3 6 I familieberichten vrijdag 24 februari 2012 (j) ITIensenLlnq.nl Oi/s/lailau "Maar Ik heb voor u gebeden" Lucas 22 32a Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij kennis vair het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Pieter Frederik Beije Piet Oosterland, 16 november 1930 t Bruinisse, 22 februari 2012 Bruinisse, Mijntje Beije-de Korte Kapelle, Gerard Beije Adrie Beije-van Duivendijk Peter Mark Kerkwerve, Jozien Boot-Beije Willian Boot Tom en Ilse Pim Vlissingen, Trudie van Dijke-Beije Wirn van Dijke Monika Amy Oudestraat 16 4311 AW Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 28 februari in de kerk van de Herv. gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer zwager en oom Pieter Frederik Beije 16 november 1930 t 22 februari 2012 Echtgenoot van M. Beije-de Korte Haarlem J.A.P. Linck-Beije t F.W.G. Linck f Soest A.J.P. Beije Steen wijk N.P. Beije J. Beije-van Nt Hoff Zierikzee J.C. Rotte-Beije J.G. Rotte t Oosterland J.J. Beije t J.J. Beije-Reinhoud t Oosterland H.M. Beije R. Beije-Plug Oosterland T.A. Beije C.Beije- Klink Wilhelminadorp C.H. Beije Neven en nichten Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Matth. 11 28 Bedroefd geven wij u kennis dat na een langdurig en geduldig gedragen lijden, op de leeftijd van 81 jaar, is overleden onze geliefde zwager Pieter Frederik Beije J.D. de Korte N.H. de Korte-Padmos in liefdevolle herinnering J.W. de Korte in liefdevolle herinnering M. v.d. Maas-de Korte C.J. v.d. Maas in liefdevolle herinnering W.M. de Korte M. de Korte-Lindhout Nichten en Neven 22 februari 2012 Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend Pieter Frederik Beije Wij wensen zijn vrouw Mijntje en de Kinderen heel veel sterkte toe Henk en Janna Muller Jan en Corrij Wiebrens Zoveel tranen reeds geschreid, voor het grote afscheid kwam.... Aan het lijden van mijn dierbaar lief, mijn man, onze lieve (schoon)vader en opa is een einde gekomen. Zijn stille aanwezigheid zullen wij missen en wij zijn dankbaar voor het goede wat hij ons gaf. Ir. Cornells Arend Crucq Kees Sint Maartensdijk, 13 juli 1941 Vlissingen, 22 februari 2012 Vlissingen: Nelleke Crucq-Koster Eindhoven: Inge en Hugo Lux Zuidlaren: Pauline en Evert Jan IsabellaOlivier en Charlotte: Een speciaal woord van dank voor de verzorgenden van woning 13 van Ter Reede. Correspondentieadres: Sint Maartenlaan 17 4383 AP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 februari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met veel verdriet geven wij kennis van het verlies van onze dierbare broer en zwager Kees Crucq Heinkenszand: Peter en Sjaan Crucq En wanneer hij zwijgt, blijft je hart luisteren naar zijn hart. Kahlil Gibran Tot ons groot verdriet is mijn vriend Kees overleden. Kees, bedankt voor je vriendschap en aanwezigheid. Lieve groet, Hugo en Wilma 22 februari 2012 Met enorm veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom Jan Geschiere Wij wensen Leny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Betsie en Rinus, kinderen, kleinkinderen Ineke en Toon janny en Jos Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker en -collega Jan Geschiere Wij denken terug aan zijn gedreven inzet en zullen zijn betrokkenheid zeker missen. Leny en de (klein)kinderen wensen we veel sterkte toe. Kees en Corlien Lindenbergh Laurens, Pieter, Matthijs, Carien Rinus en Marian Klippel Jack en Jeanette Koeman Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan onze pleegmoeder en tante Maatje de Kam-van de Velde weduwe van Adriaan Willem de Kam in de leeftijd van 87 jaar. Frans en Hannelore van Wezel-Mayr Dietlinde en Frank Gaime, Chiron Alön en Aurora Marzia, Isabella 22 februari 2012 Correspondentieadres: Ritthemsestraat 108 4389 TE Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 februari van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. i ..4# V'' mmBv.j mim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36