Üvsr ladan ilr i 10 i i 32 I familieberichten vrijdag 17 februari 2012 fllenseniinq.nl De Heer ut mijn herder Hij roert mij naar nuttige wateren Na een tijd van afnemende gezondheid is kalm, in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn lieve man en onze vader Simon Dekker Nieuwdorp, 30 november 1928 i Oost-Souburg, 15 februari 2012 Oost-Souburg L.A. Dekker-Zandee Oost-Souburg René Dekker Vlissingen Leen Dekker Middelburg Johan Dekker Middelburg Francien Dekker Onze dank gaat uit naar de medewerker,! ran Zorgdtrooni roor de zorg aan mijn man en onze rader. Middenhofsingel 35a 4388 AP Oost-Souburg Er is gelegenheid om alscheid te nemen op zaterdag 18 februari van 14.30 tot 15.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds. A. Hakvoort, wordt gehouden op maandag 20 februari om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. Aansluitend vind om 14.30 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na een tijd van afnemende gezondheid is op de leeftijd van 87 jaar overleden onze zwager en oom Simon Dekker Middelburg J.A. Zandee Borssele A. Zandee E.M. Zandee - Overbeeke Kapelle G. Roelevelt neven en nichten Oost - Souburg, 15 februari 2012 Dankbaar voor wie zij was, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Bastiana Jacoba Glas - Faasse Stien weduwe van Piet Glas Kamperland, 4-7-1921 t Kamperland, 16-2-2012 Malden: Helmond: Kamperland: Kamperland: Kamperland: Jaap Glas Anke Glas - de Gooijer Annemarie Glas Martine Glas Raul Anja de Pan - Glas Peter de Pan Dion Eversdijk Micaël Eversdijk - Filius Zo'è Nico Eversdijk Marjolein Vleugel Een speciaal woord van dank aan hel personeel en de vrijwilligers van de groepswoning van SVRZ Alexiaplein la te Kamperland voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Frisostraat 17, 4493 BR Kamperland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 21 februari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. "Achter de oneindige horizon voor altijd in ons hart Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, onvergetelijke schoonzoon, zwager, neef en oom Gert den Herder echtgenoot van Lia den Herder-Louwerse in de leeftijd van 61 jaar. Eliza Louwerse t Nellie Louwerse-Dronkers Ab en Santa den Herder-Louwerse Sebastian den Herder Frederick den Herder Serooskerke, 16 februari 2012 Lia en kinderen we zijn er voor jullie Als we sterk genoeg zijnblijken wij altijd groter dan de dingen die ons overkomen. dag opa opa Krien Sterkte voor jullie allemaal, namens schoon zussen, zwagers, nichten en neven. Maar zovelen Hem aangenomen hebben, dien heeft Hij macht gegeven kinderen Gods te worden, namelijk die in Zijn Naam geloven; Joh. 1 12 Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, opa en overgrootvader Martinis Louws sinds 18 januari 2001 weduwnaar van Christina Wisse in de hoge leeftijd van 90 jaar. Meliskerke Corrie enWim Matdiijsse-Louws Rian en Martin Lenn, Ward, Jeff, Merijn Christa en Martin Hanna en Mels Mark en Simone Vlissingen Janis en Mijny Louws-Vogelaar Cristine en Henk Jan Mart-Jan en Angela Pi eter Jette Wij zijn het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 15 februari 2012 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres J. Louws Steengrachtstraat 65 4386 AS Vlissingen Op D.V. maandag 20 februari om 13.00 uur zal een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Voor het bijwonen van deze rouwdienst wordt u van harte uitgenodigd. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom, Martinis Louws weduwnaar van Christina Wisse in de leeftijd van 90 jaar C. Wisse, (in herinnering) N. Wisse-Dingemanse (in berinnering) J. Wisse, (in herinnering) M. Wisse-Riemens P. Davidse, (in herinnering) J. Davidse-Wisse J. Wisse, (in herinnering) T. Wisse-Louws J. S. Wisse, (in berinnering) K. C. Wisse-Davidse Wisse, P. M. Wisse-Adriaanse A. Wisse L.A. Wisse, Wisse-Sturm Neven en nichten Middelburg, 15 februari 2012. 1 li li li 41SP i ii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32