Adriana Pieternella Mieras Q IHenseminq.nl donderdag 9 februari 2012 familieberichten 131 Üysrladan Verstomd door smart geven wij u kennis dat nog heel onverwachts uit ons midden is weggenomen onze onvergetelijke, lieve vrouw en moeder Neeltje Adriana Janneke Bakker-de Witte Nel in de leeftijd van 66 jaar. Jos en Joris Bakker 7 februari 2012 Lelieplein 46 4401 HM Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 15 februari om 15.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. t Wij delen u mede dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, is overleden onze tante Martina Boonman Oudelande 27 maart 1918 's-Gravenpolder 8 februari 2012 Familie Boonman Wij willen het verzorgend personeel van SVRZ 'De Kraayert te Lewedorp en SVRZ 'DeZwake'te 's-Gravenpolder hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. SVRZ 'de Zwake' Correspondentieadres: Kruipuitsedijk 12,4436 RC Oudelande. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 11 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur in de kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij U kennis dat plotseling is overleden mijn liefste mama en onze geliefde tante in de leeftijd van bijna 93 jaar. weduwe van Thomas Bower Wemeldinge, 21 maart 1919 Norwich UK Neven en nichten: Norwich UK, 6 februari 2012 Julia Bower Marie en Tinus Jeremiasse Johan en Dien Mieras Nelly en Johan Lepoeter Tini Stassen en Rob v Oostveen Ko en Riet van Stel Tiny en Wim Geelhoed Ad en llona Mieras Els en Rob Favier Johan en Marian Mieras correspondentieadres: Chezeeweg 23, 4424 CC Wemeldinge. Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te vinden... Dankbaar voor de mooie jaren die we met haar mochten beleven is, zacht en kalm, van ons heengegaan onze tante Emelda Maria Louisa Michielsen sinds 29 oktober 1982 weduwe van Theodorus Johannes van Breenen A Axel, 22 april 1919 t Hulst, 6 februari 2012 Neven en nichten Familie Michielsen Familie van Breenen Truffinoweg 268,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van tante in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 13 februari van 10.00 tot 10.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 13 februa ri om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Voorafgaand aan deze diensten is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Naar de wens van tante, geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rustig is uit het leven weggegleden onze lieve moeder, oma en oma-oma Johanna Paulina van Hercules 6 januari 1917 Middelburg 7 februari 2012 echtgenote van Pieter de Kuijper 15 november 1979) We gedenken haar in liefde en zijn blij dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Koudekerke, Hans en Ellen de Kuijper-Geschiere Grijpskerke, Simone en Peter Eva en Vara Woubrugge, Michiel en Minneke Emma en Leon Middelburg, Pauly en Koos Duker-de Kuijper Middelburg, Ivette V en Hans Milan, Enzo en Julius Amsterdam, Marcel en Kitty Jip, Pien en Bloem We danken het personeel van Zorgcentrum Rustenburg voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentie adres: De Walestraat 33, 4371 CE Koudekerke Onze moeder ligt opgebaard in haar kamer in Zorgcentrum Rustenburg; u kunt daar vrijdagmiddag tussen 14.30 en 17.00 uur afscheid van haar nemen. De crematie vindt plaats op zaterdag 11 februari in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Voorafgaand is daarom 15.00 uur een uitvaartdienst, geleid door Ds.C.Bakker. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Johanna Paulina de Kuijper-van Hercules Middelburg Rienus en Lenie van Hercules-Krijger Westkapelle Kees en Nel van Hercules-Kerkhove Edinburgh Ineke Smaill-van Hercules Middelburg Dinie van Hercules-Drioel Neven en nichten. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze nicht Lenie Lous Wij wensen Miene en familie veel sterkte toe. N. Hendrikse-Brasser J. Hendrikse T. van Vaardegem-Brasser J.L. van Vaardegem (in herinnering neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriendin Lenie Lous Wij wensen haar moeder en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Janny en Ab Hoogstrate Diny en Bo de Kam Jopie en Ad van Sighem Westkapelle, 7 februari 2012 Wij wensen Fred Duivenvoorde, onze trouwe fietsvriend veel sterkte met het verlies van zijn levenspartner Alie van 't Riet Adri de Buck Ben Willemse Chris de Bruin Hans de Deckere Hans de Graaf Hans Tuinhof Teco Slagboom Wie in mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven Joh. 11:26 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is in alle rust in de gezegende leeftijd van 103 jaar overleden onze vader, opa en overopa Jan Rouw echtgenoot van Jacomina de Schipper 19-5-1993 7 december 1908 - Kapelle - 17 februari 2012 J. H. Oostveen - Rouw Jan Willem en Irene Maurits en Marinike Nisa H. A. Rouw Corine en Amoud Wïllemiek en Bram en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: H. A. Rouw, Waaloord 21,3448 BA Woerden Onze dank gaat uit naar Cederhofvoor de liefdevolle verzorging en aandacht. De dankdienst voor zijn lange leven, zal worden gehouden op maandag 13 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Getroffen zijn wij door het overlijden van Dhr. J. Rouw Dhr. Rouw was vanaf 2003 een zeer gewaardeerd lid van de Cliëntenraad van zorgcentrum Cederhof. Ondanks zijn hoge leeftijd volgde hij nauwgezet de vergaderingen van de Cliëntenraad en leverde zodoende een waardevolle bijdrage aan het 'reilen en zeilen' binnen het zorgcentrum. Zijn inbreng zullen wij missen. Wij hopen dat de familie gesterkt wordt om dit verlies te dragen. Namens de Cliëntenraad van zorgcentrum Cederhof Dhr. J. van Ginkel (voorzitter)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31