fHensenliiiq.nl zaterdag 11 februari 2012 familieberichten 139 'fy Jiibibynj Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele goede wensen, kaarten, bloemen en cadeaus, die wij mochten ontvangen in verband met ons 60-jarig huwelijk J.J. Dalebout en M.A.J, Dalebout-van der Weel Kraaijesteinweg 25A, 4328 RZ Burgh-Haamstede mm DverJsideri Het heeft de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen, na een moeitevolle levensavond, onze geliefde oma, over- oma en betoveroma fozina Biersteker-Murre sinds 20 augustus 1972 weduwe van Willem Biersteker Geboren: 4 september 1922 Overleden: 9 februari 2012 Sterke de Heere ons in dit verlies. In liefde gedenken wij onze ouders: B.M. Biersteker, overl. 01-01-2000 en P.J. Biersteker-Steketee, overl. 25-02-1991 Krabbendijke: Joska en Arjan Bliek-Biersteker Johnny en Nadia Jorina en Kees, Mauritz Marinda Bart Bertine Walther Thamara Krabbendijke: Ellen en Marco Verhoeven-Biersteker Rozemarijn Niek Léonore Temeuzen: Willem en Janneke Biersteker-Tollenaar Rien Anna Correspondentieadres: Fam. Bliek-Biersteker Molster 23,4413 HB Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 13 februari van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 14 februari om 13.30 uur in de zaal van bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Ter Weel', unit A, voorde liefdevolle verzorging. Tot ons groot verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht is heengegaan mijn lieve man en maatje, onze dappere broer, zwager en oom Leo Janisse in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: Ankie Oost-Souburg: Ria en Jan Miranda en Jan Pieter Annemieke (in herinnering) en Jelle Middelburg: Sirjansland: Cora en Erwin Christian en Melanie Ramon en Angel ique Ineke en Ko Neven en nichten 4332 RA Middelburg, 9 februari 2012 Geersesweg 6 Leo is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 15 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en Algemene Kennisgeving Het ene geslacht gaat en het andere geslacht komt, maar de aarde staat in der eeuwigheid. Prediker 1: 4 Met droefheid geven wij u kennis dat het de HEERE behaagd heeft, na een moeizame levensavond, uit ons midden weg te nemen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia 't Gilde sinds 16-11-2000 weduwe van Pieter Hofman in de leeftijd van 94 jaar. Zij was de jongste en tevens laatste uit het gezin van J.J. 't Gilde en F.A.'t Gilde-de Bree Sas van GentJanny en Ronny van Flecke-Hofman Temeuzen Ko en Hannie Hofman-Steketee Terneuzen Fija en Jan Bolleman-Hofman Klein- en achterkleinkinderen Hoek, 10 februari 2012 Correspondentieadres: IJsbaanstraat 20 4537 PH Temeuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op dinsdag 14 februari om 13.30;uur in zorgcentrum 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Maandag 13 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het verplegend en huishoudelijk personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Vremdieke voor alle zorg en aandacht. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve oma en overgroot-oma Cornelia Hofman-'t Gilde Sterke de HEERE ons in dit verlies. Nico Bettina - Adinda Colinda en Tonny - Merijn, Noëlla, Enya Petra en Jacco - Jurrian, Femke Jan Bedroefd delen wij u mede dat, na een moeitevolle levens avond door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Levina Koppejan-Jasperse sinds 24 augustus 2011 weduwe van Hendrik Koppejan in de leeftijd van 91 jaar. De Heere sterke ons en in het bijzonder de kinderen en kleinkinderen nu er opnieuw een lege plaats in de familie is gekomen. Barendrecht: H.G. Koppejan-van de Burg Oostkapelle: J. Koppejan M. Koppejan-Maljaars Oostkapelle: P. de Visser-Koppejan Serooskerke(W): S. Remijn-Koppejan Vlissingen: L. Koppejan-Willeboordse Neven en nichten Oostkapelle, 10 februari 2012 Heden behaagde het de Heere, na een geduldig gedragen lijden, van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde man en onze lieve, zeer zorgzame vader Dingenis Jozias Nieuwenhuijse Dies - in de leeftijd van 57 jaar. Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel Jossé Martina en Jaap 9 februari 2012 Kaasgat 8 4416 PP Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. woensdag 15 februari om 15.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere, na een ernstige ziekte, van ons weg te nemen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Dies Nieuwenhuijse M.A. Nieuwenhuijse-Vroegop Piet en Hannie Marjo en Pieter, Pete Kruiningen, 9 februari 2012 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere van onze zijde is weggenomen onze schoonzoon, zwager en oom Dies Nieuwenhuijse Chr. van der Poel Fain. A. van der Poel-van Burg Fam. H. van der Poel-Doudeijns 'Fam. W. van de Plasse-van der Poel Fam. G. van der Poel-Bruijnooge Fam. J. van der Endt-van der Poel Fam. Chr. van der Poel-Staal Fam. A. Comelisse-van der Poel Fam. J. Doudeijns-van der Poel Heden ontvingen wij het droevige bericht van het over lijden van onze jachtvriend Dies Nieuwenhuijse Wij wensen Nellie, Jossé, Martina en Jaap veel kracht en sterkte toe. Jaap en Annie Boot Piet en Lenie de Koeijer Hans en Hanneke van Doesburg Izaak en Carolien Barendregt Jos en Annemarie Waverijn Marijn en Rianne de Koeijer Tonis Boot Y erseke, 9 februari 2012 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dies Nieuwenhuijse Sterke de Heere Nellie en de kinderen met dit zware verlies. Miep en Ko Meijaard en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39