Klensenlinq.nl dinsdag 7 februari 2012 familieberichten 27 ÜyïïrJailsii Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-coilega Aad van den Berg docent Frans op woensdag 1 februari is overleden. Wij denken aan Aad als een collega die een grote betrokken heid voelde bij onze leerlingen. Familie en vrienden wensen wij veel sterkte bij het ver werken van dit verlies. Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman Zierikzee Aad van den Berg (1949-2012) Aad was onze vriend. Begeleiders Provence-kamp Pontes Pieter Zeeman t Bezige handen nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken, hoe het is geweest. Intens bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke pa Wim Boonman 15 mei 1942 - 's-Heerenhoek - 6 februari 2012 M. Boonman - Stokx Frank en Manon Carmen en Harold Laustraat 54, 4453 AX 's-Heerenhoek We zullen Wim gedenken in de uitvaartdienst op vrijdag 10 februari om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend begeleiden we hem naar het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Midddelburg. Hierna ontmoeten we elkaar vanaf 13.00 uur voor de condoleance in rest. "de Korenbeurs" Heerestraat 17 te 's-Heerenhoek. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze broer en zwager Wim Boonman Echtgenoot van Riet Stokx Telkens nieuwe moed 't is op. Zo is het goed. Riet, Frank, Manon, Carmen en Harold Veel sterkte voor nu en de komende tijd. Nellie en Bert Riet en Jan Catriejn Jo en Johnnyt Corrie en Sjaak Lau en Marian Greta en Rinus Veel te vroeg is uit onze familie weggenomen onze Ome Wim Ina en Frank Cora en Rinus Mare en Fabiënne Nel en John Comé en Diana Miranda en Wijnand Sandra en Martijn Linda en Joao Ronny en Anouska Erwin en Jenny Jolanda en Mare Iwan en Marina Brigitte en Jordi Alan en Nicky "De kracht van liefde" Opeens is hij er niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren samen, hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve Cees. Cornells Breen Ria Jordy Sharon Hij is 68 jaar geworden. Vlissingen, 4 februari 2012 Correspondentieadres: Ria van Eijzeren J.W. Schuurmanstraat 75 4357 EH Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 februari om 14.15 uur in het "Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg (ingang "Schuttershof'). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof'. Heden overleed geheel onverwacht onze lieve broer en oom Cees Breen j; Wij wensen Ria, Jordy en Sharon heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. ij Addy t j; Rinus en Truus Cobie Neven en nichten Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van mijn dierbare schoonzoon, onze zwager en oom Cees Breen in de leeftijd van 68 jaar. Domburg: T.M. van Eijzeren-Provoost G. van Eijzeren (in herinnering) Gillis en Lies Vader-van Eijzeren Ramon en Jasmina Thijs, Laura Jeffrey en Lianne Rozelyn Domburg, 4 februari 2012 mmi Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat plotseling is overleden de partner van onze nicht Ria Cees Breen Wij wensen Ria, Jordy en Sharon veel sterkte toe. Domburg: Jac. van Eijzeren (in herinnering) N. van Eijzeren-Peene Adri van Eijzeren Thea van Eijzeren-de Witte Achterneven en achternichten Domburg, 4 februari 2012 Verbijsterd zijn we door het plotselinge overlijden van onze gezellige, humoristische en behulpzame buurman Cees Breen We wensen Ria en' familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Adrie en Marijke Ineke en Paul t Henk en Carla Wim en Stella Ruben en Desire Kenny en Leida Voor iedereen totaal onverwachts en tot onze ontsteltenis is overleden onze buurman Cees Breen Wij wensen Ria, kinderen en verdere familie heel veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Hildie en Ko Stefan Margriet en Cor Sonja en Geert Margo en Martin (in herinnering) en Kinderen Verbijsterd en verslagen zijn wij door het bericht dat onze coördinator Cees Breen is overleden. In Cees verliezen we een fijne ploegmaat. We zullen hem node missen. De onderhoudsploeg van de L.T.C. Domburg: Co, Jaap, Wim, Jan, Joost, Huib, Wim en Theo. Met verslagenheid hoorden wij dat plotseling is overleden Cees Breen Cees was lange tijd actief voor onze vereniging. Met enthousiasme gaf hij de laatste jaren leiding aan de onderhoudsploeg. Wij zullen hem missen. Wij wensen Ria en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de leden van de Tennisvereniging Domburg, Leo Caljouw,voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27