zeeland21 Medisch Europese Top in Zeeland, Agri Aqua 2012 ROC en AZC bekijken verdere samenwerking Beestenboel dinsdag 7 februari 2012 S Had ze een boerderijtje dan zou Ingeborg Hart nog veel meer hebben rondlopen, Nu houdt ze het met haar gezin beperkt tot een pony, 2 cavia's, 5 kippen, 3 katten. „En we krijgen aanstaande zaterdag een puppy." Wat ze zo leuk vindt aan dieren? „Hun puurheid. Ze leven in het nu." Is er sprake van iets medisch met je dier dan moet je altijd naar de dieren arts, stelt Hart. Ingeborg Hart-Stoel en haar pony: „Die komt gewoon voor de snoepjes op me af hoor. Daar is niets bijzonders aan." foto Dirk-Jan Gjeltema malige consulten die met het tol ken gepaard gaan, valt er in deze beperkte regio trouwens ook geen vetpot te verwachten. „Ik doe het ook niet voor het geld. We hebben het goed. Ik wil graag dieren kun nen helpen en daarmee de eigena ren. Dit is uit liefde geboren." Wat het dan precies is wat ze doet? „Je hebt allemaal energie om je heen. Ik verbind me met die energie. En dat gaat me op de één of andere manier heel makkelijk af met dieren", licht Hart het princi pe toe. Ze ontmoet een dier of be kijkt een foto en heeft een inten sief gesprek met de eigenaar. De beelden en woorden die Hart door krijgt (en die zowel met fysieke problemen als gedrag te maken kunnen hebben), bieden geen kant-en-klare oplossing maar ge ven richting. „Ik heb ook geen ant woord op alle dingen. En niet alle dieren willen meewerken. Dan stopt het ook. Ik zeg altijd in alle eerlijkheid: dit is wat ik doorkrijg. Maar ik ben maar een tussensta tionnetje, meer niet. Doe er mee wat je wilt, maar blijf wel nuch ter." De dierentolk is te bereiken via 0111-461729 of 06-47353579 (geen voicemail) of via ingeborghart@zeelandnet.nl. DREISCHOR Workshops Shantala babymassage februari Op verzoek van ouders geeft Luk- kie Zijlstra opnieuw de workshop Shantala babymassage. Dat is een massagevorm die goed werkt bij ba by's die te vroeg geboren zijn, kind jes die veel huilen, zich vaak over- strekken of die last van darm- krampjes hebben. Deze massage is geschikt voor ouders met hun baby vanaf zes weken en worden in fe bruari steeds op de dinsdag gege ven; van 9.30 tot 10.30 uur. Meer informatie is te krijgen via l.zijlstra@zeelandnet.nl. ZIERIKZEE Ontdek je plekje op Schouwen-Duiveland De restaurantkaart Ontdekjeplek- je.nu is na Walcheren ook verkrijg baar op Schouwen-Duiveland en in West-Zeeuws-Vlaanderen. Voor 18,75 euro krijg je in acht restau rants per regio gedurende een jaar eenmalig een tweede hoofdgerecht gratis. De deelnemers zijn De Werf, De Beuze en De Proeverij in Zierikzee, Jeanzz in Den Osse, Wes tenwind en Salud in Scharendïjke, Bom in Burgh-Haamstede en Hel der in Renesse. Meer informatie: www.ontdekjeplekje.nu. DREISCHOR Driedelige cursussen massage rug en hoofd Marianne Kole uit Dreischor geeft in februari twee korte cursussen massage. Elke cursus bestaat uit drie delen: twee keer een rugmassa ge en een keer hoofdmassage. De eerste cursus wordt gehouden op 16 en 23 februari en 1 maart van 9.00 tot 12.00 uur. De andere cur sus is op 15, 23 en 29 februari van 19.00 tot 22.00 uur. De kosten zijn 75 euro voor de hele cursus. Opge ven bij Marianne Kole: Ring 33 in Dreischor, 402073 of 06-40223992 of per email: ring33@zeelandnet.nl. Zeelandhallen - zie www.agri-aqua.nl, ook voor kortingskaarten Kioti tractors, o.a. groot in Amerika en Canada, John Deere over de hele wereld, Navalu. met boten uit Marseille, Cocco Luciano voedselverwerking uit Italië, AKW hydrocyclonen uit Duitsland, Haith Tickhill Industrial Food Handling uit Engeland, internationale expertise van Roem Van Yerseke en Krijn Verwijs, bio- toxine testprogramma's uit Schotland, Donaghys horticulture Nieuw Zeeland bij W. Bakker, koeltechnische installaties uit verschillende landen, bezoekers uit alle agri- en aqua- sectoren, meer dan 600 congresgangers en volop aandacht in de landelijkse (vak)pers. Donderdag 9 februari: 14.00 - 22.00 uur - Vrijdag 10 februari: 11.00 -18.00 uur door Luc Oggel GOES - Het ROC Zeeland cluster Welzijn en het asielzoekerscen trum (AZC) in Goes willen meer gaan samenwerken. Op dit mo ment wordt onderzocht welke mo gelijkheden er zijn. Sinds het begin van dit schooljaar bieden twaalf eerstejaars leerlin gen van de opleiding Pedagogisch Werkjeugdzorg activiteiten aan voor de kinderen in het asielzoe kerscentrum. Dat gebeurt elke woensdagmiddag. De groep kinde ren varieert van 15 tot 30 kinderen in de leeftijd van 4 tot 14 jaar. Voor de leerlingen een uitdagende klus, aangezien zij te maken heb ben met verschillende nationalitei ten, talen en behoeften. Het gaat om activiteiten als sport en spel, knutselen en dans. „De invulling ligt bij de leerlingen", zegt Karin Boone van het ROC Zeeland. „Ze leren er zelf ook veel van, want normaal zijn ze klasgenoten, maar op dat moment zijn ze collega's." De leerlingen zijn nu altijd op loca tie in het asielzoekerscentrum, maar volgens Boone wordt beke ken of de kinderen wellicht ook naar het ROC kunnen komen. „We hebben hier natuurlijk een prachtig gebouw met allerlei facili teiten." JANSSEN JANSSEN C.S. GERECHTSDEURWAARDERS EINDHOVEN Uit een exploot van mij van 25-01-2012 blijkt dat op verzoek van De Vereniging van Eigenaren Coöperatieve Exploitatievereniging "Onze Hoeve' U.A., gevestigd te Bruinisse. die woonplaats heeft gekozen te Amstelveen, Van der Hooplaan 7 op het kantoor van de advocaat mr. W.J.J. Lamers. is gedagvaard Dhr, H.L. Lennartz, die zonder bekende woon- en/of verblijfplaats is binnen en buiten Neder land, om op maandag 07 mei 2012 om 10.00 uur in persoon of vertegenwoordigd door een gemachtigde te verschijnen ter zitting van de Rechtbank Middelburg, sector kanton, locatie Middelburg. De vordering strekt tot betaling van een geldsom. Een kopie van dit exploot kan door Dhr. H.L. Lennartz bij onderstaande deurwaarder wor den opgevraagd. M.L. Scheepbouwer t.k Gerechtsdeurwaarder Postbus 1085. 5602 BB Eindhoven Avignonlaan 9.5627 GA Eindhoven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45