,VCK Kees-Jan Overleden O (Hensenlinq.nl dinsdag 14 februari 2012 familieberichten 131 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Cornelis Jan Jacob is geboren op 10 februari 2012 Jan en Paulina Stouten-Kraaijeveld Oostersteijnweg 6 4307 RL Oosterland Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve, bijzondere moeder en oma evina van der .LAfeI - de weduwe van Jan Hendrik van der Bel Willemstad, 18 oktober 1917 Goes, 12 februari 2012 Karei f Louis Jan en Phatty Thea en Jan Klein-, achter en achterachterkleinkinderen "Presley Park" Elvis Presleylaan 75, 4462 LB Goes De afscheidsbijeenkomst is op donderdag 16 februari om 17.00 uur in de aula van het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met dank aan ieder die liefde, zorg en vriendschap heeft gegeven. In het bijzonder dr. Slager. Ken Hem in al uw wegen dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3 vers 6 God nam op Zijn tijd van ons weg, onze zuster, schoon zuster en tante Jacomina Bouwense-van der Have sinds 16 november 1993 weduwe van Johannes Francois Bouwense - in de leeftijd van 93 jaar. Familie van der Have Familie Bouwense Goes, 12 februari 2012 Correspondentieadres: P. van der Have A. van Solmslaan 7a 2391 DD Hazerswoude De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal DV gehouden worden op donderdag 16 februari om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze dierbare, zorgzame vader, opa en overopa Jacobus Bouman in de leeftijd van 81 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Aagtekerke N. Bouman-de Visser Aagtekerke Cathrien en Henk Cijsouw-Bouman Miranda en Jarco Ethan, Hanna Mathilda en Anco Chantal Hendrik en Aagje Jan-Willem en Dinette Kalmthout (B)Mattie en Daniël Van de Velde-Bouman Foort Dekker in liefdevolle herinnering Anne en Richard Evelien Mei is kerke Aagtekerke Kapelle Jan en Wilma Bouman-Provoost Neline en Anton Peter en Lieneke Marinka en Mare Hannie Ko Jaap en Karin Bouman-Paans Wilma Bouman Wij bedanken de huisartsen voor de medische begeleiding en de medewerkers van RST voor de liefdevolle verzorging. 12 februari 2012 Burg. Geuzestraat 51 4363 AP Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 15 februari van 18.45 tot 19.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 19 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit in deze kerk de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 16 februari om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Heden nam de HEERE van ons weg onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Bouman In de leeftijd van 81 jaar. We wensen Neel en de (klein)kinderen Gods nabijheid toe. H. Bouman (in herinnering) J. Bouman-de Visser S. Wisse (in herinnering) W. R. Wisse-Bouman (in herinnering) J.J. Bras (in herinnering) H.J. Bras-Bouman Neven en nichten Goes, 12 februari 2012 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet Brasser Vele jaren is Piet bij ons werkzaam geweest, waarvan meer dan 30 jaar als ploegbaas Electrolyse. We verliezen een gewaardeerd collega die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan onze afdeling en zijn ploeg. Wij wensen Carla en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Oud collega's en ex afdelingsleiding afdeling Electrolyse Zalco Op zaterdag 11 februari is op 60-jarige leeftijd overleden ons zeer gewaardeerd VCK lid Piet Brasser Piet is jarenlang spelend lid geweest en heeft verder diverse vrijwilligersfuncties uitgeoefend bij VCK, waaronder jaren lang kantinecommissie en kantinemedewerker op zaterdag morgen. VCK verliest in Piet een zeer betrokken, sympathiek en fijn clublid. We zullen Piet missen. Leden en bestuur van VCK wensen Carla, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe de komende tijd. Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante. Jannetje Anthonia de Kraker-Huibregtse Middelburg 13-2-1935 tDen Bosch 12-2-2012 Marleen Caljouw-Huibregtse Wim Caljouw Piet de Kraker (in herinnering) Diny de Kraker-Jongman Neven en nichten Vroeger vogels bij het raam, nu vliederduime vlinders zonder gerucht en van materie haast ontdaan. Het is wel tijd wel tijd om weg te gaan. M. Vasalis In de leeftijd van 92 jaar is onverwacht overleden onze moeder, oma en tante Corrie van Noppen Namens de familie Hannie Bos-Christiaansen Koudekerke, 11 februari 2012 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op vrijdag 17 februari om 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid van onze zijde weg te nemen onze zwager en oom Leen Pieter van de Velde echtgenoot van E.J. van de Velde-Mol in de leeftijd van 83 jaar Goes: W.G. van de Velde-Klok Krabbendijke: C.van de Velde-Blok Schuddebeurs: A.van de Velde-Visser Neven en nichten Goes, 11 februari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31