vrijdag 10 februari 2012 (T1ensenUnq.nl Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken hoe het is geweest. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man. onze lieve vader en opa Philippus van 't Leven Flip - in de leeftijd van 65 jaar. Krabbendijke: Anja van 'l Leven-Huissen Arnemuiden: John en Elizabeth van 't Leven Krabbendijke: Wimjan en Rianne van 't Leven Yerseke: Carolien en Peter de Bel Krabbendijke: Bennie van 'i Leven Krabbendijke: Peter van 't Leven en kleinkinderen. 8 februari 2012 Hinkelingestraat 21 4413 AE Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 10 februari van 19.50 tot 20.50 uur in "De Rancke", Kerk- pad 1 te Krabbendijke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt zaterdag 11 februari om 13.50 uur ge houden in de Hei-vormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats të Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in "De Rancke" nog gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa van 't Leven is heel erg moe Dag lieve opa Sluit je ogen maar toe. De kleinkinderen: Patrick, Danicha, Rosalinn en Mitchel Luuk en Marit Damian en Ben LiPliP ofc zljaen k (tg) Psalm 39:8 En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, dieis op U. Met diepe droefheid delen wij u mee dat. door de HEERE. na een ernstige ziekte van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Philippus van 't Leven echtgenoot van Adriana Marina Huissen in de leeftijd van 65 jaar. De HEERE ondersteune Anja, de (klein) kinderen en verdere familie in dit smartelijk verlies en heilige de roep stem aan ons allen. Klaaswaal: Mary en Henk van Valen-van 't Leven beiden in liefdevolle herinnering) Krabbendijke: Bram en fanny van 't Leven-Wisse Ada en jan van de Vreede-van 't Leven Spijkenisse: Ton en Emma van 't LevemBoone neven en nichten Goes, 8 februari 2012 Peter, Bennie Vrienden ben je in goede tijden. Vrienden ben je in verdrietige tijden, Daarom wensen wij jullie en de familie Veel sterkte bij het overlijden van jullie vader en man Flip van 't Leven Martin en Adrienne Ronald en Ilona Coen en Josien Jose en Christel Johan Patrick Wim Suranga Pieter en Marleen Jeroen en Wilma Ruud en Heieen Wiljo en Gerlinda Frank Julian Marjo Dierbaren die ik heb verloren, zijn niet dood. Ze zijn me voorgegaan. Een paar stappen verder op de weg die ik ga volgen in de stappen die zij hebben gezet. Met warme gedachten en fijne herinneringen moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Wim Walraven In de leeftijd van 75 jaar. Tiny Walraven-Wisselink Rob en Ineke Tommie Irene Ankie en Donald Stefan Sven Carla en Toni Cindy en Mark Damy 8 februari 2012 Koudekerkseweg 122 4335 HD Middelburg De herinneringsdienst zal dinsdag 14februari a.s. om 10.00 uur plaatsvinden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem gezamenlijk naar zijn laatste rustplaats brengen. Na afloop kunt u de familie condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Met respect en bewondering voor de wijze waarop Wim zijn ziekte heeft gedragen, is overleden onze broer, schoonbroer en oom Willem Walraven Vlissingen: Jaap en Gré Walraven Middelburg: Ineke en Jan den Hollander Grijpskerke: Hannie Walraven en Johan Cevaal Grijpskerke: Leo en Trudy Walraven Ellewoutsdijk: Heieen en Lejo van de Visser Neven en nichten Bescheiden en op de achtergrond kan men juist van waarde zijn. Met veel verdriet, en dankbaar voor hoe zij haar leven met ons heeft gedeeld, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lena Anna Zegers - van Prooijen Lenie sinds 9 januari 2009 weduwe van Cornelis Jozias Zegers Klaaswaal, 30 juni 1926 t Middelburg, 8 februari 2012 Johan en Sonja Huub en Magda Ard en Carola Bo Mark Evi André en Lenie Zinzi Correspondentieadres: J. Zegers De Touwbaan 1,3343 PJ H.I. Ambacht De crematieplechtigheid vindt plaats op 'maandag 13 februari om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. I Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze lieve neef Flip van 't Leven op de leeftijd van 65 jaar. We wensen Anja met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Krabbendijke: W. Schouwenaar-Versprille Wemeldinge: S. Versprille M. Versprille-Hollemans Neven en nichten Krabbendijke, 8 februari 2012 Verdrietig nemen we afscheid van onze zwager/oom Wim Walraven man van onze zus/schoonzus Tiny vader van Rob f Wij wensen Tiny en familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Sjaak en Mieke Jozien en Rien Riet en Huug Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 26