(J) IHensenliRq.nl Willem Krijger Willem Krijger Willem Krijger dinsdag 7 februari 2012 29 Met verdriet, maar vol bewondering voor alles wat hij in zijn leven voor ons en anderen heeft betekend, is onze dierbare vriend: Kees Hoogerwerf op' 3 februari j.l. van ons heengegaan. We zullen hem missen en niet vergeten. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. Jopie en Rinus van der Voorden Onverwachts is overleden onze oud-medewerker Cees Hoogerwerf Bijna 33 jaar heeft Cees bij De Zuidhoek gewerkt. Maart 2010 ging hij met vroeg-pensioen. Wij kennen Cees als een zeer betrokken medewerker. Cees was heel behulpzaam. Zo ging hij in zijn vakantie altijd helpen bij de Henri Dunant. Op de werkvloer hielp hij zijn blinde collega. Nog altijd was Cees bij De Zuidhoek betrokken. Bij afscheidsfeestjes of jubilea was hij vaak aanwezig. Wij zullen de aanwezigheid van Cees missen. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van het verlies. Directie en personeel De Zuidhoek Zierikzee Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid van de Klachtencommissie Personeel SVRZ Mevrouw Catrien Knigge-de Vries Mevrouw Knigge was vanaf oprichting van de Klachten commissie in 1995 een zeer gewaardeerd lid. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de Klachtencommissie Personeel en de directie SVRZ De heer Th.G.A. Westerveld, voorzitter Klachtencommissie Personeel Mevrouw G.F.P.M. Davits, voorzitter directie SVRZ Kapelle: Middelburg: Duivendrecht: Paul Kosters en Jeanne Marie de Haan Mia en Remy Ivo en Esther Dordrecht: Martin en Marijk Kosters - Renia Ilja en Sander Lex en Heieen Kosters - Stok Rob en Marleen Kosters - van Gilst Daan en Iris Matthijs 1 I Correspondentieadres: Oude Veerweg 3, 3329 KM Dordrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Fia op vrijdag ïj 10 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, J Fluitekruidstraat 8, Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 11 februari om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij danken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cederhof' voor de goede zoigen. Psalm 136; Looft den Heer, want Hij is goed, trouw in alles wat Hij doet In volledige overgave en vol vertrouwen in God is overleden onze vader en opa in de leeftijd van 84 jaar weduwnaar van Neeltje Krijger-Sinke Meliskerke: Louw en Annie Ramona en Peter, Max Elvera en Mark Meliskerke: Piet en Riet Joey en Marjolein Jeffry en Eva Serooskerke (W): Wim en Dini Domburg, Simniapad 1 4 februari 2012 De kerkdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 februari om 13.00 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat in Meliskerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in de Odulphuskerk. Correspondentieadres: Pauwhoekstraat 53, 4365 AP Meliskerke M Gewacht, op de tijd, samen verder zwevend... Na een energiek leven vol aandacht en zorg voor ons en anderen is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sophia Maria Kosters - Koper Fia weduwe van Frans (F.J.M.) Kosters 1 Vlissingen, 6 februari 1930 t Kapelle, 5 februari 2012 j Na 2 laatste moeizame jaren is haar leven nu voltooid. I Op 4 februari 2012 is overleden onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 84 jaar weduwnaar van Neeltje Krijger-Sinke Veere: Kloetinge: Meliskerke: Goes: Marknesse: Marknesse: Vollenhove: Middenmeer: J. Clarisse-Krijger A. Clarisse f R. Krijger t C. Krijger-Zachariasse A. de Wolf-Krijger t F. de Wglf f L.W. Krijger C.S. Krijger-Adriaanse A. Krijger M. Krijger-Noback J.H. Krijger f M. Krijger-Holtrop C.J. van Benthem-Krijger J. van Benthem M. Holtrop-Krijger B. Holtrop Neven en nichten Na een periode van afnemende gezondheid hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van onze zwager en oom weduwnaar van Neeltje Sinke Meliskerke: Tan Wijkhuijs-Sinke Geert Wijkhuijs (in herinnering) Middelburg: Janny van Keuien-Sinke Jan van Keulen Neven en nichten Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de vrouw van onze medewerker en collega Ton Lientje Lavën Wij wensen Ton en de verdere familie veel sterke toe in deze moeilijke tijd. Profile Tyrecenter Zeeland BV Directie en collega's Goes, Hulst, Middelburg, Oostburg en Temeuzen Na een kort ziekbed is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Pieternella Jacoba Philipse-van der Endt sinds 11 januari 2007 weduwe van Abraham Philipse in de leeftijd van 89 jaar. Yerseke: Henk f en Nellie van der Endt-joossen Hansweert: Kees t en Plona van der Endt-den Boer Yerseke: Bram en Ada van der Endt-van Dongen Neven en nichten Yerseke, 5 februari 2012 Correspondentieadres: Breeweg 23A 4401 BN Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt donderdag 9 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van collega en sportvriend P.K.A. van Raan Pleun Etten-Leur, 3 januari 1947 Goes, 5 februari 2012 Correspondentieadres P.M. de Waal Chopinlaan 137 4384 KX Vlissingen De crematiedienst waarvoor U wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 8 februari om 10.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om Pleun te herdenken. Je gaf de velden graag rust Pleun van Raan We zullen je missen, rust zacht Middelburg spelers en supporters V.V. Zeelandia Middelburg Zaterdag 2 Zondag kregen wij het bericht dat Pleun van Raan is overleden. Hij was alle jaren onze consul veldverdeler. Hij was altijd aanwezig op of rond onze velden, zodat wij hem zeker zullen gaan missen. Leden en bestuur MZVC Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Pleun van Raan lid van onze vereniging. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Dag Pleun bedankt voor alles Tos, Petra Ivo en Andrea Boot Texaco servicestation "de Punt"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29