wonen!n SI J SI SI vrijdag 10 februari 2012 In de winter willen we warmte, in de lente jeuken onze 'groene vingers', voor Koninginnedag zoeken we oranje woonaccessoires en met carnaval denken we maar aan één ding: feest! De rubriek 'Een huis vol...' gaat mee met de seizoenen en biedt inspiratie, door Suzanne Dijkstra PRINT EEN PARTIJTJE Voor kinderen is de verjaardag het hoogtepunt van het jaar, en het par tijtje met vriendjes en vriendinnetjes al helemaal. Maar hoe kom je (weer) origineel uit de hoek. En liefst op een voordelige manier? Met de print pakketten van Homemade Hapiness. Print zelf feesthoedjes, traktaties, pakpapier, uitnodigingen en spelle tjes en gebruik ze steeds opnieuw. Er zijn verschillende thema's, zoals prin sessen, circus, piraten en kabouters. www.homemadehappiness.nl CONFETTI OP TAFEL TafelConfetti van ontwerplabel Vij5 zorgt voor een feestelijke tafel. De onderzetters van ver schillende maten kunnen nonchalant over de ta fel worden 'gegooid', net als confetti. De ont werpers maakten gebruik van eigen restmateri aal, in dit geval stukjes waterafstotend wolvilt van tapijtkwaliteit. De onderzetters zijn in diver se kleuren te koop. Een set bestaat uit een gro te cirkel, vier middelgrote, drie kleine en vijf heel kleine onderzetters. www.vij5.nl Met de sterke, stoffen vlaggetjes van Engel wordt slingers ophangen een lange traditie. Aan de lengte van de slinger (11,5 meter) lijkt geen einde te komen. Vouw na gebruik de slingers op, doe ze in de bijgeleverde draagtas en haal ze pas tevoorschijn als er weer iets te vieren is. Verkrijgbaar in ver schillende (retro)dessins. www.engelpunt.com TAST TOE Bij feest hoort taart. Vaak is het een heel gedoe het gebak netjes te pre senteren. Met de Cake Server van Ma- gisso (zie foto) snijd en serveer je een perfect puntje taart, zonder dat het een kliederboel wordt. Wie helemaal tiptop voor de dag wil komen, combineert de Cake Server met de Cake Stand van Sylvie Meuf- fels. Deze 'onderzetter', verkrijgbaar in vrolijke kleurencombinatiesis ge maakt van karton, waardoor je hem na gebruik kunt weggooien. SI www.magisso.nl www.presenttime.com DAT VERDIENT EEN BLOEMETJE Geen feest zonder bloemen. Een bos rode rozen is altijd een mooi ge schenk. Maar wie graag iets duur zaams geeft, kiest voor Blom. Dit is een bosje bloemen van papier. Op een houten prikker of een stukje bloemendraad maak je er een tijd loos boeket van. Hoe? Door de bloe men uit een kaart te drukken. Ont werper Jurianne Matter heeft diverse kaarten ontworpen met daarop vijf verschillende bloemen. www.juriannematter.nl De nieuwste trend op het gebied van feestversiering - tip voor carnaval! - zijn vrolijke pompons van papier in levendige kleuren. Knutsel ze zelf met vloeipapier of servetten of koop er een paar. Dat kan onder meer via www.psikhouvanjou.nl. De pompons zijn romantisch op een bruiloft, lief bij een geboorte of heel vrolijk als je ze zomaar op hangt. Bijvoorbeeld om te vieren dat het schaatsweer is - of, als de dooi invalt: voor jaar wordt. www.psikhouvanjou.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51