Fenna mm y2 1 familieberichten TSBPBBW??! woensdag 2 februari 2012 mensenUnq.nl Isïïüiifi Geboren! Dochter van Gerben Menheere en Vera de Blaeij Zusje van Lars Geboren op 29 januari 201 Buizerdhof 12 4451 CZ Heinkenszand Dvsrladan In plaats van kaarten Nooit meer met je scootermobiel op pad Nooit meer "alles over hebben voor een ander" Nooit meer een bakkie halen bij ons thuis Nooit meer.... Gestreden als een rijger; gevochten als een beer. Je kwam er bovenop; telkens weer. Toen, plotseling, was het genoeg en gaf je moegestreden lichaam het op. Wat blijft is de onuitwisbare, kostbare herinnering. Adrianus (opa) de Visser ggy. Sinds 1999 weduwnaar van Catharina Gerarda de Visser - de Bruijn. 0jH.ï) overleed in de leeftijd van 74 jaar. Sjors en Mariska de Visser - Burry Faas de Visser Paulien en Dick Praat - de Visser Janus en Vicky de Visser - Ogilvie Kleinkinderen en achterkleinkinderen 30 januari 2012 Klaphekkcweg 126, Goes Correspondentieadres: Van Hogendorplaan 19, 4463 VN Goes Ons pa, opa en overgroot-opa is opgebaard in het rouwcentrum aan het Geldelooze- pad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om nog even bij hem te zijn op donderdag 2 februari van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 3 februari om 10:00 uur in voornoemd rouwcentrum. Aansluitend zullen we rond 11:00 uur zijn lichaam te ruste leggen in het familiegraf bij onze lieve moeder, die hij zo enorm gemist heeft. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de heer Piet Floresse oud-medewerker van Nehalennia SSG, voorheen De Wellinge. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Nehalennia SSG Bedroefd, maar met voor ons onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overgroot- en betovergrootoma Janneke Adriana Hangoor-Lantsheer sinds 17 juni 1984 weduwe van Pieter Hangoor 9 november 1916 30 januari 2012 Vlissingen: Ko Hangoor Nellie en Jo de Hamer Piet en Nia Hangoor Klein-, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 2 4382 CN Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op vrijdag 3 februari van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Ter Reede, woning 8, voor de goede begeleiding en zorg. Vandaag, 26 januari 2012 is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Cornelia Pietèmella Adriaene Merk-Daane - Corry - 18 september 1920 t 26 januari 2012 sinds 29 juni 1985 weduwe van Johannes Merk Amstelveen: Irma en Thijs Noordhoek-Merk Amsterdam: Corinne Noordhoek en Michiel Hensema Puck en Jill Amstelveen: Joep en Anna Noordhoek-Visser Zoë en Daan Middelburg: Carel Merk en Sanny Leynse kinderen en kleinkinderen Renée Merk en Martijn Grootveld Middelburg: Yvonne en Hans Boelee-Merk Marlies Boelee en Thijn Goetheer Ferdi Boelee Middelburg: Helen en Dennes Kaptein-Merk Jolyne Kaptein en Anne Slagboom Eline Kaptein en Leonardus Steenbakkers Derk Jan Kaptein Los Christianos: Walter en Jutta Snel-Brinkmann Correspondentieadres: Y.B. Boelee-Merk Beneluxlaan 19 4334 GH Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Psalm 40 vers 18 Na een heel zorgzaam leven, heeft de Heere van ons weggenomen mijn geliefde zuster, onze tante en oudtante Pieternella Elizabet Snoep in de leeftijd van 91 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Utrecht: G. van Vulpen-Snoep (achter)neven en (achter)nichten Krabbendijke, 30 januari 2012 Correspondentieadres: Mw. G. van Vulpen-Snoep Averkamplaan 6 3553 SL Utrecht De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 3 februari om 13.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Wij zeggen het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Nieulandehartelijk dank voor de goede verzorging. Maar ik vertrouw op U mijn tijden zijn in Uw hand. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere zwager en oom Johannes Toutenhoofd Wij zullen hem missen in onze familiekring. Sina Verhulst-van Rooijen Adri Verhulst (in herinnering) Laura Oosthoek-van Rooijen Dick Oosthoek Wilma Verhage-van Rooijen Jan Verhage Kris van Rooijen Nichten en neven Westkapelle, 29 januari 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het toch nog plotseling overlijden van ons erelid Jo Toutenhoofd Jarenlang heeft Jo als bestuurder met hart en ziel, de belangen van de Zeeuwse postduivenliefhebbers op zeer correcte wijze behartigd. We zullen Jo blijven herinneren als een zeer toegewijd en plichtsgetrouw lid. We wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden, commissies en bestuur van postduivenhouders organisatie Afdeling Zeeland '96

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32