Üvar Jadsn l8 familieberichten maandag 20 februari 2012 (J) IHensenlinq.nl Na een welbesteed en zorgend leven is overleden mijn lieve moeder Francina Maria van Akkeren - Boucherie weduwe van Theo van Akkeren in de leeftijd van 83 jaar Hans van Akkeren Ik bedank de medewerk(st)ers van Alevo Bloemenwijk Goes voor de liefdevolle verzorging. Goes, 17 februari 2012 Correspondentieadres: Schengestraat 50, 4461 GA Goes Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 24 februari van 13.00 tot 13.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als het leven lijden is, komt de dood als een vriend. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve ma, oma en ouwe-oma Valeria Maria van der Bilt-Poppe Valerie weduwe van Camiilus Josephus van der Bilt A Koewacht, t Koewacht, 22 december 1920 18 februari 2012 Hulst: Erna en Willy t Vink-van der Bilt Arno en Sandra, Dylan, Bryan Natascha Larry en Neeltje Hulst: Carla en Gerard Blommaert-van der Bilt Annicken Carlo V Egbert en Céline Verzorgingshuis. "De Lange Akkers", Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Grote Bagijnestraat 9,4561 CG Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 23 februari van 18.00 tot 18.50 uur. Avondwake op donderdag om 19.00 uur in verzorgings huis "De Lange Akkers", Beukenlaan 2 te Koewacht. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 24 februari om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de' R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij Restaurant 't Hoekske, Eikenlaan 2 te Koewacht. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Franciscus Johannes Charles Bukkens Frans echtgenoot van Liliana Pharaïlde Albcrtine Batselaere A 18 juli 1931 t 16 februari 2012 Liliana Bukkens-Batselaere Marjoke Bukkens Ben de Smet Joey Arjen Mare Bukkens Steffie Suij Samantha Fabian Temeuzen, Churchilllaan 640 Correspondentieadres: Lingestraat 57 4535 ER Terneuzen Frans is opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium. Bellamystraat'28c te Temeuzen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 22 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 23 februari om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve lieve Oma We zullen je zo missen Lara en Sander Tot het laatst toe positief in het leven, is overleden onze lieve oudste zus schoonzus en tante Ina van Akkeren-Boucherie We zullen haar erg missen. Dick en Annie f van Noort-Boucherie - Cor en Corrie v.d. Mast-Boucherie Evert en Nelleke Boucherie-Hubregtse Piet t en Riet Boucherie-Kleinepier Kees t en Addy Boucherie-v.d.Linden Wim t en Nel t v.d. Voorde-Boucherie Ko en Maija Selen-Boucherie Neven en nichten Elk leven heeft zin als men in vrede sterft. We zijn ontroerd door het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en vriendin Petronella Bruggeling weduwe van - Joop van den Bos Schiedam, 24 juni 1929 t Axel, 17 februari 2012 Familie Bruggeling Familie van den Bos Ina Deij-Wieland Singelweg 44, Axel Correspondentieadres: Ter Duinenstraat 6 4574 PV Zuiddorpe Woensdag 22 februari is er om 14.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Nel en elkaar te ontmoeten en te condoleren in uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend wordt daar om 14.30 uur een uitvaartdienst gehouden. Wegens familieomstandigheden is kapsalon G. Blommaert, Grote Bagijnestraat 9 te Hulst gesloten op vrijdag 24 februari. 'Als ik omringd door tegenspoed, bezwijken moet' Psalm 138 vers 4 (berijmd) Heden overleed op 83-jarige leeftijd Helena Janna de Bruijne A 25 april 1928 - f 17 februari 2012 Ex. Test. M.J. de Fouw-de Bruijne Correspondentieadres: Elanhof 10 4421 DXKapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 22 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en om elkaar een moment te ontmoeten. Johannes 14 vers 2 Heden overleed plotseling onze geliefde zuster Helena Janna de Bruijne Canada: C. Rottier-de Bruijne Canada: M. Nieuwenhuijse-de Bruijne Zomaar, plotseling weggeleden, na een moeitevol leven, onze lieve, belangstellende tante Lena Neven en nichten Ter ruste kan ik mij begeven, in vrede slapen, want mijn leven, zal, HEER, bij U geborgen zijn. Psalm 4 vs3 berijmd Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de HEERE is Thuisgehaald onze vader, schoonvader, opa en "ouwe"-opa Florus Dieleman sinds 10 oktober 2004 weduwnaar van Dina Kol ij n op de gezegende leeftijd van 89 jaar. "Hij was heel gewoon, en toch zo bijzonder. Kapelle Lineke Scheele-Dieleman Ad Scheele Jan - Manoah Floris Corlien en Jasper Dinanda en Robert Kapelle Frans Dieleman Hanny Dieleman-Luijendijk Sarah Veerle Floris "de Vurssche" Axel 18 februari 2012 Correspondentieadres: Stoofboogerd 40 4421 DE Kapelle De samenkomst van Woord en Gebed zal DV gehouden worden op donderdag 23 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Kerkdreef 19 te Axel, ingang Julianastraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de kerk. Diep geschokt door het plotselinge overlijden van onze collega Ina Rob Frank Anita Lidia Annie Mario Michael Vanessa Kimberley Marian Tanja Brian Heieen Erwin Ranata 16 februari 2012 Management Post NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18