televisie 135
ÉE
Leden van de actiegroep 'Streep door de natuur' laten zien dat je met een rol
plakband veel kan doen Metropolis: Verzet gaat over kleinschalige protesten in de wereld
donderdag 9 februari 2012
07:05 De grote verhui
zing 08:05 Tommy Tele
shopping 13:10 Corona
tion Street 13:35 Een dag
in de dierentuin 14:05 Ne
derland op wielen 14:35
Who's the boss? 15:05
The Fresh Prince of Bel-Air
15:35 Still standing 16:00
Little house on the prairie
17:00 De grote verhuizing
5:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Business-Channel.nl 09:40
RTL Z Nieuws 13:20 On
dernemend Nederland
13:40 RTL Z Nieuws 14:20
Verkiezingen VS: De strijd
begint 14:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening Wall-
street 15:35 De succes
factor 15:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerde-
rij, Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweerman
Sam, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington, Ernst, Bobbie en
de rest, Bassie Adriaan
en de reis vol verrassin
gen, Elias,The adventures
of Chuck and friends, Biba-
boerderij, TitaToverfeest,
Sprookjes, Chloe's closet,
De Koala Broertjes 10:00
Tel sell 15:01 RTLTelekids:
Bassie Adriaan, Chug-
gington, Chloe's closet, Ti
taToverfeest, Sprookjes,
De Schatkamer, De Freg-
gels, Burgers' Zoo en Waar
om 17:05 Hoe schoon is
jouw huis? 17:35 The Dr,
Oz show
07:00 Disney feest 07:30
Say yes to the dress 08:00
Tommy Teleshopping
09:00 Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
14:00 Disney feest 14:35
MasterCh'ef Australia 15:50
Ready steady cook 16:45
Caroline in the city 17:10
Will Grace 17:35 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu. Amazing Spiez, Super
hero squad show, Pokemon
Black White, Het hotelle
ven van Zack Cody, A for
awesome, Amazing Spiez,
Davincibles, A kind of ma
gic, Casper's griezelschool,
Totally spies, Pair of kings,
Ducktales, Brandy Mr
Whiskers, Amazing Spiez,
Skunk fu, Davincibles,
Ducktales, Inazuma Eleven,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, De Vervangers, Zeke
Luther, The proud family.
The suite life on deck
o
o
18:00 Maar ik woon het 18:00 The A-Team, Ac- 18:30 The bold and the 18:10 Say yes to the 18:00 Entertainment ex-
mooist!, Huizen
programma
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
tieserie
beautiful, Soap
serie
dress, Reality
18:35 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
19:00 De politie op je 19:00 Dr. Phil, Talkshow 19:30 Dinner date, Da-
hielen!, Serie repor- 19:55 De Pfaffs, Celebri- tingshow
tages tydocusoap
perience, Reality-
programma
18:15 The Fresh Prin
ce of Bel-Air, Co
medy
18:45 Still standing, Co
medy
19:10 Two and a half
men, Comedy
19:30 Gary unmarried,
Comedy
20:00 Een dag inde die- 20:00 Operation repo: 20:30 Fever pitch, Ro- 20:30 Four weddings 20:00 The big bang the-
rentuin, Docusoap Payback time!, Re- mantische komedie and a funeral, Ro- - ory. Comedy
20:30 The winner is..., ality mantische komedie 20:30 On deadly
Amusement 20:30 The Bourne iden- ground, Actiefilm
tity, Actiefilm
22:30 Hart van Neder- 22:45 The good shep- 22:30 As the world 22:55 Law Order: 22:30 Pawn Stars, Reali-
land herd, Dramathriller turns, Soap Special Victims typrogramma
22:45 Piets weerbericht Unit, Dramaserie
22:50 Shownieuws
23:20 Maxima's we
reld, Royaltypro
gramma
23:35 Helse huizen (h),
Reportage
23:20 De Pfaff's, Celebri- 23:50 The Guardian,
tydocusoap Dramaserie
23:55 Kath Kim, Co
medy
23:25 Op heterdaad!, Re-
alityprogramma
00:35 Trauma centrum
01:05 Nachtmagazine
01:55 Teleshop 7
01:56 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:26 Stoute meiden TV 00:40 Dinner date (h)
02:00 Tommy Teleshop- 01:40 Caroline in the
05:30 !/Voningwijs 02:05 As
02:40 Ghost whisperer
03:30 The Guardian (h)
actualiteiten sport film
00:05 Entertainment ex
perience
00:20 Oplichters ont
maskerd
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
00
so
N>
O
NJ
N>
N>
NS
W
SHOW
zie onze website: showentv
Het mooiste meisje van de klas
Jaap Jongbloed ontmoet Nathalie, voor wie al
le jongens als een blok vielen. In haar studen
tentijd stortte ze zich in het nachtleven van
Amsterdam, waar ze door een bekende ac
teur werd aanbeden.
Nederland 1, 21.30 uur
Het zesde zintuig - plaats delict
Lieke van Lexmond presenteert deze nieuwe
reeks, waarin vier paragnosten de handen in
een slaan om klaarheid te brengen in onopge
loste moordzaken.
RTL 4, 21.30 uur
Profiel
Portret van zakenvrouw Olcay Gulsen, een
Brabantse modeontwerpster met Koerdisch
en Armeens bloed. Ze knokte in korte tijd
een fortuin bijeen met haar merk Supertrash.
Nederland 3, 21.35 uur
Nachtzoen
Voor wie niet in slaap kan komen, verzorgt
Herman Finkers een rustgevende avondslui
ting. Hij doet dat met een gedicht van zijn
goede vriend, wijlen Willem Wilmink.
Nederland 2, 00.25 uur
OVERIGE
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Oemoemenoe 18:40 Re-
gioNed 18:50 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
EVISIE
Sterretje ziet op tegen Valentijnsdag
Tony Wyczynski (Sterretje uit Oh Oh Cherso
ziet flink op tegen Valentijnsdag. In het AD
zegt hij dat zijn schunnige opmerkingen in
Oh Oh Cherso en Oh Oh Tirol hem een beden
kelijk imago hebben opgeleverd. „Je zou zelfs
kunnen zeggen dat mijn imago beschadigd
is." De Hagenees heeft ondanks zijn bekend
heid geen vaste partner.
Dries Roelvink boos op Frans Bauer
Dries Roelvink heeft het gehad met collega
Frans Bauer. „Wat @ffansbauer_ nu geflikt
heeft kan echt niet, ik kan hem wel zijn kop
omdraaien!", twittert hij. „Ik kan er nu niet
verder op ingaan maar dit krijgt nog een
staartje!!!!" Het lijkt erop dat de zanger boos
is omdat hij niet meer in het voorprogramma
staat van zijn collega.
Fabienne gespot met nieuwe vlam
Het gaat weer stukken beter met Fabienne de
Vries. De 38-jarige presentatrice werd on
langs gespot met haar nieuwe vlam, interieur
architect Sander. Op beelden van RTL Boule
vard is het paar zoenend te zien. Begin vorig
jaar werd bij Fabienne borstkanker geconsta
teerd. Ze onderging zo'n dertig bestralingen.
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Man bijt hond 14:00 De
aarde vanuit de hemel 14:30
Thuis 14:55 Villa politica 16:20
Masterchef: The professionals
17:05 De topcollectie van
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het weer 18:15 Dagelijk
se kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:43 Man bijt
hond 20:10 Het weer 20:15
Thuis 20:45 Koppen 21:15 Pe-
noza 22:05 De laatste show
22:50 Het journaal laat 23:10
KENO-uitslagen 23:11 Het
weer 23:15 New tricks
07:00 Laura's ster 07:15 Piet Pi
raat Wonderwaterwereld 07:20
Mickey Mouse and Friends
07:45 Sherlock Yack 07:55
Samson Stamp; Gert 08:20 Jun
gle Beat 08:25 Team Kwisten-
biebel 08:35 I-Fan 08:50 Karre-
wiet 08:58 Zender uit de ether
09:00 TerZake 09:35 Winter
beelden 12:00 Zender uit de
ether 15:30 Uki 15:35 Nellie en
Cezar 15:45 Piet Piraat 15:50
Mickey Mouse Clubhuis 16:15
Laura's ster 16:30 Samson
Scamp; Gert 16:55 Mickey
Mouse and Friends 17:15 Sher
lock Yack 17:25 De hopeloze
heks 17:50 Galaxy Park 18:05
Karrewiet 18:15 Galaxy Park
18:30 I-Fan 18:45 Zig Scamp;
Sharko 18:55 W81719:101-
Fan 19:20 Karrewiet 19:30 4 te
gen Z19:57 Zender uit de
ether 20:00 TerZake 20:40 Em
pire Of The Desert Ants 21:35
Panorama 22:25 Striptease
22:55 Reyérs Laat 23:35 Empi
re of Dust
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
down under revisited 11:00
Homes under the hammer
11:55 BBC News 12:00 Britain's
empty homes 12:30 Cash in
the attic 13:10 BBC News
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News atone 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Escape to the
country 16:00 BBC News 16:05
School for stars 16:35 Wingin'
it 16:55 Deadly art 17:10 Diddy
Dick and Dom 17:15 OOglies
17:30 Leonardo 17:55 The owl
18:00 Newsround 18:15 Point
less 19:00 BBC News 19:30 Re
gionaal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:57 BBC News
21:00 Supersmart animals
22:00 Inside men 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 Question time
07:00 Little robots 07:10 Zigby
07:25 Finley the fire engine
07:35 Octonauts 07:45 Dipdap
07:50 Everything's Rosie 08:00
Roar 08:30 League of super evil
08:40 Eliot Kid 08:55 News-
round 09:00 Bear behaving
badly 09:20 Shaun the sheep
09:25 LazyTown 09:50 Lulu Z'r-
padoo 10:05 Tinga tinga tales
10:20 The large family 10:35
Guess with Jess 10:45 Harry
and Toto's world of opposites
10:50 Louie 10:55 Same smile
11:10 Chuggington 11:15 64
Zoo Lane 11:30 Mama Mi-
rabelle's home movies 11:40
Waybuloo 12:00 In the night
garden 12:30 BBC World news
13:00 The daily politics 14:00
Animal park 14:30 To buy or
not to buy 15:15 The weakest
link 16:00 Helicopter heroes
16:45 Flog it! 17:30 Perfection
18:15 Put your money where
your mouth is 19:00 Eggheads
19:30 Britain's heritage heroes
20:00 Top Gear 21:00 Ray
mond Blanc: The very hungry
frenchman 22:00 Putin, Russia
and the west 23:00 James
May's things you need to know
23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Schlaflos in Oldenburg
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ZDF-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Das Waisen-
haus für wilde Tiere 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 17:50
Verbotene Liebe 18:30 Heiter
bis tödlich - Henker Richter
19:20 Gottschalk live 19:50
Das Wetter im Ersten 19:55
Börse im Ersten 20:00 Tages
schau 20:15 ESC 2012: Unser
Star für Baku 22:15 Kontraste
22:45 Tagesthemen 23:13 Das
Wetter im Ersten 23:15 Beck-
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 heute 12:10
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 heute 17:10 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Not-
ruf Hafenkante 20:15 Die Berg-
retter 21:45 heute^journal
22:12 Wetter 22:15 maybrit ill-
ner 23:15 Markus Lanz
Duitsland 2 WDR
07:20 Schooltelevisie 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Düs-
seldorf 09:45 hierund heute
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Elefant, Tiger
Co. 12:00 Nashorn, Zebra Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Reiche Burger -
arme Stadt 15:00 Planet
Wissen: Drachenflieger- Köni-
ge der Lüfte 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hierund
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort: Familienaufstellung
21:45 WDR aktuell 22:00
frauTV 22:30 Menschen haut-
nah: Kein Wort mehr 23:15 Die
Stamme von Köln
07:40 Biker build-off: Chica vs
1:30 American ho
trod: Junkyard dog 09:25
American chopper: Siemens'
electric bike 10:20 Decoding
disaster: Bridges collapse 11:15
Dual survival 12:10 Beyond sur
vival with Les Stroud: Sea gyp
sies 13:05 Scrapheap challenge
14:00 How do they do it? 14:55
Dirty jobs: Animal control spe
cialist 15:50 The amazing race
16:45 Cash cab US 17:10
Wheeler dealers: Saab 9-3
18:05 Auction hunters: The real
thing 18:35 Auction hunters:
Weapons of past destruction
19:05 Scrapheap challenge
20:00 Hogs gone wild 21:00
River monsters: Silent assassin
22:00 Monsters inside me: Sui
cide attackers 23:00 Man,
woman, wild
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Great migrations 10:00 Warrior
graveyard 11:00 Apocalypse
12:00 The dog whisperer 13:00
Air crash investigation 14:00
The indestructibles 15:00 Alas
ka state troopers 16:00 Mega-
factories 17:00 Warrior grave
yard 18:00 Apocalypse 19:00
The dog whisperer 20:00
Locked up abroad 21:00 Mega-
factories 22:00 Mad scientists
23:00 Megafactories
Animal Planet TLC
07:20 The really wild show
07:50 Dogs 101 08:45 Saba
and the rhino's secret 09:40
Michaela's animal road trip
10:35 SSPCA: On the wildside
11:00 Wildlife SOS 11:30 Clini
cally wild: Alaska - Call of the
wild 11:55 Clinically wild: Alas
ka - TLC 12:25 Animal cops
Philadelphia: Manhunt 13:20
Saba and the rhino's secret
14:15 Echo and the elephants
of Amboseli 14:45 The really
wild show 15:15 Panda adven
tures with Nigel Marven 16:10
Dogs 101: Specials: Lifestyle
guide to breeds 17:05 Cats of
claw hill: Food for thought
17:30 Cats of claw hill: Catti-
tude 18:00 Kitchen boss: Sicil
ian soiree 18:30 LA Ink:
Crüefest 19:30 What not to
wear 20:30 Cake boss: Motor
cycles, Manhattanites misbe
having 21:00 Toddlers tiaras:
America's fabulous faces 22:00
World's worst mum: Zen and
Now 23:00 On the case with
Paula Zahn: Last stop murder
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Lucky Fred
08:15 Fanboy Chum chum
08:30 Dora the explorer 08:50
Ni hao kai Ian 09:15 Little king
dom 09:30 Timmy time 09:40
Dirk Scheele 09:50 Pirn Pom
09:55 Bubble Guppies 10:15
Team Umizoomiz 10:40 Bobo
10:45 Go Diego Go! 11:15
Postman Pat 11:30 Thomas
11:40 My little pony 12:00
Shaun the sheep 12:05 iCarly
12:30 Wingiri it! 12:55 T.U.F.F.
Puppy 13:40 Back at the barn
yard 14:15 My life as a teenage
robot 14:50 Fairly odd parents
15:35 Fanboy Chum chum
16:00 Ned's Declassified 16:20
Lucky Fred 16:50 Spongebob
Squarepants 17:15 Fairly odd
parents 17:40 Kung fu panda
18:00 The penguins of Mada
gascar 18:15 Summer in Tran
sylvania 18:40 Het Huis Anubis
19:10 The troop 19:35 iCarly
20:00 Spongebob Squarepants
20:35 Wingin' it! 21:00 Victori
ous 21:25 iCarly 21:45 Naked
Brothers Band 22:10 Big time
rush 22:35 Degrassi: The next
generation 23:00 The troop
23:25 Saved by the bell 23:50
True Jackson 00:10 Victorious
09:00 Rate the video 10:00
Brand new chart 11:00 Get the
video 13:30 Made 14:20 16
and pregnant 15:10 Degrassi:
The next generation 15:35
When I was 17 16:00 Plain Jane
16:50 Made17:35 Degrassi:
The next generation 18:00
When I was 1718:25 16 and
pregnant 19:10 Flash prank
20:00 When I was 17 20:45 Jer
sey shore 21:30 Death valley
21:55 Pranked 22:45 Flash
prank 23:10 Dirty Sanchez
23:35 Pranked
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash
09:10 A la di Stasio 09:35 Jar-
dins et loisirs 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 La petite vie 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
Recettes de chefs 12:30 Urgen-
ces véto 13:30 Journal télévisé
de la RTBF 14:00 Voici venir
l'orage 15:50 Flash 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Miseau
point 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35
Bienvenue aux Edelweiss 20:10
Flash 20:15 13 minutes en fa
milie 20:30 Journal de France 2
21:00 Une affaire qui roule
22:30 Tremblay-en-France
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la TSR 23:40
TV5Monde, le journal Afrique
23:55 La grande librairie
08:30 Tennis: WTA10:00 Voet
bal: Afrika Cup 13:00 Tennis:
WTA 22:30 Eurosport confi
dential 23:00 Poker
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 World view
10:00 World business today
11:00 BackStory 11:30 Main-
Sail 12:00 World one 13:00
Piers Morgan tonight 14:00
News stream 15:00 World busi
ness today 16:00 International
desk 17:00 Global exchange
17:45 CNN Marketplace Mid
dle East 18:00 World sport
18:30 MainSail 19:00 Interna
tional desk 20:00 Quest means
business 20:45 CNN Market
place Europe21:00 Piers Mor
gan tonight 22:00 Connect the
world with Becky Anderson
23:00 BackStory 23:30 World
sport