32 I familieberichten donderdag 9 februari 2012 fflensenlinq.nl "Amen Het is goed zo. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Aart Ruissen in de leeftijd van 87 jaar 3-9-1924 - Kapelle - +7-2-2012 Adrie Ryissen - Meijer Piet en Nelly Niek en Corry Erik Joost en Gonny, Tessa, Pelle, Linn, Evi Janneke en Bob, Merijn Thomas Tanny -in dierbare herinnering- en Henk Marjolein Annelies en Sjoerd De Warretjes 24, 4421 AM Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 februari om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Uit dit aards bestaan heengegaan, Bij heldere hemel en bijna volle maan, Zal hij in onze harten blijven voortbestaan." Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, onze vader en onze opa Daniel Jean Soares 14 augustus 1944 f 7 februari 2012 Nicole Soares - Le Bras, Martine Lafort - Soares Ruud Lafort Beau Eric Soares Elisa Laurent Soares John Soares Meanderhof 195 4337 GT Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 14 februari om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en oom Aart Ruissen Middelburg: W. van Keulen - Ruissen Kapelle: P. Ruissen Goes: W. Ruissen - van Oosten Neven en Nichten Kapelle 7 februari 2012. Verdrietig zijn we dat we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Aart Ruissen Kapelle: Henk Meijer (in herinnering) Jannie Meijer-van Boven (in herinnering) Grijpskerke: Suus Bastiaanse-Meijer Andries Bastiaanse (in herinnering) 's-Heer-Hendrikskinderen: Leintje van de Berge-Meijer Ko van de Berge Kapelle: Jaap Verwest (in herinnering) Joke Verwest - Meijer Ad Stouthamer Neven en Nichten Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Daniël Soares penningmeester van onze vereniging. Daniël was als speler en bestuurslid zeer betrokken bij CJBMiddelburg waarvan hij in 1977 lid werd. Hij was een enthousiaste, sportieve petanquespeler die geliefd was binnen en buiten onze club. Wij wensen Nicole en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Club Jeu de Boules Middelburg J;. Hij was voor ons een rots in de branding. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden onze lieve zorgzame vader en mijn schoonvader Johannes Verhulst Jo weduwnaar van Leuntje Huibregtsen 25 februari 1930 Westkapelle f 7 februari 2012 Wij zullen hem erg missen Middelburg: Nelly en Carlos^ Westkapelle: Marie Conespondentieadres.;.,^&:: Koepel 2 4336 JX Middelburg To is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is zaterdag 11 februari van 15.30 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 13 februari om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in '■Westkapelle Herrijst". Jo hield van bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij na het onverwachte overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jo Verhulst Leintje Brasser-Verhulst Lein Brasser Jako en Heieen Ellen en Arjan Peter en Carolien Jane Hengst-Verhulst Jaap Hengst f Annelies en Jan Leo Wij leven mee met Nel. Marie en Carlos en wensen hun alle sterkte dit verlies te dragen. Plotseling overleed onze buurman Aart Ruissen We wensen de buurvrouw en de kinderen heel veel sterkte. fam. Driehuis - fam. Brouwer - fam. Voet fam. Zegers - fam. van de Vrede - fam. Korstanje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32