Van Haasteren 301 sport Maak een proefrit waar je stil van wordt Dubbel winstpunt voor De Koeijer op Bevelandse Dressuurdagen Steve van Hulle aast op revanche zf ro Emission vrijdag 24 februari 2012 door Lucien Roelandt HEINKENSZAND - Met een massa winstpunten zorgden de combina ties in de klasse L voor een prima start van de Bevelandse Dressuur dagen van RV Allround in Hein- kenszand. Ruim negentig procent van de deelnemers scoorde een voldoende voor een winstpunt. Nadine de Koeijer toonde zich met Allegro de beste van dit sterke gezelschap. De overwinning in M ging naar Tony van der Hiele met de vosmerrie Miss Princess. De Koeyer behaalde met de mooi in balans en bergopwaarts gaande Rhodium-zoon Allegro de fraaie score van 68 procent. Voor de com binatie uit Arnemuiden was dit ruim voldoende voor twee winst punten. Hetzelfde gold voor Andrea Niemeijer met Unique. De amazone uit Wemeldinge stuurde de Gribaldi-afstammeling naar een totaal van 65,33 procent. Met het geringst mogelijke verschil reed Kamperlander Van der Hiele de veel lengtebuiging tonende Prince Paradiso-dochter Miss Prin- door Klaas Verspoor MIDDELBURG - De 27-jarige Steve van Hulle gaat zondag in de twee de klasse E met Aardenburg op be zoek bij 'RKDVC. De verdediger hoopt dat het carnaval vooral nog in de benen van de Brabanders zit. In de vijftiende PZC-Toto vult de rechtsback van Aardenburg maar liefst vijf 'tweetjes' in. Voor zijn ploeg gokt hij vanzelfsprekend op een uitoverwinning. „We hebben thuis aan het begin van het seizoen van ze verloren (1-2). Toen kregen we nog teveel goals tegen. Het is natuurlijk af wachten hoe het gaat lopen, want na de winterstop hebben we nog maar één wedstrijd gespeeld." Ook bij de topper in de derde klas se A tussen koploper Heinkens- zand en runner-up De Meeuwen geeft Van Hulle, het voordeel aan de bezoekers. Ook Vlissingen, Goes en Schoondijke blijven vol gens Van Hulle aan de voor hun goede kant van de score. Hoek wint thuis van Kloetinge, zo voor spelt hij. „Er leven bij Hoek na de eerste wedstrijd nog revanchege- voelens." Maandag valt te lezen hoeveel wedstrijden Steve van Hul le juist heeft voorspeld. Hoek - Kloetinge X - X Oranje Wit - Zaamslag De Zwerver - CPC Vlissingen X Heinkenszand - De Meeuwen X MZC'11 -Noad'67 X De Noormannen - Domburg X X Terneuzen-Jeka Longa - Vlissingen X Best Vooruit-Goes X RKDVC-Aardenburg X Groede-Schoondijke X Challenger heeft nieuwe toernooidirecteur cess met 63 procent naar de zege. Karolien Goeree met True Vi- gor-dochter Pride en Jeanet van Damme met Rubiquil-zoon Vido (beiden uit Driewegen) hielden met 62,66 procent de balans in evemvicht. Goeree toonde zich met de schimmelmerrie de beste op de beslissende onderdelen. To ny van der Hiele was tevreden. „Princess is een heel gevoelig paard. Ze maakt zich nog al snel druk. Maar als je ze in haar waarde laat is ze erg werkwillig. Ze bleef vandaag goed bij de les", zei zij. Martijn van Haasteren is de nieu we toernooidirecteur van de Thermphos Challenger Zeeland. Hij is belast met de tennistechni- sche zaken en moet de komende jaren publiekstrekkers naar Mid delburg halen. door Roeland van Vliet GOES - De Thermphos Challenger Zeeland wil in de komende jaren een steeds aantrekkelijker deel nemersveld presenteren. De nieu we toernooidirecteur, Martijn van Haasteren, moet daar zorg voor gaan dragen. Hij is de opvolger van Vli'ssinger Sven Vermeulen, die zich op een internationale carrière als tennisarbiter richt. De 31-jarige Van Haasteren, die gis teren in Goes gepresenteerd werd, is oud-prof Hij reisde jarenlang de wereld over en had vooral succes in het dubbelspel. Aan de zijde van Jasper Smit schopte hij het tot de 117e plaats op de wereldranglijst. In het enkelspel was de 474e plek zijn hoogste notering. Na zijn actieve tenniscarrière - hij stopte twee jaar geleden - werd de Zuid-Hollander coach. Momenteel heeft hij niemand onder zijn hoe de, maar is hij druk met de coach- opleiding van de KNLTB. Ook is hij één van de organisatoren van het Nederlands Tennis Congres, dat jaarlijks wordt gehouden. Nu krijgt Van Haasteren er nog een functie bij. Hij wordt bij de challen ger van Middelburg de toernooi directeur die belast is met de tennis- technische zaken. Hij staat naast Sander van Buren, die commer cieel directeur js. Samen willen ze het evenement verder laten groeien. Van Haasteren was in 2010 al aan wezig bij de eerste editie van de challenger. Hij begeleidde toen Mat- wé Middelkoop, die het toernooi won. Een jaar later was hij er we derom als coach. „Ik hoorde toen van Sven Vermeulen dat hij ging stoppen als toernooidirecteur van de challenger. Ik heb toen verteld dat ik wel interesse had om hem op te volgen." Van Buren speelde enige tijd met het idee om een grote man aan té trekken voor de technische zaken. Hij dacht hardop aan Raemon Slui ter, Jacco Eltingh en Richard Kraji- cek. Maar met Van Haasteren, voor het grote publiek iets minder be kend, is hij nu meer dan tevreden. Van Buren: „Martijn is ontzettend ambitieus en ik denk dat hij echt die mooie namen naar Middelburg kan halen. Wat hij als voordeel heeft, is dat hij pas net gestopt is met tennissen en nog heel erg in het wereldje zit. Hij heeft mis schien wel beter contact met jon- SHIFT ihe way you move 0% BPM 0% BIJTELLING 0% WEGENBELASTING Kom naar de Nissan Leaf Tour Maak de stilste proefrit ooit tijdens de Nissan Leaf Tour op 25 en 26 februari in de Singelstraat in Goes. Meld je aan op www.nissan-leaftours.nl Nissan LEAF. 100% elektrisch y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 68