Man rijdt met crossmotor in op politieagentes Walkant gereed voor Bruine Vloot zaterdag 11 februari 2012 Op Radio 6 presenteert hij Winfrieds Woonkamer en een dagelijks soul- en jazzprogramma. 'Ik weet wat ik wil en wat ik kan. Dat moet je in medialand durven zeggen' Winfried Baijens MIDDELBURG Un Autre Homme bij avond Franse film Cinema Middelburg houdt samen met de Alliance Francaise op 15 fe bruari weer de Avond van de Fran se Film. Deze keer is het de beurt vlissingen - Een 21-jarige man is donderdagavond aangehouden na op twee politieagentes in te heb ben gereden met een kleine cross motor, een zogenoemde pitbike. De twee hielden de man tegen om dat hij zonder licht reed en hij en zijn bijrijdster geen helm droegen. De agentes versperden de man de weg, maar deze stopte niet en reed op hen in. Eén van de agentes kon op tijd wegspringen, de ander werd geraakt door de crossmotor en hield' hier een zere knie aan over. De bestuurder is aangehou den. Zijn 20-jarige bij rijdster is be keurd omdat zij zich niet kon legi timeren. De pitbike is in beslag ge nomen voor technisch onderzoek. kamperland - De nieuwe aanleg steiger voor de historische sche pen van de Bruine Vloot in de ha ven van Kamperland wordt ko mende zomer gebouwd. De Brui ne Vlootschepen, die met betalen de gasten tochten maken, moeten een belangrijke aandachtstrekker worden voor de haven. De steiger heeft plaats voor tien schepen. Schippers kunnen er overnachten en reparaties verrichten. Een po ging van de gemeente om Europe se subsidie te krijgen voor de stei ger en de restauratie van de oude veersteiger, is mislukt. aan de film 'Un Autre Homme' van regisseur Lionel Baier. De film gaat over Francois, een verslaggever bij een lokaal dagblad, en zijn relatie met een beroemde fïlmrecensente. Kaarten zijn acht euro, of zes euro voor leden van de Alliance Francai se. Aanvang: 20.00 uur. Locatie: Schuttershofstraat 1. MIDDELBURG Neil Young-tribute in Bar American Gerry Wolthof geeft vanavond een solo-optreden ter ere van Neil Young in Bar American in Middel burg. Tijdens de avond zal Wolthof diverse nummers van Young ten gehore brengen. Wolthof is lead zanger van de Neil Young Mirror- band en daarmee gespecialiseerd in het repertoire van de Canadese muzieklegende en de vertolking daarvan. De avond begint om 19.00 uur in Bar American, Plein 1940 7. Toegang is gratis. MIDDELBURG Lezing 'Jongens leren anders dan meisjes' Jongens leren op een andere ma nier dan meisjes. Roeland Vis, pe dagogisch adviseur van de GGD Zeeland, spreekt dinsdag 14 februa ri over dit thema op scholenge meenschap Nehalennia, locatie Kruisweg. Vis legt uit hoe ouders daar bij de opvoeding van hun kin deren het beste rekening mee kun nen houden. Aanvang: 20.00 uur, inloop vanaf 19.30 uur. Reserveren verplicht via info@nehalennia.nl WISSENKERKE Dieven kraken keten bij ijsbaan Bokkegat De keten van de ijsvereniging en hotel De Kroon bij de ijsbaan bij Wissenkerke zijn leeggeroofd. De opgeslagen schaatsen, kachels, voorraden drank en snoep zijn ver dwenen. De inbraak moet gebeurd zijn tussen 22.00 uur donderdag en 10.00 uur gistermorgen. Ook elek- triciteitssnoeren voor licht en mu ziek zijn afgeknipt en meegeno men. De schade is groot, maar de ijsbaan blijft open. Ter Weel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25