Dunkbaruigifjg jÊ fH fDensenlinq.nl zaterdag 11 februari 2012 41 Het gemis zal altijd blijven, maar de vele hartverwarmde blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader, opa en opi Wim Arnoijs hebben ons steun en troost gegeven. Onze hartelijke dank daarvoor. Ria Arnoijs - Mommaas, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, februari 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele uitingen van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde zus, schoon zus, tante en zij die door haar liefde en zorg ook één van ons was Rina Boogaard Het was hartverwarmend en heeft ons goed gedaan. Familie Boogaard Familie Hugense Aagtekerke/Domburg Februari 2012 Leeg, maar vol met herinneringen Een stille getuige van al die dingen De stoel waarin je hebt gezeten Niet meer hier maar niet vergeten Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die we ontvingen na het overlijden van onze oma, moeder en echtgenote Wilhelmina Bras-Moelker Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit is en zal ons tot steun zijn nu en in de komende tijd. Namens het hele gezin, W.C. Bras Het heeft me goed gedaan dat zovelen persoonlijk en/of schriftelijk van hun medeleven hebben laten blijken na het overlijden van mijn jongste broer Jan Bruel Dit helpt mij het verlies te verwerken. Ik wil iedereen hier hartelijk voor bedanken. Francien Bruel Eindhoven, februari 2012 Wij danken u voor dê vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Johanna van f)amme - Nijsse - Janna - Het was hartverwarmend zoveel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Langs deze weg betuigen wij u hiervoor onze hartelijke dank. Ria en Ad Potter 's-Heer Hendrikskinderen, februari 2012 Algemene dankbetuiging is niets (Cat voor^oeeCvercCvnjnt, afs men de fterinneriiuj Cewaart. Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze moeder oma en oude omaatje Neeltje Hage - Meerman willen wij u oprecht dank zeggen. Ina Adriaanse - Verburg Jan Adriaanse Cor Verburg - van Hekken Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2012 Voor uw belangstelling en vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze oom Jan Hengst Pzn zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Betty van Keulen Kinderen en kleinkinderen Domburg, februari 2012 Wij willen u hartelijk bedanken voor de warme belangstelling, betrokkenheid en ondersteuning die we mochten ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gideon Koole Het is ontroerend en bemoedigend te mogen ervaren dat hij voor zovelen betekenis heeft gehad Krina Koole-Joosse, kinderen en kleinkinderen Middelburg, februari 2012 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van orize moeder, oma en over-oma Adriana Dina van Oosten-Nijsse danken wij u hartelijk. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Februari 2012 Een mens heeft iemand nodig. Wij zijn diep geraakt door de vele readies van intens medeleven bij het afscheid van onze zoon en broer Remco Schipper Hartverwarmend! Dank jullie... allemaal. Heieen Koch en Andrew Schouten Stefan Jordy Manouk Jody Februari 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij u onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma Johanna Maria Seen-Jansens Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij velen zo geliefd was. A. Seen Ad en Jacqueline en alle kleinkinderen Vlissingen, februari 2012 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jacobus Cornelis Vreeke betuigen wij u onze oprechte dank. AVreeke-van der Maas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, februari 2012 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men lief heeft. Dank voor alle hartverwarmende steun na het onverwachte overlijden van Sonja Witte-van Dommelen Joke en Jan Rob en Rachel Chantal en Rens Jan en Henny Hansweert, februari 2012 Het is onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij iedereen willen bedanken middels deze advertentie. Het hartvei-warmende medeleven, de vele kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Wim de Dreu hebben ons een enorme steun gegeven om het verlies te verwerken. Onze oprechte dank daarvoor. Coby de Dreu kinderen en kleinkinderen Ritthem, februari 2-012 Wij willen iedereen bedanken Voor de warme belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Maatje Simonse-Kodde Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Biggekerke, februari 2012 MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." ^Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. &Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Familieberichten E-mail pzefamilieberichten@wegenèrmêdia.nl Telefoon 088-0139999 internet j www.familieberichtenonlinè.nl Jan Witte onze Pa en trotse Opa „IJl.)U'. UJI'.I De vele kaartënfe-mails/telefoóntjes/'de gesproken woorden, de bloemen bij de kist, de overweldigende hoeveelheid belangstelling die de laatste groet brachten. Het heeft ons getroost en goed gedaan, te merken dat Jan niet alleen voor ons veel heeft betekend, maar ook voor vele anderen. Dank jullie allemaal. De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website lartverzorqii Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41