Fze WEBWiNKiLGepersonaliseerde producten Ontspannen in de Eifel- en Moezelstreek S KRAB NL J Cadeau-idee! Wandtegel Mijn puzzel Leuk om cadeau te geven! Straatnaambord Nederland inclusief vervoer, overnachting, ontbijt, vervoer naar en van het Vrijthof én concertkaart! Kijkt u nu al uit naar een verbluffend concert van Andrè Rieu? Boek dan deze compleet verzorgde reis per Comfort Class bus naar Roermond om het unieke openluchtconcert met indrukwekkende decors en prachtige kostuums in Maastricht te bewonderen. De busreis, een prachtig hotel, ontbijt én een con certkaart worden u alle aangeboden tegen een zeer scherpe prijs! Het vervoer naar en van het Vrijthof is zelfs inbegrepen! Wacht niet langer, want deze zeer populaire reis is voor u als lezer slechts te boeken t/m 29 februari! Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond"" Dit populaire 4-sterren familiehotel heeft een sfeervolle - en gastvrije ambiance en ligt pal op de Nederlands- Duitse grens, op ca. 40 minuten per bus van het Vrijthof: Het centrum van Roermond ligt op 6 km. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift. bar, restaurant en terras. Uw comfortabele kamer is voorzien van o.a. een telefoon, televisie, radio, minibar, koffie- en theefa ciliteiten, douche-en toilet. Aankomstdata en prijzen Aankomst: 22,23 en 24 ium 2012 2 dagen vanaf €189,- Prijzen zijn per persoon o.b.v, 2 personen. Inclusief: busreis per Comfort Class touringcar, 2 dagen (1 nacht) verblijf in Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond, ontbijtbuffet, vervoer naar en van het Vrijthof én een concertkaart categorie 4". Exclusief: niet genoemde maaltijden, reis- en annu leringsverzekering en resérveringskosten a 19,50 (verplicht). Upgrade concertkaart vanaf 16 p.p. Ga voor informatie naar www.kras.nl/LR39282 Boeken via Internet: typ iri de adresbalk \vww.kras.nlrLR39282 Kles.uw aankomstdalum, bekyk de prijsberekening; en klik op de button BOEK NU; Telefonisch boeken? Bel 090079697.(15 cpm) ov.v reisnuminer LR39282 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 29 febiuorl 2012 BBi waarom zou je meer betalen s •Exclusief verzendkosten categorie diversen Meer inf°rmatie over deze producten vindt u in de webwinkel. Uw eigen motto, spreuk of citaat op een spreuktegel. Leuk voor thuis maar ook als origineel geschenk en voor zakelijke teksten of slogans. Ontdek uw eigen creativiteit! Lezersprijs 12,95* Uw woongebied als legpuzzel! 'Mijn Puzzel' is een bijzonder persoonlijk geschenk. Een individueel gemaakte legpuzzel van 400 stukjes van een landkaart, gecen treerd rond de locatie van uw keuze. U vult bij uw bestelling een postcode en adres in e'n met behulp van digitale plattegronden van het Kadaster wordt er een legpuzzel gemaakt. Het middelste puzzelstukje (in de vorm van een huisje!) is het door u opgegeven adres. Dit kan ook het adres zijn van iemand anders, uit uw familie of vriendenkring. Adviesprijs 30,05* Lezersprijs 29,95* Verras uw geliefde, vriend of vriendin met een persoonlijk geschenk. Zeg het met Milka! Maak uw eigen verpakking, schrijf een persoonlijk bericht en uw Milka geschenkver pakking wordt binnen enkele dagen per post bezorgd. Deze Milka giftbox is extra groot en bevat 250 gr hartvormige pralines meteen heer lijke hazelnoot-nougatcrémevulling. Lezersprijs 9,95* Heeft u altijd uw eigen straat, plein, park of laan willen hebben' Bestel dan uw eigen straat naambord! Deze unieke straatnaamborden zijn ook leuk om te geven bij een bijzondere gelegenheid, zoals verhuizende vrienden of familie, afscheid van een collega of voor een verjaardag, voor elk doeleinde een uniek cadeau waarmee je iedereen verrast. Verkrijgbare maten: 60 of 70 cm. Hoogte 15 cm. Lezersprijs 59,95* donderdag 9 februari 2012 - Schone montage in één dag. -Zonderhakken en breken. I- De meubels kunnen blijven staan. - Voor elke interieurstijl. Verlichting haar wens. -Uit één geheel op maat gemaakt I ■-■ -- - Tijdens deze show kUntu zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van de I unieke en bepoefde PLAMECO plafonds. PLAMECO Plafonds van Gilst v.o.f. Columbusweg 3 4462 HA Goes Tel. 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl terwijl de meubels ptp^co blijven staan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28