De ondernemer 25 Onzuiver water Brussel in Schelde Meisje mishandeld in 's-Heerenhoek jSBIMMBpeciaalzaak woensdag 22 februari 2012 ■:«M!5Wseasasss!®5iS»>KZÏKSSSZ*:::-: 'Er moet hier iets komen dat past in de omgeving. Het hofje is zo vervallen dat er snel iets moet gebeuren. De plannen gaan nu nog alle kanten op, maar zodra het officieel op onze naam staat, gaan we met de gemeente in overleg.' Michel van Dis «K&saxes&taos&Bss, BRUSSEL - Brussel blijft ongezui verd huishoudelijk afvalwater lo zen op de Zenne, een riviertje dat via de Rupel in de Schelde uit mondt. Belgische media maken daar melding van. In Brus sel-Noord staat een groot waterzui veringsstation waarover Aquaris het beheer voert. Dit bedrijf mag één op vijf dagen de Europese nor men overschrijden. De capaciteit van de zuivering is te klein. Een in vestering van zeventig miljoen eu ro is nodig om het vermogen van het waterzuiveringsstation op het juiste niveau te brengen. 'S-HEERENHOEK - Een groepje man nen heeft in de nacht van maan dag op dinsdag toegekeken hoe een meisje in elkaar werd geslagen in 's-Heerenhoek. Dat gebeurde in de Burgemeester Timansweg. Een dertigjarige man uit Heinkens- zand hoorde daar rond vier uur 's nachts een meisje huilen. Hij zag hoe ze werd geslagen door een jon gen. Twee andere mannen ston den erbij te kijken. Toen hij de man aansprak, werd hij zelf in zijn gezicht geslagen. Het groepje ren de vervolgens weg. Het meisje ging er ook vandoor. De politie is op zoek naar getuigen van de mishandeling. MIDDELBURG Voorjaarsvakantie op de kaasboerderij Kaasboerderij Schellach aan de Prooyenseweg in Middelburg no digt volwassenen en kinderen uit voor een 'boerderijbeleving'. Bezoe kers kunnen vandaag vanaf 16.00 uur rondkijken bij de koeien en de kalfjes, bij de kaasopslag en in de winkel, waar kinderen een kaasje kunnen plastificeren. Ook is er een video te zien van het proces van kaas maken en er kan kaas ge proefd worden. Aanmelden via 0118-613984. MIDDELBURG Introductieles Tai Chi Racket Het Chinees Gezondheidscentrum Zeeland in Middelburg geeft van avond van 19.30 tot 21.00 uur in de gymzaal aan de Westmede in Mid delburg een introductieles Tai Chi Racket. Bij deze Chinese bewegingsvorm wordt de bal door vloeiende bewe gingen gespeeld, maar nooit gesla gen. Een nieuwe groep begint van af donderdag 1 maart (15.00-16.00 uur) in de gymzaal aan de Rotter- damsekaai in Middelburg. VLISSINGEN Sieraden gestolen uit woning Westerzicht In een woning in de wijk Wester zicht in Vlissingen is maandag 20 februari, tussen 11.00 uur en 20.15 uur, ingebroken. Om de woning binnen te komen forceerden inbreker(s) de deur. Er werden diverse kamers doorzocht. Uit de woning zijn sieraden buitge maakt. De waarde van de sieraden is niet bekend. De technische recherche heeft spo renonderzoek gedaan. TERNEUZEN Koperdieven stelen uit oude loods gemeente Koperdieven hebben voor 9000 eu ro gestolen uit de voormalige kwe kerij met loods en kantoor van de gemeente Terneuzen aan de Ka- merlingh Onnesstraat. De dieven namen de elektrische be drading en de boiler mee. De ge meente heeft gisteren aangifte ge daan. De panden zijn leeg sinds de verhuizing van gemeentewerken naar de Koegorspolder. Ze staan te koop. De Tuinderij 29 in West-Souburg Inhoud: 760 m3, kaveloppervlakte: 615 m2 4 royale slaapkamers en riante achtertuin Prijs 425.000,- v.o.n. (Incl. aanbieding) -| DINGEMANSE 0118 - 65 05 75 www.villaparkdevrijburgh.nl Voorzitter Jeanette Marcusse van de dorpsraad in Zoutelande hoopt op een betere toekomst voor het vervallen hofje van Janse. archieffoto's Ruben Oreel Vooral uw: tv's, wasmachines, drogers, koelkasten en alle inbouwapparatuur. AVA ELECTRO Kanaalstraat 44 Oost-Souburg Tel: 0118 - 47 17 771 www.avaelectro.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25