[Hensenlifiq.nl maandag 20 februari 2012 familieberichten 119 Na een rijk leven is thuis vredig ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder en oma Jacomina Koole - Ovaa 21 juni 1923 -17 februari 2012 sinds 4 augustus 1980 weduwe van Jan Boudewijn Koole Wij denken in liefde aan haar Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ries en Suus Koole - Houtekamer Monique en John, Erwin en Annette Jamaine, Romée, Joardy, Meyghan Ad en Lonneke Koole - van Es Nadja en Timugin, Wander en Tanja, Chaïm en Suzan Tristan, Levi, Sven Nel en Wim Jasperse - Koole Miriam en Mare, Els en Ronald, Menno Sem, Sebas, Noah, Seth Sjaak en Mieneke Koole - Lievense Sander en Melanie, Franckyen Frank Sep Anneke en André Dellebeke - Koole Danny en Joska, René en Annemijn, Tjeerd en Hanny Jisk, Tess, Ferre Correspondentieadres: A.B. Koole, Vesting 19, 4388 WJ Oost-Souburg Wij gedenken haar in een dienst van Woord en Gebed in de kerk van de Protestantse Gemeente, De Open Haven, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg op donderdag 23 februari om 13.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Wij zullen haar ter aarde bestellen om ongeveer 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats, aan de Molenweg in Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Tot ons verdriet is plotseling overleden onze altijd dappere zus, schoonzus en tante Jacomina Koole-Ovaa W Ovaa C.C. Joziasse-Ovaa P. Ovaa A.R. Ovaa-Lesterhuis A.S. Mulder-Ovaa J. Mulder M. Boone-Stroo J. Boone Neven en nichten Oost-Souburg, 17 februari 2012 Plotseling overleed mijn altijd opgewekte schoonzuster en onze tante Jacomina Koole-Ovaa in de leeftijd van 88 jaar. Vlissingen: I. van Zweeden-Koole Vlissingen: Wil en John Nieuw-Vennep: Anjo enFrederike Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze oud buurman. Martinus Louws Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Mevr. L. Boogaard- Wisse Fam. J. Boogaard Fam. J. de Visser Fam. W. Boogaard Fam. L. Matthijsse Meliskerke, 15 februari 2012. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve vader, opa en overgrootvader Comelis van Luijk Kees sinds 12 januari 1989 weduwnaar van Jane van Luijk-Mersie in de leeftijd van 97 jaar. Nel van Luijk Janny Schot-van Luijk -in herinnering - Klein- en achterkleinkinderen 17 februari 2012 Correspondentieadres: Nel van Luijk, Westerzicht 441, 4385 BG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 21 februari van 9.45 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een moeizame laatste levensfase is door haar Heer en Heiland thuisgehaald, onze moeder, oma, overoma, oud-omaatje en tante Johanna Wilhelmina Meijer weduwe van Marcus Pieterse, overleden 8-2-1984 eerder weduwe van Simon Paauwe, overleden 7-12-1959 Waarde, 24 oktober 1914 Hansweert, 17 februari 2012 Executeur C.M. v.d. Boomgaard Zuidweg4 4474AM ICattendijke Fam. Paauwe Fam. Pieterse Fam. Meijer Op woensdag 22 februari om 14.00 uur zal een dankdienst gehouden worden in de PKN kerk Dijkstraat te Hansweert, geleid door ds. A.P. v.d. Vlucht- Plet. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de dienst is er gelegenheid tot informeel condoleren en elkaar te ontmoeten in verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Op deze plaats willen we een woord van dank uitspreken aan de Huisartsen, alle Medewerksters van Allevo en de vele Mantelzorgenden die de laatste periode haar zo goed en met zoveel liefde hebben verzorgd. Alle dingen hebben tijd, maar Gods liefde eeuwigheid. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele gelukkige jaren die we met haar mochten delen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en 'ouwe' oma. Jacomina Poppe-de Wolf Grijpskerke, 17 juni 1920 f Middelburg, 17 februari 2012 Mooi zijn de herinneringen aan een bijna 66 jarig huwelijk Middelburg: A. Poppe Zierikzee: Riet Walraven-Poppe Henk Walraven Thony (in liefdevolle herinnering) Marika en Anne JonasNathan. Pepijn Middelburg: Wim Poppe Ria Poppe-v.d. Berge Karin en Jan Willem Julie, Bas, Floor, Ezra Ina en Patrick Kelvin, Lana Arjen en Monique Joëlle, Charlotte Westkapelle: Tanneke Sanderse-Poppe Lou Sanderse Hof ter Veste 149 4333 HJ Middelburg Moeder is thuis De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op woensdag 22 februari 2012 om 13.15 uur in de Hofpleinkerk, Hoiplein 13 te Middelburg. Voorganger ds. S.N.D. Francke. .Daarna zal de begrafenis om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor degene die niet mee gaat naar de begraafplaats is er gelegenheid tot condoleren voor de dienst, in de kerkenraadkamer. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren en samenzijn met familie in het Rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. In Gods hand geborgen onze lieve zus, schoonzus en tante Jacomina Poppe-de Wolf in de leeftijd van 91 jaar en 8 maanden. J. Francke-de Wolf L. Francke (in herinnering) J. Janse-de Wolf A. Janse Neven en nichten Grijpskerke, 17 februari 2012 Afscheid nemen is moeilijk omdat alles anders wordt. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij toch nog onverwacht afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grcot- en overgrootmoeder Magdalena de Visser-Daane sinds 1971 weduwe van Comelis Jan de Visser Yerseke, 23 juli 1921 Middelburg, 17 februari 2012 Middelburg: Susan de Visser Oosterend: Anna van Hilten-de Visser Ton van Hilten Middelburg: Kees de Visser Lies de Visser-Vette Kruiningen: Marijn de Visser Corrie de Visser-Vette Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C. de Visser, Gandhistraat 2, 4336 LD Middelburg De crematieplechtigheid zal in beslbten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19