Jo Vermorken I 40 I familieberichten zaterdag 11 februari 2012 I ltlensenl.iriq.nl Hij had nog zoveel willen doen, maar de korte strijd tegen deze slopende ziekte kon hij helaas niet winnen. Intens verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en opa Jan van Steenbergen in de leeftijd van 61 jaar. Ilona van Steenbergen-Rentmeester Gert-Jan en Lara Anna, Cas Marken Elsbeth Lex 10 februari 2012 Plataan weg 17b 4441 AM Ovezande De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 15 februari om 10.50 uur inde R.K. kerk te Ovezande. Na de afscheidsdienst zal de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Alleen schriftelijke condoleance Zolang de aarde draait zolang de windnog waait Zal jij steeds bij ons zijn Tot ons groot verdriet, is na een kortstondig ziekbed van ons heen gegaan onze dierbare en behulpzame broer, zwager en oom Jan van Steenbergen Wij wensen Ilona.kinderen en kleinkinderen bijzonder veel sterkte toe voor nu en de tijd die komen gaat. Guust t en Ina Trees en Tinus t Madelein t en Geert Lau Marijke en Frans Neven en nichten Vol ongeloof en verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Jan van Steenbergen Jan stond altijd voor ons klaar, niets was hem teveel. We zullen zijn vriendschap en betrokkenheid erg missen. fan bedankt. We wensen Ilona, Gert-jan, Lara, Mark, Elsbeth en klein kinderen heel veel sterkte toe. Pa (in herinnering) Rentmeester Ma Jaap Lau en Elly Rinus en Corrie Kees en Catrien Huiben Jannie Adrie Peter en Rita Johan en Monique Marjan en Dorus Margriet en Hans Neven en nichten Zijn boog zal nooit meer gespannen zijn. Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van ons actief lid Jan van Steenbergen Jan was jarenlang lid van onze handboogsportverenigingen Willem Tell en UNO en heeft veel betekend voor de Stichting handboogsport in Ovezande. Jan werd zeer gewaardeerd. Hij was altijd enthousiast, betrokken en hulpvaardigen nam een bijzondere plaats in onder onze schutters. Wij zullen Jan zijn aanwezigheid in het "schietkot" erg missen. Wij wensen Ilona, Gert-jan, Lara, Mark, Elsbeth en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Willem Tell, U.N.O. en stichting Handboogsport Ovezande Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Flip van 't Leven Wij wensen onze zus, schoonzus en tante met haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Rotterdam Jo Huissen - Houtekamer Vlissingen Matty Huissen - Harthoorn Krabbendijke Piet en Ellen Huissen - Geelhoed Switerbant Maatje en Bart Dekker - Huissen Middelburg Nelly en Ad de Goffau - Huissen Rilland Hannie en Adrie Walraven - Huissen Yerseke Henk en Janny van der Jagt - Waverijn Neven en Nichten Krabbendijke, 8 februari 2012 Veel sterkte met het verlies van Wim We gaan hem missen. Adrie Lucia, Alex Magda en kinderen Enige en algemene kennisgeving De Heer is mijn Herder Na een liefdevolle verpleging in Cranestein te Middelburg is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Wilhelmina Clasina Willemse - Haaijman Weduwe van Cornelis Willemse Middelburg 20 maart 1923 Middelburg 9 februari 2012 J.P.C. Willemse en C. Bonarius-Magnus F.J.M. Govaert en M. Govaert- Willemse Maurice Caroline Jean-Luc Correspondentieadres: Zwanenhof 5 4332 DK Middelburg De uitvaartdienst waarvoor we u uitnodigen zal zijn op maandag 13 februari om 11.00 uur in de N-H kerk te Oostkapelle. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Mijn troost is dat je er ooit was. Na 39 jaar lief en leed gedeeld te hebben, moet ik nu afscheid nemen van mijn lieve vriendin. Mevr. Willemse-Haaijman Oostkapelle Plonie van Daatselaar Kinderen en kleinkinderen ]e was al zo lang ver van ons Droeg duizend vragen in je ogen Met soms een enkel woord nog Uit jouw bijna stille mond Je was de tijd kwijt En alle dingen En dan ineens die glimlach Dat gebaar, herinneringen aan vroeger Het hoorde zo bij jou En jij Jij hoorde zo bij ons Erg verdietig, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van ij mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Anny van Kouteren in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Heinkenszand: Anny Vermorken - van Kou teren ji Nicole Vermorken Bart Stoffijn Imke Stoffijn Koen Stoffijn Niek Stoffijn Terneuzen, 9 februari 2012 ji Pieter de Hooghstraat 47 j 4532HJ De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 14 i februari om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het ij crematorium. Jo hield van rode rozen. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van A25 ;j ji van Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging. Na een periode van afnemende gezondheid, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom. Wij zijn dankbaar dat wij zijn leven met hem mochten delen. Jo Vermorken Janus en Marja, Jac en Pia Camiel en Corrie, Theo en Annabel Jo en Irene, André en Miriam, Frank en Janien Wim en Ineke, Erik en Sandra, Rob en David en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40