27 Kamer eist snel uitleg Hedwige OPDUIN Maak 5x kans op het voorjaarsarrangement in Grand Hotel Opduin zo doet u mee: TEXEL vrijdag 10 februari 2012 door Jeffrey Kutterink DEN HAAG - De Tweede Kamer wil nog vandaag tekst en uitleg van staatssecretaris Henk Bleker (Na tuur) over de gang van zaken rond de Hedwigepolder. PvdA-Kamerlid Lutz Jacobi vroeg gisteren om een brief Ook wil ze het debat dat ze in november al heeft aangevraagd volgende week op de agenda laten zetten. Bleker praat op 16 februari met eurocom missaris Janez Potocnik (Milieu) over de Hedwigepolder. De Telegraaf meldde gisteren dat Brussel juridische stappen tegen Nederland voorbereidt. „Het zou onhoffelijk zijn als dat gebeurt voordat het gesprek met Bleker heeft plaatsgevonden", zegt woord voerder Thijs van Son. Ondertussen bereiden GroenLinks en D66 een gesprek in de Kamer voor met de drie wetenschappers die de alternatieve ontpolderings- plannen van het kabinet hebben beoordeeld. De verwachting is dat het gesprek plaatsvindt in de week van 27 februari. Behalve de weten schappers worden ook onderzoeks instituut Deltares en Ed Nijpels ge vraagd. Nijpels was voorzitter van een commissie die heeft: gezocht naar alternatieven voor ontpolde- ring. De commissie vond er geen. Maartje Jongen en Sam Ovaa hebben een kathaai gevangen, die met de meeste andere bewoners van het Noordzee-aquarium van Deltapark Neeltje Jans wordt overgebracht naar het Dolfinarium in Harderwijk. Het bassin wordt omgebouwd tot haaienverblijf. foto Ronald den Dekker Een heerlijk verblijf samen met je valentijn in Grand Hotel Opduin. I Dat is de prijs die te winnen is met deze Tel&Win-actie. Tussen de rubrieksadvertenties op de kleintjespagina's in deze krant zijn blokjes geplaatst waarin een of meer keren dit hartje is afgebeeld: De opdracht die volbracht moet worden om kans te maken op deze mooie prijs luidt als volgt: Tel het aantal keren dat dit hartje in deze krant is afgebeeld. AtUntit! Alleen elke afbeelding van DIT hartje telt. Andere hartjes die toevallig ook in deze krant staan, tellen niet mee. gr» l«-? Het hartje in dit aankondigingsblok telt wel alvast mee. Tel al déze hartjes in de krant van vandaag en bel het gevonden aantal door naar 0909-S01010S U kunt bellen tot en met woens dag 15 februari a.s. Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen be! 088-7766595) Tel alle hartjes en win! «o.6ope,g.,Pr,k Bel de oplossing door naar: 0909-5010105 Dit bijzondere hotel ligt op de hoge blonde duinen, centraal in het Nationale park De Duinen van Texel en op nog geen tweehonderd meter van het Noordzeestrand. Met de prachtige kamers en suites, de vele faciliteiten, het unieke wellnessgedeelte en de prachtige locatie zal het u aan niets ontbreken. Elke kamer of suite van Grand Hotel Opduin ademt de ultieme sfeer uit van thuiskomen. Na een weldadige nachtrust verwent u zichzelf met het meest uitgebreide ontbijt dat u zich kunt voorstellen. Neem gerust alle tijd om de vele verse ingrediënten van het eiland en de vele huisgemaakte producten zelf te proeven. De fine fleur van Grand Hotel Opduin is het a la carte restaurant De Heeren XVII, waar stijl en traditie hoog in het vaandel staan. Het is hier vorstelijk genieten van exquise gerechten en excellente wijnen. In de smaakvolle entourage van onze Brasserie De Franse Slag kunt u ongedwongen j een eenvoudiger maaltijd of sfeervolle lunch gebruiken. Na een heerlijke strandwandeling of een mooie fiets tocht komt u even tot uzelf met de vele wellnessfaciliteiten. Het ruime en ultramoderne roestvrijstalen zwembad met massagestraal en jacuzzi, de massagestoel, het solarium, de Finse sauna en Turks stoombad bieden u een oase van rust. In de moderne fitnessruimte kunt u actief aan uw conditie werken. Verhoog het gevoel van welbehagen met een ontspannende verzorging door de schoonheids specialistes van Beauty Wellness Beau Rivage. Het arrangement (geldig in de maanden maart en april) bestaat uit: 2 overnachtingen in een Twin Deluxe kamer, uitgebreid Texels ontbijtbuffet, 1 x 3-gangen keuzediner in Brasserie de Franse Slag, 1 dag fietshuur met gevulde picknicktas, plattegrond met wandel- en fietsroutes, gebruik van rvs-zwembad, sauna en Turks stoombad en 1 x gebruik van massagestoel en solarium. Meer info: www.opduin.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17