de emotie... Q CO wmÊÊmsmmmm ÜysrJadan Wat blijft is familieberichten 32 familieberichten am< .uaHMRT IR woensdag 15 februari 2012 fTlensenlinq.nl Er is een land van louter licht Waar heil 'gen heersers zijn Nooit gaat de gouden dag daar dicht In duisternis of pijn. Dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Gerdina Baars - de Koning (Gerdien) 18-1-1918 t 13-2-2012 Weduwe van W. P. J. Baars Schoonzuster J. de Koning - Stroo Neven en nichten Correspondentieadres: P. van der Maden De Mey van Streefkerklaan 9 4384 KK Vlissingen Voor diegenen die afscheid willen nemen is daartoe gelegenheid op vrijdagavond 17 februari aanstaande van 19.00 - 20.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 februari om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats in Gapinge. Voorafgaand aan de begrafenis is er een herdenkingsdienst. Deze wordt gehouden in de Hervormde Kerk te Gapinge en begint om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis "de Spil", Schotsehoek 8, 4352 AH Gapinge. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons actief lid Piet Brasser Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Leden en bestuur van de Koudekérkse Ringrijders Vereniging Ver achter de regenboog Waar engelen en toverfeeën leven Schittert het mooiste sterretje Die wij zo graag onze liefde hadden gegeven Elke avond zwaaien wij naar jou En zeggen: "wij ook van jou Marynn is geboren om afscheid te nemen. Intens verdrietig hebben wij na 21 weken zwangerschap afscheid moeten nemen van onze kleine meid en zusje. Marynn Areyell Goes, 13 februari 2012 Marc, Patricia en Dylano Ganzeman Swaalingestraat 65 4374 BW Zoutelande Mijn reis Alles losgelaten want mijn reis is begonnen niets heb ik nodig, niets neem ik mee. Ik word een ster voorbij de duizenden zonnen, een laatste wens, geef me de zee. Netty Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve mam, vriendin, zus en onze tante Netty de Gelder 13 oktober 1954 t 13 februari 2012 Kimo Marijos Sarian Pascal en Ursula, Liarn, Neo, Kate Hendrick de Keijserstraat 17 4383 BV Vlissingen Er kan op vrijdag 17 februari van 08.45 tot 09.15 uur afscheid van Netty worden genomen in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen; Aansluitend wordt om 10.00 uur de afscheidsdienst gehouden in het crematorium, Westelijke'Oude Haveridijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Rob Hamelijnck Rob vervulde vele functies binnen het bestuur, zowel lokaal als regionaal. Ook vertegenwoordigde hij Vluchtelingenwerk Zeeland in de landelijke vereniging. Wij zijn Rob heel dankbaar voor zijn inzet voor Vluchtelingenwerk. We zullen hem missen. De familie wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. Vluchtelingenwerk Zeeland "Ik voel de winden Gods vandaag" Na een tijd van afnemende gezondheid is rustig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, en onze bijzondere schoonzus en nicht Clementine Maria Louise van der Linden - de Zutter in de leeftijd van 64 jaar. "Veilig in Jezus armen" HolwertJ. J. van der Linden Groningen Vicktoria van der Linden Oost-SouburgEllie van der Linden - de Jonge Gendringen Benno en Greet Nijstad Dokkum, 12 februari 2012 Correspondentie-adres: J. J. van der Linden Fonteinstrjitte27 9151 IT Holwert De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 17 februari a.s. om 14.30 uur in crematorium Goutum (Aula 2), Yndyk 1 te Goutum. Er is gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Na een actief en zorgzaam leven, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve Stef Stefano Francesco Piazza t Echtgenoot van Pieternella Geertruida Wattel .A 25 december 1937 t 10 februari 2012 Stad aan 't Haringvliet: Jannie van Rumpt-Keijzer Wemeldinge: Monique Piazza en Theo Flikweert En verdere familie Correspondentieadres: Kolff van Oosterwijkstraat 18 3243 BD Stad aan 't Haringvliet Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 februari 2012 van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum "Media Vita", Westelijke Achterweg 3,3241 EH Middelharnis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 februari 2012 om 11.00 uur in crematorium "Middelburg" aan de West oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Hierbij delen wij u mede dat, na een moeizame laatste t levensfase, op 88-jarige leeftijd in Zorgcentrum 'Moerzicht' te Yerseke is overleden Jan Christiaan Aarnout Polderman weduwnaar van Leuntje Mange - Jan - 7 0 september 1923 - f 13 februari 2012 Uit aller naam: N.A. Polderman Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Moerzicht' heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Noten-bogerd 9,3343 BG Hendrik Ido Ambacht De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 17 februari om 14.00 uur in Hervormd Kerkelijk Centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen. Na de begrafenis is er in 'De Haven' gelegenheid om een moment samen te zijn. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. M'n grote supporter Jan Polderman is niet meer. Jan bedankt. Piet Rentmeester Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32