21 wonen La Vaca Interieur vrijdag 24 februari 2012 Wegens nieuwe modellen beurs Milaan: ITALIAANSE DESIGNKEUKENS HOGE KORTINGEN! I WWW.LIVINSTYLE.NU MIDDELBURG Onderzoek naar draagvlak kooprecht: huurder wil best eigen huis aankopen Ongeveer een kwart van.de huurders (26%) zou hun huur woning willen kopen. Of de huurder daadwerkelijk tot aan koop overgaat, is wel sterk af hankelijk van de woonlasten na aankoop van de woning. Dit blijkt uit onderzoek van Peil.nl, uitgevoerd in opdracht van de Stichting Waarborgfonds Eigen Woningen. Aanleiding van het onderzoek is het voornemen van het kabinet om huurders het recht te geven hun huidige huurwoning te kopen tegen de marktwaarde. Van de tot aan koop geneigde huurders zal tweederde (66%) daadwerkelijk de woning aanschaffen als de woonlasten na aankoop gelijk blijven, blijkt uit het onder zoek. Bij hogere woonlasten wil 44% overgaan tot koop. Meubelspecialist Morres Wonen in Hulst opent in zijn zaak een kookwinkel van Cook&Co Hulst heeft er een nieuwe culi naire winkel bij. Kookwinkel Cook&Co is een grote shop-in-shop bij Morres Wo nen. Met de komst van deze 26-ste Cook&Co Kookwinkel kunnen 'culifreaks' zich voortaan ook bij Morres verlek keren aan culinaire inspiratie en smakelijke ideeën. Het assor timent richt zich op koken, lek ker eten en gezellig tafelen. Thonet maakt met stoel GRTZ een 'vertaling' van een klederdracht-kostuum Meubelproducent Thonet heeft de stoel GRTZ geïntroduceerd. GRTZ was in 2009 een inzending voor de Thonet Mart Stam Prijs. Het is een ontwerp van Marian Duijves- tijn. „GRTZ is een ver taling van een kleder dracht-kostuum naar een stoel", aldus Duijvestijn. Het unieke aan GRTZ is dat de gebruiker de stoel naar eigen smaak kan 'aankleden'. Gemeente Middelburg geeft zes kavels uit voor bouwplan in nieuwe straat Veersehof Aan de Veersehof in Middel burg, een nieuwe straat die aan sluit op de Veerseweg tussen de nummers 16 en 20, worden zes bouwkavels aangeboden aan particulieren. De kavels zijn gegroepeerd rond een hofje, waarbij drie per celen grenzen aan de Veerse Watergang. De oppervlakte van de kavels loopt uiteen van 570 tot 870 vierkante meter, de ka- velprijzen liggen tussen circa 180.000 en 310.000 euro. Belang stellenden kunnen zich vanaf 29 februari inschrijven voor een kavel naar keuze. Uitgifte vindt plaats op basis van volgorde van inschrijving. De gemeente Middelburg kan nadere informatie verstrekken over de uitgifte. Rolgordijnen Vouwgordijnen Plisségordijnen paneelgordijnen Sereens tot 30 maart 2012 Langeviele 77-79 Middelburg 0118 624325 www.lavaca.nl foto's Lex de Meester Wie: Dave Reininga (35) productieleider theaterproductiehuis Zeelandia, Vivian Scholten (31) röntgen laborante, Liva Saartje (2), Poes Bert Waar: Kalkhokstraat 17, Vlissingen Laatste aankoop: Een salontafel voor twee euro Lievelingswinkel: Brocante winkels, Marktplaats Inspiratie opdoen bij: Haar van Boven N Zij van Beneden in Middelburg Van de Gruiter Wonen Sfeer en Meer in Middelburg Zo wonen Dave Reininga en Vivian Scholten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42