TEL& PZC Stunt Rioja Reserva Bel de oplossing door naar: 0909-5010558 Voor 6 winnaars: een weekend in een Best Western hotel in Nederland naar keuze (voor 2 personen t.w.v. 250,-) Zo doet u mee: Bekroonde wijn uit topjaar 2006 2 O woensdag 22 februari 2012 €0,60 per gesprek Tel alle hoedjes en win! Tussen de rubrieksadvertenties op de kleintjespagina's in deze krant zijn blokjes geplaatst waarin een of meer keren deze carnavalshoed is afgebeeld: Lekker bijkomen na de carnavalsdagen in een relaxte, rustieke en landelijke omgeving? Of houdt u meer van een gezellige stad met winkels en restaurants? Bij Best Western bent u aan het goede adres. Met kwalitatieve 3 en 4* hotels door het hele land is Best Western één van de grootste hotelmerken in Nederland. U vindt de hotels in moderne gebouwen, oude koetshuizen en monumentale panden uit de 19e eeuw. Verschil moet er tenslotte zijn! leder hotel heeft zijn eigen persoonlijkheid en sfeer. Het arrangement voor twee personen bestaat uit twee overnachtingen in een tweepersoonskamer, inclusief tweemaal ontbijt. Geldig: Enkel in het weekend te boeken, tot 1 oktober 2012 en op basis van voucherbeschikbaarheid. Geldig bij allé Best Western hotels in Nederland. Bezoek voor meer informatie www.bestwestern.nl De opdracht die volbracht moet worden om kans te maken op deze mooie prijs luidt als volgt: Tel het aantal keren dat deze car navalshoed in deze krant is afge beeld. Attentie! Alleen elke afbeelding van DEZE carnavalshoed telt. Andere car- navalshoeden die toevallig ook in deze krant staan, tellen niet mee. En let op: De carnavalshoed in dit aankondigingsblok telt wel al vast mee. Tel al déze carnavalshoeden in de krant van vandaag en bel het gevonden aantal door naar: 0909-5010558 U kunt bellen tot en met woens dag 23 februari a.s. Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen bel 088-7766595) pzc.nl/webwinkel categorie wijnen We hebben nu een aanbieding voor u op de kop kunnen tikken die nauwelijks valt te geloven: de met zilver bekroonde Rioja Reserva van Senorio de Prayla! Tijdens de 15e Berlin Wine Trohpy 2011 won deze wijn de zilveren medaille. De Berlin Wine Trophy is een van de meest prestigieuze onderscheidingen in Europa. Deze schitterende topwijn mogen wij u aanbieden voor een zeldzaam lage prijs. Senorio de Prayla - Rioja Reserva 2006 Deze met zilver bekroonde fluwelig zachte wijn is uiterst verfijnd met veel fruitige nuances, aangevuld met fraaie hout nuances en een lichte spicy toets. Maar liefst 24 maanden lagering op eikenhout. Een wijn van grote klasse! De wijn is perfect in balans met een lange aangename afdronk. Gemaakt van Tempranillo (85%) en Garnacha (15%). Adviesprijs 11,95 Lezersprijs 6,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Senorio de Prayla - Rioja Reserva 2006 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Rioja Reserva DOC 2006 6,95 per fles. VOORLETTERS naam OmOv adres huisnummer postcode plaats telefoon e-mail geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.' v. Wegener NieuwsMedia bv eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank/girorekening handtekening Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20