Colofon 3 OI (Familieberichten We nemen afscheid van Alie. In haar wanhoop koos zij op een moment van diepe eenzaamheid voor deze weg. Naast verdriet is er plaats voor respect. Alida Marianne van 't Riet Middenmeer, 26 augustus 1952 Blankenberge. 4 februari 2012 Fred Duivenvoorde Maarten Koen Annemarie Bram et Malou Noordsingel 74 4333 AB Middelburg Margreel Caroline Ank Toon t Sylvia Nel Corrie Piet Astrid Jaap Op donderdag 9 februari om 14.30 uur willen we Alie gedenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Een lieve vriendin is van mij weggegaan. Alie van 't Riet Ik zal je erg missen. Dieni Korenhof Rest, Sad Eyes Weep you nomore Anon C.,1600 Lieve Alie Je kleurde ons koor met je mooi heldere stem KoorAllerTijden {SêSJ'C - -■ Samen plezier, samen op reis samen een éénheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder haar, dat. doet pijn te weten nooit meer samen te zijn In het bijzijn van hen die haar dierbaar waren is van ons heengegaan Pieternella Jannetje Rijnhout-Welleman Ella Kapelle, 27 maart 1947 Oost-souburg, 6 februari 2012 Oost-souburg: Johan Rijnhout Koudekerke: Jolanda Crielaard-Rijnhout Marco Crielaard Joshua Vlissingen: Patrick Rijnhout Joanne Adriano Oost-souburg: Mevr. Rijnhout-Vleugel Onze oprechte dank gaat uit naar dr. Kerkhofs, dr. Wattel, de Zorgzuster Zeeland en Stichting Werkt voor Ouderen. Irenestraat 38 4388 NG Oost-Souburg Ella is thuis en er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 9 februari tussen 19.00 en 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 11 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ella hield van witte bloemen. dinsdag 7 februari 2012 Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze liefste vriendin Eila rust zacht Wat zullen we je missen. Chris Ineke Louwerse Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mieke Schuhmacher-Scheele vrijwilliger en voormalig medewerker van Eilandzorg Schouwen-Duiveland. Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. Directie, medewerkers en vrijwilligers van Eilandzorg Schouwen-Duiveland Ineens werd het winter en heel erg koud Viel er sneeuw, bedekte de bevroren aarde Sliep jij in, je reis is volbracht Verdrietig zijn wij door het overlijden van Mieke Schuhmacher-Scheele Geliefde, dappere vrouw van onze collega Erik. Lieve moeder van Thirza, Mirjam-b? herinnering-, Talitha en Rachel. Wij wensen Erik, Thirza en Michel, Talitha en Sjoerd, Rachel en verdere familie, heel veel sterke toe. Connexxion Ambulancezorg Zeeland Post Zierikzee/Burgh-Haamstede Mike, Wim, Bas, Dirk-Pieter, Diny, Belinda, Helma, Rien, Monique, Hans, Germt, Jan, Jacco, Stephan, Rene, Marco, Kees, Rini, Igor en oud-collegae Leo en Marjon En als ik dood ga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moetje weten. 't Is maar een lichaam wat ik achterliet. Dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, opa en vriend Jacob Comelis Stoutjesdijk Jaap Sinds 3 oktober 1978 weduwnaar van W. H. Stoutjesdijk - Reule Vriend van Bep Sinke In de leeftijd van 86 jaar Sjaan en Cees Annie en Cor Joke en Tonie Jaap Klein- en achterkleinkinderen Bep Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Borrendammevoor de goede en liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Zierikzee, 31 januari 2012 Allévo zorgcentrum Borrendamme Correspondent! eadres Fam. Stoutjesdijk p/a Postbus 191 4300 AD Zierikzee De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. IDenseniinq.nl Voor het medeleven en de belangstelling na het overlijden van onze broer, zwager en oom L.A. Kerkhove betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: Familie Kerkhove Middelburg, februari 2012 hftjiorimn 7-2-2004 Dennis 7-2-2012 rail A1 acht j aar zonder j ou Zonder jou is ons leven veranderd Zonder jou lach en stem te horen Niets meer beleven met elkaar' Voor ons is het geen verleden Het is voor ons een bestaan Lieve Dennis je word nooit vergeten Papa - Mama - Diana - Patrick Miranda - Michel Estelle - Celeste atniiieberichteii Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags vo'ör plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32