JuiiJÊum 3 2 I familieberichten donderdag 23 februari 2012 O (Hensenlinq.nl 50 jaar getrouwd wim en koos mol gefeliciteerd van de kinderen en kleinkinderen Dankbaar zijn wij voor de 60 gelukkige huwelijksjaren. Dit hopen wij te vieren op dinsdag 28februari a.s. in "Ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3 te 's-Gravenpolder. U bent van harte welkom op onze receptie van 16.00 uur -18.00 uur J. Otte - S.P. Otte-Minnaard Kinderen en kleinkinderen Fortrapastraat 53 4431 BV 's-Gravenpolder Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen we hartelijk dank zeggen voor de vele kaarten, bloemen en verdere attenties die we mochten ontvangen bij de viering van ons 60-jarig huwelijksfeest. Janny en Huib Ruissen Middelburg 'Uw genade is mij genoeg' Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat in stilte vredig is over leden, mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Maria Johanna van Baalen-Oreel weduwe van Pieter Tobias van Baaien 17 februari 1936 17 februari 2012 Jackoen Yvonne Pieteren Nadine Guus Niki Correspondentieadres: Pruimenlaan 1 4484 TG Kortgene Geheel naar de wens van moeder heeft de begrafenis in kleine familiekring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Rinus van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Arnemuiden Fam. J. van Belzen Fam. B. van de Ketterij Fam. P. de Vos Verdrietig en met verslagenheid geven wij u kennis dat, geheel onverwacht, is overleden mijn geliefde zorgzame man, onze vader en opa Jan Gilles Geschiere in de leeftijd van 66 jaar. Wolphaartsdijk: Leny Geschiere-Slabbekoorn Wognum: Alex en Miranda JochemSwen Vlissingen: Monique en Maurice Kyra, Raya, Don 21 februari 2012 Egbert Petruspolderweg 3 4471 RK Wolphaartsdijk De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden te Nieuwdorp. Met pijn in ons hart, maar tegelijk dankbaar wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde Broer. Zwager en Oom J.G. Geschiere echtgenoot van L.P. Geschiere-Slabbekoorn en wensen Leny. kinderen en kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en Gods kracht toe met dit grote verlies. Kapelle: G.J Geschiere L.J. Geschiere-Kopmels Tholen: P.A. de Hond D.G de Hond-Geschiere T.A. Geschiere (in herinnering) 21 februari 2012 Als leven lijden wordt, is de dood een verlossing. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en moeder Henny Hoogstrate-Huige 13 december 1952 - 21 februari 2012 Echtgenote vail Gideon Hoogstrate Moeder van Jürgen Hoogstrate en zijn vriendin Mirjam Braspenning Kapelseweg 34 4481 PEKloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 25 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Na de uitvaartdienst is er in de Grote Kerk (tegenover de parochiekerk) gelegenheid voor ontmoeting en condoleance. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Parkeergelegenheid vindt u in "De Stadspoort op loopa fstand van de kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door haar lichaam in de steek gelaten is vredig van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante Henny Hoogstrate-Huige Hans en Jo Adrie t en Anna Jaap en Sjaan Jozien en Roy Bram en Addy Neven en nichten Kloetinge, 21 februari 2012 De laatste kaarten zijn geschud, alle troeven zijn eruit. Dit was je laatste keer, "Ik pas". Nooit zullen we vergeten hoe fijn het samen met jou was. Henny, wat zullen we je missen Liefs je bridgemaatjes, Christien Els Willy Dinie Koos Wij wensen Gideon, Jürgen en Mirjam veel sterkte toe. In herinnering, met alles watje achterlaat... Hopen wij dat je je rust zal vinden. Jacobus de Plaa Paula de Plaa- Beerens t Mark en Marie-Anne Spijker de Plaa Siepe Roos en Mirre Frederique Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn zeer gewaardeerde collega en onze "buurman" Jan Geschiere Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jack, Jeanette, Martijn en Danielle Koeman Heden ontvingen wij het droevige bericht uit Nieuw Zeeland van het overlijden van onze broer, zwager en oom Dingenus Arie de Regt gehuwd met Jenny Straat A Kortgene, 11 december 1950 t Maxwell, 20 februari 2012 Uit aller naam: broers, zussen, neven, nichten de Regt Knotwilgendreef 17 4493 EI Kamperland Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze geliefde moeder, oma en overoma Jacoba Catharina Sinke-Kole sinds 2 februari 2009 weduwe van Jan Sinke Heinkenszand, 15 november 1921 Goes, 19 februari 2012 Sterke de Heere ons in dit verlies. Yerseke: Willie en Huib Minnaard-Sinke Kapelle: Sanny Dingemanse-Sinke Jasper Dingemanse (in dierbare herinnering) Wolphaartsdijk: Piet en Matty Sinke-Kole Rilland: Isaac en Marina Sinke-Vermerris 's-H. Arendskerke: Rinus en Conny Sinke-de Bel Goes: Cathrien en Cees Staal-Sinke Kruiningen: Anja en Bart van den Berge-Sinke Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: Aakstraat 2 4401 JA Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 23 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. "Watgaan we morgen doen?" "Wat ons hart ons ingeeft. Eerst maar eens opstaan en een kop koffie drinken. Uit: "Boven is het stil", Gerbrand Bakker In alle rust is overleden onze lieve Susan de Visser in de leeftijd van 73 jaar. Anna van Hilten-de Visser Henkjan en Lilian Marijnde Visser Bert jan en Jose 21 februari 2012 Hof Ter Veste 59 4333 HG Middelburg Susan is thuis. Vrijdag 24 februari kan er afscheid van haar genomen worden tussen 18.00 uur en 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 25 februari om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ieder, die geen rouwkaart ontvangt en wel wil komen naar de crematieplechtigheid, is welkom. Susan, dierbare vriendin Je hebt niet voor niets geleefd. Rust nu maar uit. Caroline Joosse Middelburg, 21 februari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32