3 2 I familieberichten woensdag 22 februari 2012 0 ni9iisenlinq.nl ÜVüflüdrifl Mijn genade is u genoeg Heden behaagde het de Heere na een ernstige ziekte toch nog onverwacht van onze zijde weg te nemen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Marinus van Belzen in de leeftijd van 78 jaar. P. van Belzen - van Belzen Piet van Belzen in liefdevolle herinnering Els van Belzen - Snaardijk Magda Baas - van Belzen Joos Baas Jaap van Belzen Thea van Belzen - van Belzen Krina van Belzen Rinus en Jeamantha Pieter, Janthijs, Carlijnne, Nieneke Petra en Kees Björn, Amber, Chven Sander en Willemieke Remco en Charlene Daniël en Melanie Maigriet en Johan Esmee Marinus en Mariska Manouk, Miron An gelo en Gerdine Vallerij 4341 EV Amemuiden, 21 februari 2012 Koningin Julianalaan 24 De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 25 februari om 11.00 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er hier van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Heden overleed onverwacht onze lieve broer, zwager en oom Marinus van Belzen echtgenoot van Pietemella van Belzen in de leeftijd van 78 jaar. J. Baars - van Belzen G. Siereveld - van Belzen J. Siereveld J. de Nooijer - van Belzen J. van Belzen J. van Belzen - van de Ketterij Neven en nichten Amemuiden, 21 februari 2012 En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 8 Op de gezegende leeftijd van 95 jaar is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Bouwman-Boot weduwe van Jan Marinus Bouwman 120 juni 1995 Wij zijn verdrietig, maar het is goed zo. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 20 februari 2012 Correspondentieadres: Fam. Bouwman Hogezoom 3-09 4328 EE Burgh-Haamstede Om afscheid van haar te nemen komen we vrijdag 24 februari om 13.30 uur samen in uitvaartcentrum "Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum. Wij willen alle medewerkenden en vrijwilligers van verpleeghuis "Cornelia danken voor de liefdevolle zorg waarmee onze moeder is omringd. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ed Hooft echtgenoot van onze collega Marja Wij wensen Marja en haar kinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Collega's, directie en bestuur WV Schouwen-Duiveland Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor alle liefde waarmee zij ons omringde en met mooie herinneringen, delen wij u verdrietig mede, dat is js overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Knibbe-Huijssen Sinds 14 maart 2004 weduwe van Gerardus Knibbe Terneuzen 6 augustus 1921 t Troyes 18 februari 2012 Nelly en Johan de Putter-Knibbe Albert en Solange Knibbe-Lecourieux Jack en Bernadette Knibbe-Rousseau Kleinkinderen en achterkleindochter Correspondentieadres: Frans Halsstraat 45 4507 CD Schoondijke Voorafgaand aan de crematie zal een afscheidsbijeenkomst worden gehouden op zaterdag 25 februari om 10.00 uur in de zaal Paul Bert te Villeneuve-L'Archevêque, Frankrijk Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht. Wij zijn erg dankbaar dat mama eindelijk naar huis mocht. Zondag vroeg ze er nog naar en maandagmorgen is ze rustig ingeslapen. Johanna Gerdina Krijger - Ottevanger Joke weduwe van Jan Krijger Ambt Delden, 30 november 1929 t Renesse, 20 februari 2012 Martin en Tieneke Krista en Jeffrey Roel en Tess Lotte en Nicky Ineke en Hans Henk en José Loes Aniek Joanne Marije Hans Karei en Anita Karlijn Dieuwertje Jan Douwe Correspondentieadres: M. M. Krijger Hoogenboomlaan 36 4325 DH Renesse mmkr@zeelandnet.nl De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 24 februari om 11.00 uur in de Corneliuskerk, de Ring in Noordwelle. Aansluitend zullen we mama begeleiden naar haar laatste rustplaats, bij papa, op de Algemene Begraafplaats, Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Grand Café Helder, Hogezoom 139 te Renesse. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van: "Moeder" Joke Krijger Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Wilco en Caroline Anouk Diederik Rob en Bianka Gwen Vera Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van Joke Krijger Wij wensen de familie sterkte in dit verlies. Personeel Krijger Molenaars Op dinsdag 14 februari is overleden Adolf Ferdinand Loesberg Vlissingen, 03-01-1927 Goes, 14-02-2012 De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Sauer Oonk notarissen Postbus 181 4380 AD Vlisssingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32