PZC Brugge... Het Venetië van België! Krokus knaller Zonzeker Eilat 34 vrijdag 10 februari 2012 Wilt u er eventjes tussen uit? Met de auto bent u vanuit het zuiden van Nederland binnen 2 uur in Brugge en echt even helemaal weg van huis! Maak kennis met de onweerstaanbare charme van Brugge. De bijzondere loopbruggetjes gespiegeld in het water, klimop die tegen de statige herenhuizen omhoog loopt en de wilde zwanen maken van Brugge een sprookjesstad. Deze prachtige oude stad blijft een ieder altijd verbazen. Verken al slenterend langs de grachten het Venetië van België, geniet van een lekker pintje in een van de gezellige cafés op de Grote Markt of maak een boottocht over de reien. Ook op culinair gebied komt u in Brugge niets te kort. Van-de befaamde Vlaamse frieten en de Belgische chocolade tot aan typische lokale specialiteiten als 'Brugse Zot'; kunnen uw smaakpapillen Brugge weerstaan? Het hotel Best Western Hotel Acacia is centraal gelegen op nog geen 100 meter van de Grote Markt in het oudste deel van Brugge tussen de 2 belangrijkste winkelstraten. Het hotel beschikt over 48 luxueus ingerichte kamers. Alle kamers zijn recentelijk gerenoveerd en voorzien van een badkamer met bad en haar droger, safe, minibar, tv, radio en telefoon. Na een indrukwek kende dag in de stad kunt u heerlijk ontspannen in het kleine, maar verwarmde binnenzwembad en sauna. Daarnaast beschikt het hotel overeen gezellige lounge en een bar met terras. 3-dagen Bruisend Brugge 2 overnachtingen in een comfortabele kamer lx champagne ontbijt op de kamer op de le dag Buffetontbijt de volgende dag Kortingskaart voor alle stedelijke musea en voor een boottocht op de reien Stadsplan Van 7 Februari t/m 31 maart en 128 p.p. 1 november t/m 23 december 2012 Van 1 april t/m 31 ok'tober 2012 138 p.p. 50% korting op de 3e nacht (bij verlenging van het Bruisend Brugge arrangement!). 64 per kamer, per nacht inclusief ontbijt (van 7 februari t/m 31 maart 1 november t/m 23 december 2012). 69 per kamer, per nacht inclusief ontbijt (van 1 april t/m 31 oktober 2012). *Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen, per kamer en op basis van beschikbaarheid. Aankomst elke dag van de week mogelijk. Dit arrangement is geldig t/m 23 december 2012. Prijzen zijn exclusief reserveringskosten. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij op alle werkdagen telefonisch bereikbaar tussen 10-13 en 15-17 uur. Voor meer gedetailleerde informatie kijkt u op www.dmha.nl Tips Grote Markt Choco Story Onze Lieve Vrouwekerk Brouwerij Straffe Hendrik Het Frietmuseum MORE www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Luxe 8-daagse zonvakantie met ruim 300,- korting! Vertrek op 16,20 23 februari Heldere zee omringd door roze bergen, zonnige zandstranden, wuivende palmen, heerlijke resorts en vele (water)sport mogelijkheden, op slechts 4,5 uur vliegen. Dat is Eilat! Ontvlucht de Hollandse winter! Met ruim 360 dagen zon per jaar is deze gezellige badplaats een ideale zon-zee-strand- bestemming! Bovendien is Eilat een van de mooiste duik en snorkel locaties ter wereld, met prachtig koraal en kleurige vissen. Vanwege de korte afstanden is Eilat ook prima geschikt om de culturele schatten van Israel te ontdekken. Maak een dagexcursie naar bruisend Tel Aviv, de eeuwige stad Jeruzalem en de Dode Zee. Boek nu heel voordelig een zonnige, actieve krokus vakantie naar Eilat aan de Rode Zee! Appartementen All Suite Club**** Eilat U verblijft in een 1-kamer appartement in All Suite Club, nabij het centrum en ca. 200 m van het strand. Het complex is gebouwd in de stijl van een waar cruiseschip en biedt tal van faciliteiten. Neem een duik in een van de vele zwembaden, kom tot rust in de whirlpool of op de massagetafel. Geniet van een heerlijk diner in een van de restaurants en sluit uw avond af inde gezellige bar. Het arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Eilat (Ovda) met ArkeFly in economy class Luchthaven- en brandstofheffing Transfer van de luchthaven naar het hotel en v.v. 7 overnachtingen in Appartementen All Suite Club Hl Prijs: slechts 399,- p.p. Prijs is exclusief calamiteitenfonds 2,50 per boeking, eventuele vlucht en brandstoftoeslagen en administratiekosten: 15,- per online boeking; 29,50 per reisbureauboeking. Het arrangement is geldig op vertrek 16, 20 23 februari. Boek snel, want op=op! Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boekingen zie webwinkel." U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in dè buurt o.v.v. Wegener Eilat aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties) VAN €168 VOOR €128 p.p. WEBWINKEL WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 24