2 wonen O s i— wSS FÈW ril ra vrijdag 17 februari 2012 L I V I1 N STYLE Wegens nieuwe modellen beurs Milaan: ITALIAANSE DESIGNKEUKENS HOGE KORTINGEN! WWW.LIVINSTYLE.NU MIDDELBURG Gebruikers hebben meegeholpen een eenhandlekraan te ontwerpen Er is een nieuwe eenhandlekraan op de markt die mede door eindgebrui kers is ontworpen. Bij de ontwikke ling van deze gebruiksvriendelijke kraan heeft de leverancier nauw sa mengewerkt met gebruikers met speciale behoeften voor gebruiksge mak. Een lichte aanraking met de pink is voldoende om de handle te bedie nen. Daardoor kan deze bijzondere kraan net zo gemakkelijk door ieder een gebruikt worden of het nu een soeppan is die moet worden gevuld met water, kleine kinderen waarvan de handen moeten worden gewas sen of een tandenborstel die moet worden uitgespoeld. Door het grote oppervlak van de handle kan hij bediend worden met zowel de vingers, hand of elleboog. Het ontwerp onderscheid zich door de gecreëerde extra ruimte tussen de hendel en uitloop. Deze nieuwe kraan met de gebruikersvriendelijke handle is verkrijgbaar voor zowel de keuken, bijkeuken, badkamer of douche. Een glazen dak laat mensen al vroeg genieten van de eerste zonnestralen Mensen die willen genie ten van de eerste zon- uren, een goed boek le zen of 's avonds met vrienden willen barbe- cueën terwijl het eigen- llPPi lijk nog een beetje te koud is, vervullen met een glazen dak hun zon- newens. Zelfs bij lagere temperaturen kun nen zij de verwarmende stralen van de zon opvangen. Serres en terras overkappingen van duurzaam alumi nium bieden een ideaal vormgegeven buitenruimte. Jipi Het weerbestendige materi- Naal kan in vele kleuren gele verd worden.en biedt de mo gelijkheid ongewone con structies te realiseren. Ook kan gekozen worden voor de uitstraling van hout en dan wel zonder het lastige schilde ren of intensieve onderhoud. Het hout wordt meestal aan de buiten kant door aluminium dekschalen be schermd tegen weersinvloeden. Inductiekookplaat en spoelbak gaan in ontwerp en gebruik met hun tijd mee De ontwikkelingen op het gebied van keukenapparaten staan niet stil. Voor alle apparaten geldt dat ze ver nieuwend zijn, smaakvol vormgege ven en toptechnologie bevatten. Daar is nu weer een nieuw apparaat aan toegevoegd; een inductiekook plaat voorzien van 'brugfunctie' en 'cheffunctie'. Dankzij de cheffunctie past de kookplaat zich automatisch aan de afmeting van de pan aan, on geacht grote. Met de cheffunctie wordt de kookplaat in drie verticale zones verdeeld, met drie verschillen de vermogensstanden, waardoor men tegelijk kan koken, bakken en gerechten kan warmhouden. Ook de spoelbak is aan verandering onderhevig en haakt in op de heden daagse trend van minimalistische vormen. Zo is er een ontwerp dat geschikt is voor zowel de designkeu ken als de meer traditionele keu ken. De spoelbak kent een hoge ma te van hygiëne dankzij de geïnte greerde afvoerplug en de 10 milli meter radius van de bodem naar de zijwand. Nieuw concept maakt spelen met de haard mogelijk Een haard met vrijwel on beperkte keuzemogelijk heden is de droom van ie dere haardenliefhebber. Onlangs werd een nieuw concept geïntroduceerd. Dit concept biedt grote vrijheid in de keuze van materialen. Bovendien is er de mo gelijkheid om naderhand de haard een compleet nieuw uiterlijk te ge ven en af te stemmen op veranderin gen in het interieur. Dankzij het con cept is de haard zeer eenvoudig te installeren. Ideaal dus voor diegene die een in- bouwhaard willen, maar niet uitgebreid een om- manteling willen bou wen. De vele keuzemoge lijkheden zorgen ervoor dat zij hun eigen unieke haard kunt creëren. Zoals een haard- bekleding van glas, lavasteen of ge borsteld aluminium en de nodige ac cessoires. Verder is deze haard voor zien van een houtopslag die links of rechts geplaatst kan worden. OU 2 Qü O O O lu x u Zo woont Custa Voet - de Munck Wie: Gusta Voet- de Munck Waar: Oude Polderstraat in Hulst Medebewoners: Walter Voet Favoriet onderdeel van de inrichting: „Mijn schilderijenverzameling, zo'n dertig schilderijen." Laatste aankoop: De spotjes in de woonkamer Favoriete woonwinkel: Serrarens Wonen in Vogelwaarde foto's Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38