i li w n Ui Jannie Verhoeven - Mooij 7 2 I familieberichten dinsdag 14 februari 2012 O fllensenlinq.nl Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is over leden onze lieve nicht en tante Ingrid Focke in de leeftijd van 54 jaar. Oom H. Taniwel Tante E. Taniwel-Nanuruw Sophie en Jan Herman en Jeannette Ruth en Jan Simson t Sim en Wendy Carla en Wilfred Noes Alfred en Marjolein Neven en nichten Wij zijn geraakt door het overlijden van onze collega Ingrid Focke Ingrid heeft bijna 10 jaar bij ons gewerkt op verschillende afdelingen van LétE en ADZ. Wij zullen haar missen en wensen Tamara en verdere familie veel sterkte toe. e Collega's, directie en bestuur van ononis Orionis Walcheren waichtn Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Ingrid Focke Namens je collega's Techniektorens: Rinus Koens, Stoffel Hoogesteger, Rob Aamoutse, Adrie Nuijens, Frank Koppejan. Mariandel van Zweeden, Loes Smit, Frits Meijer, Ingrid Radstaat en Jos Lafeber Diep bedroefd zijn wij met het overlijden van Nelly Moeder van onze schoondochter, schoonzus en tante. Omo van onze kleinkinderen, neefje en nichtje. Wij wensen Rinus, Leonie en René, Peter en Jolanda en (klein)kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Johan en Nel Jacqueline en Marcel Alyssa, Britten Nicky Met verdriet en medeleven hebben we kennis genomen van het overlijden van Nelly Kouwer-de Bruine Zij was vele jaren een actief en betrokken lid van onze tennisvereniging. Wij wensen Rinus en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van S.V. Slagvast Kamperland Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Nelly Kouwer-de Bruine vrouw van ons gewaardeerd oud-werknemer en -collega Rinus Kouwer. Wij wensen de familie heel veel sterkte en kracht toe met hef drogen van dit verlies. Directie en medewerkers van Groenvoederdrogerij Timmerman Kortgene, 1 3 februari 2012 rKfi r? hmtw Samen alles gehad Samen alles gekregen Elkaar en onze liefde Goed bedeeld Toch iets vergeten Van alles genoeg Behalve van de tijd Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwacht is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Jan Meijerink echtgenoot van Joanna Helena Maria Meijerink-van den Maagdenberg A de Bilt, 3 april 1930 - Goes, 12 februari 2012 Anneke Meijerink-van den Maagdenberg Jeroen J.H. en SaskiaMeijerink-van Buuren Oscar en Mira Mayke en Dennis Catharine en Anthony Wieriks-Meijerink Sander Violette Annet M. Meijerink en Carlos Staudacher Thom Margot Hélèn en Tom Borst-Meijerink Jasper en Marlijn Sjors Markoen en Cai-ole Meijerink-le Slaa Lukas Nathan Evy Charlotte J. Meijerink t Josche ÜP Bas en Marian Meijeri'nk-Boot Roy Denise Maxime Robin Correspondentieadres: Nieuwe Diep 40,4465 AB Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 17 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wilhelminadorp. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 - 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Mattheüs 11:28 Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heengegaan Adriana Rijnhout-Vleugel sinds 23 januari 2005 weduwe van Sebastiaan Rijnhout Wemeldinge 22 april 1922 t Oost-Souburg 11 februari 2012 Oost-Souburg: Johan Rijnhout Ella Rijnhout-Welleman in herinnering Koudekerke: Jolanda Crielaard-Rijnhout Marco Crielaard Joshua Vlissingen: Patrick Rijnhout Joanne Adriano Correspondentieadres: Irenestraat 38 4388 NG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 16 februari van 19.00 tot 1930 uur in "De Zoute Viever", kamer 212, Dongestraat 1 te Oost-Souburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 17 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van onze behulpzame buurman Jan van Steenbergen We wensen Ilona, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Arne Ester, Jonna en Jeroen Tim Gaby Remko Maaike, Bram Wim Verschelling Jan Carolien Frans Koens Sam Eva, Meike Fam. Rijk Verslagen, bedroefd en vol onbegrip bereikte ons het bericht van hel voor ons zo onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Jan van Steenbergen We zullen zijn betrokkenheid en bijzondere gedrevenheid erg missen. Onze gedachten zijn bij zijn gezin en familie. Directie en personeel van Bouw- en interieurbedrijf Goetheer Huissoon bv Kapelle - Biezelinge 10 februari 2012 Enige en algemene kennisgeving. Na waarde geleefd. Een bijzonder mens is van ons heengegaan. We herinneren haar zoals zij was. echtgenote van Guus Verhoeven 116-4-1992 In de leeftijd van 67 jaar Kapelle: Tanja de Waard - Verhoeven Peter de Waard Tessa Hansweert: J.H. Provoost-Mooij J.A.Provoost -in herinnering- Gerrit Provoost Lenny Provoost-Bras Wemeldinge: A. Deurloo-Mooij A. Deurloo -in herinnering- Wemeldinge: C.A.J. van Nimwegen-Mooij A.J. van Nimwegen Neven en nichten Goes, "Ter Valcke" 12 februari 2012. Correspondentieadres: Jagtlust 7, 4421 BK Kapelle Onze dank gaat uit naar 'Ter Valcke" afd. palliatief voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 14 februari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 16 februari om 11.00 uur in voornoemd rouwcentrum, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in het rouwcentrum te Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32