Maria Camilla David 28 I familieberichten dinsdag 7 februari 2012 Q (Ilensen.inq.nl Mijn gènade is u genoeg; 2 Korinthe 12 9 Bedroefd om zijn heengaan deel ik u mee dat in de hope des eeuwigen levens is overleden mijn geliefde man Cornells Dingemanse echtgenoot van Maatje Hugense in de leeftijd van 89 jaar. Sterke de Heere mij in dit verlies. Meliskerke M. Dingemanse-Hugense 5 februari 2012 Dorpsstraat 11, 4365 AL Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op donderdag 9 februari van 19.00 tot 20.00 uur. Op D.V. vrijdag 10 februari om 11.00 uur zal een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Bedroefd geven wij kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Dingemanse De Heere ondersteunen onze schoonzuster en tante in dit verlies. Meliskerke E. Zachariasse-Dingemanse L. Zachariasse (in herinnering) Den BiltC. Dingemanse G. Dingemanse-Hokke Neven en nichten 5 februari 2012 Met droefheid hebben wij, na jarenlange vriendschap, kennis genomen van het overlijden van "oom" Kees Dingemanse In dankbaarheid denken we terug aan alles wat hij voor ons gezin heeft gedaan. Sterke de Heere Tante Maa in dit smartelijk verlies. S. van Gilst-Riemens Wilmar Francien en Kees Sabine, Marina, Neline, Floris, Leonard Coby en Johnny Leon, Joel, Marc Johan en Kirsten Meliskerke, 5 februari 2012 Zing mijn ziel! Psalm 146 Moedig, vertrouwend op het Licht, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Fopma dochter van Petrus David en Oscarina Bruggeman Sluiskil, 24-12-1926 f Terneuzen, 4-2-2012 Zij was een thuis voor velen. Terneuzen Marjan en Piet Dieleman-Fopma Sam en Iris Anna en Rutger Abingdon (GB)Johan en Judith Fopma-Baker Daniel Patrick Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de zorg voor onze moeder en oma tijdens haar verblijf in Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen. Correspondentieadres: Jan van Galenstraat 58, 4535 BX Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal zijn op vrijdag 10 februari om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Sluiskil. Daarna volgt de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren bij restaurant Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te Sluiskil, waar u van harte welkom bent om samen met ons koffie te drinken. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 9 februari van 19.0C tot 19.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Weest krachtig in den Here en in de sterkte zijner macht (Efeze 6:10) Deze tekst kreeg zij mee bij haar belijdenis op 19 april 1936. Dit werd haar levensmotto. Zij is nu naar die krachtbron teruggekeerd, onze Mem en Beppe Albertine Cornelia de Haan - Schilpzand gehuwd geweest met Jolle de Haan 29 april 1943 - 11 november 2007 Hillegom, 1 juni 1917 Domburg, 5 februari 2012 Delft Jenne en Marieke de Haan - Spruijt Aalst Jan Albert en Hilda de Haan - Smit Serooskerke Hielko en Joke de Haan - van der Horst Goes Joke en Rinus de Witte - de Haan Dorothee en Rijk de Jong - de Haan In herinnering Rutger 11985 Geert 11968 kleinkinderen en achterkleinkinderen De dienst van dankzegging voor haar leven zal zijn op vrijdag 10 februari, om 11.30 uur, in "de Hoeksteen", Karei Doormanplein 2, Hillegom. Vanaf 10.30 uur is er in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst volgt de begrafenis in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Wilhelminalaan 3 te Hillegom. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "de Hoeksteen", Correspondentieadres: J.J. de Haan, Adenstraat 5, 2622 KJ DELFT. Met droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze geliefde oom Jacob Jan Cornelis van der Have sinds 10 februari 1987 weduwnaar van Pieternella Janna Bak in de leeftijd van 97 jaar. Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat we in hem verliezen. T.E. van der Have V.M. Rijks A.A. van der Have Yerseke, 6 februari 2012 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Dhr. T.E. van der Have Gravestraat 83 4381 ANVlissingen De rouwdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt vrijdag 10 februari om 13.50 uur gehouden in het verenigings gebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die hem in Moerzicht liefdex'ol hebben verzorgd. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onhmngen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In zijn eigen vertrouwde omgeving is tui een kortstondig ziekóedoverleden onze vader, opa en 'ouwe opa' Marinus Hoek van Dijke Heinkettszand, 7juni 1911 Leivcdorp, 5Jehriuiri 2012 Gehuwd geweest metJozitui Verttteiden (1984 f) Heinkenszand: Ad en Rien Jaap en Marjet Joost enAdriënne Anne en Peter Lotte en Frank Joyce en Jacques Ronalden Ctarinda Boy Roos Nijmegen: Peteren Car(a Nina en Martijn Lerui en Fanny Onze bijzondere dankgaat uit naar het verzorgenden verplegendpersoneel van Zorgcentrum 'De Kraayeit', voordegoede en liefdelede verzorging. Correspoiutentieadres: Dorpstraat 72, 4451ACHeinkenszaruC De afsckeidsdienst wordtgefioiuCen vrijdag 10 feóruari om 13.30 uur in de parochiekerk van de II. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, waarna aatishiitend de crertmtiepCechtigheidzaCplaatsvinden in het crema torium, Westelijke Otule Havetulijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid tot condoleren en afscheidnettten. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium eveneensgelegetJieidtot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28