Colofon de emotie... fam,SSS 54i Wat blijft is p (Jf fllensenl.inq.fll donderdag 9 februari 2012 familieberichten 133 Tot onze diepe droefheid is door de Heere van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en onze lieve opa Samuël Wisse echtgenoot van Leijntje Melse. Meliskerke, 10 februari 1922 Aagtekerke, 7 februari 2012 Aagtekerke: L. Wisse - Melse H.l. Ambacht: Ko en Suzan Wisse Sam en Laura, Ko en Miranda, Niels, Sven, Shanna Lianne en Leo, Rosanne en Pieter, Jolette, Denise, Lars Marjolein en Ewout, Rico, Anouk, Femke, Fleur Debora t Vlissingen: Jaap en Mattie Wisse Ruud Aagtekerke: Catrien en Piet de Korte Pieter en Esther, Pjotr, Lieke, Femme Carlien en Addy, Anna, Jens, Jurre Wil line en Marco, Stijn Vrouwenpolder: Freek en Elly Wisse Lydia Jelle en Annemarie, Eva, Hugo Michiel en Cynthia Aagtekerke: Jan en Riek Wisse Sam en Esther, Sifra Adriaan Lieke en Frank Danielle Karin Westkapel Ie: Leo en Heieen Wisse Nicole en Mark, Levi Frederique en Angel Rosalie Aagtekerke: Erika en Wim Ovaa Jol ine en Emiel, Huib Lianca en Koen Hanko William Prelaatweg 65 4363 ND Aagtekerke Zaterdag 11 februari is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 18.30 - 19.15 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst worden gehouden op maandag 13 februari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 14.45 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wij bedanken iedereen die betrokken is geweest bij de .verzorging van mijn man en onze vader. In het bijzonder de medewerkers van RST zorgverleners, zorgcentrum Simnia en woon-zorgcomplex de Waterwel. Mevr. L. Wisse-Melse en kinderen Tot ons kwam het droeve bericht dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Samuël Wisse echtgenoot van Leijntje Melse. Sterke de Heere onze schoonzus met haar kinderen in dit smartelijk verlies. M. Faasse-Wisse J. Faasse in herinnering J. de Visser-Wisse G. de Visser J. Maljaars-Wisse in herinnering Joh. Maljaars Aagtekerke, 7 februari 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen Dn ze geliefde zwager en oom Samuël Wisse echtgenoot van Leijntje Melse in de leeftijd van bijna 90 jaar Sterke de Heere de achtergebleven familieleden in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart Zoetermeer S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Domburg W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Westkapelle F. Westërbeke-Melse W. Westerbeke (in herinnering) Axel Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle L. Peene-Melse (in herinnering) M. Peene Aagtekerke f. Maljaars-Melse j.C. Maljaars Westkapelle I. Peene-Melse I. Peene (in herinnering) Aagtekerke S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Aagtekerke, 7 februari 2012 Heden overleed in de leeftijd van bijna 90 jaar, onze buurman S. Wisse echtgenoot van L. Wisse - Melse namens de buren P. Wisse J. Wisse J. Verhage (in herinnering) F. Verhage - Houterman A. Verhage R. Verhage - Lekatompessy S. Simonse F. Simonse - Melse A. Provoost J.W. Provoost - de Visser J. Sinke M. Sinke - de Korte L. Louws E. Louws - Minderhoud Aagtekerke 7-2-12 Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33