPS NAAR redtern@pzc.nl „Het staat hier al vijftien jaar te verpauperen en de gemeente doet gewoon helemaal niks. Een schande. Als ik met m'n stok tegen de muur sla, donderen er stukjes puin naar beneden." vrijdag 24 februari 2012 HEIKANT Wijding icoon van aartsengel Gabriël Zondagochtend wordt in de mis van 09.00 uur in de parochiekerk in Heikant een icoon van de aarts engel Gabriël gewijd. De aartsengel is uitgebeeld met de attributen van de boodschapper, een rol die hij in de bijbel vervult Het icoon is ge schilderd door Yoka van de Wete ring, een bekende iconenschilderes uit Sint Jansteen. Ze heeft ook het icoon voor de kapel in de Blaauwe Hoeve in Hulst geschilderd. Ook de oude smederij van Simon Verlinde gaat tegen de vlakte. De sierpui van een oud winkelpand aan de noordkant van de Vloos wijkstraat helt vervaarlijk over. Mercedes-Benz A160 EDITION 125 Leverbaar al vanaf 18.990,- Incl. metallic lak, stoelcomfortpakket, airconditioning, Audio 20, Bluetooth telefoonvoorbereiding, vloermatten tapijt. Ook leverbaar in 20% bijtellings uitvoering. Klantvoordeel tot €4.25 8,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71