O dl9nsenlinq.nl dinsdag 31 januari 2012 familieberichten 129 De Heer is mijn herder. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat omringd door haar kinderen van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Janna de Puijt-Oostdijk weduwe van David de Puijt sinds 15 juni 1989 Sluis, 29 januari 2012 Axel, 23 april 1920 Oostburg: Jesse de Puijt en Sara van Dale Annet Frank en Jacqueline, Jesse Kloetinge: Tini en Ab Lokerse-de Puijt Francis Ellen en Marco Correspondenteadres: De Blikken 13 4501 AC Oostburg Een speciaal woord van dank aan dokter De Meijer en alle medewerkers van woonzorgcentrum Rozenoord voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden óp donderdag 2 februari om 14.00 uur in woonzorgcentrum Rozenoord, Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd centrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oma, Je wilde al zo lang Je hebt je strijd gestreden We moeten je laten gaan Maar in onze ogen blinkt een traan Annet Frank en Jacqueline, Jesse Francis "Ellen en Marco Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud en goedheid, is geheel onverwacht op 85-jarige leeftijd overleden onze zwager, oom en oud-oom Pieter Rijk *2 januari 1927 - Oudelande - +29 januari 2012 Dronten: A. Rijk (in herinnering) M. Rijk-Vermue 's-Heerenhoek: L. Rijk (in herinnering) C. Rijk-Vermue (in herinnering) Neven en Nichten Achterneven en Achternichten Correspondentieadres: A. M. Rijk, 's-Heerenhoeksedijk 7, 4453 CD 's-Heerenhoek Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 3 februari van 9.45-10.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De eucharistieviering zal worden gehouden om 11.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Hemelvaart, Hoofdstraat 58 te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in ver. gebouw "Trefpunt" Hoofdstraat 54 te Ovezande. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze zus en schoonzus Jannie van de Schraaf-Dalebout is overleden. Rust zacht! Nijmegen: B. Bos-Dalebout (in herinnering A. Bos (in herinnering) Goes: P. Dalebout L. Dalebout-Rijn Spijkenisse: M. Dalebout (in herinnering) S. Dalebout-van der Weele Kapelle: L. Zegers-Dalebout C. Zegers Neven en nichten We zijn bedroefd dat uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzuster en tante Jannie van de Schraaf-Dalebout Kapelle: C.P. van de Schraaf (in herinnering) J.J. van de Schraaf-de Jonge Kloetinge: P.C. van de Schraaf (in herinnering) E.M. van de Schraaf-Hoogesteger Kruiningen: M. van de Schraaf E.S. van de Schraaf-de Bel (in herinnering) Breskens: M.C. Krijger-van de Schraaf M. Krijger Vlissingen: C.M. Kik-van de Schraaf J.M. Kik Neven en Nichten Met veel verdriet geven we u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader en opa Johannes Toutenhoofd in de leeftijd van 74 jaar. Dankbaar zijn we voor alles wat hij voor ons betekend heeft. Nel Toutenhoofd-van Rooijen Kees en Joke Amber, Esmee Abco Vincent en Erika Brit 29 januari 2012 Boekhoutstraat 9 4361 BXWestkapelle De begrafenis zal plaatsvinden in besloten familiekring op vrijdag 3 februari 2012 op de begraafplaats te Westkapelle. Alleen schriftelijke condoleances op bovenstaand adres. Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d 'eeuw 'ge stranden- de ruste vind! Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en zwager en mijn neef die als een broei en oom voor ons was Johannes Toutenhoofd Lou en Nel Toutenhoofd-Roelse Berra de Witte-Verhage Anika en Jeroen Cijvat-de Witte Siebren Stijn Jolinda en Kees van Breda-de Witte Lars Robien Westkapelle, 29 januari 2012 Bedroefd zijn wij vanwege het overlijden van onze gezellige, actieve, altijd belangstellende Buurman Jo De buren: Ries en Piete Flipse Wim en Marjan Flipse Debora Flipse Maarten Peene, Leu Peene (in herinnering) Ko en Jo de Pagter Elly de Visser Wanne Roelse (in herinnering) Klaar Roelse Anton en Joke de Pagter Engel en Tine v. d. Weyden Janis, Elly en Evelisa Slabber Bobby en Petra de Witte Toos van Dalen Bo en Mien Gabriëlse Jan, Rina en Arjan Lievense Wij wensen Nel, kinderen, kleinkinderen en de familie sterkte toe met dit verlies. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Jo Toutenhoofd Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie. Bestuur en leden van Ouderen biljartvereniging o.o.s. Westkapelle, januari 2012 Tot ons verdriet is na een ongeneeslijke ziekte overleden ons lid en oud-voorzitter Jo Toutenhoofd Vele jaren heeft hij in onze vereniging als bestuurs- en commissielid de zaken van de duivensport behartigd. Wij wensen Nel en zijn naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden pv De Zwaluw Westkapelle, 29 januari 2012 Westkapelle, 30 januari 2012 Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een moeizame periode is toch nog plotseling overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over- grootopa Comelis Freerk de Vries Hellevoetsluis Oost-Souburg 26 juni 1926 29 januari 2012 J.F. de Vries-Gardenier Ella en Krijn Miranda en Emiel Fee, Mees, Melle Jamie Jan en Ria Raimond en Aafke Danny en Miranda Damon, Aimee Adine en Han Ester Sara Wim Onze dank gaat uit naar alle doktoren voor de zorg aan hem besteed. De Deckerestraat 15 4388 HT Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 2 februari om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Op 29 januari is overleden onze geliefde broer en zwager Pieter Barentsen Op de leeftijd van 86 jaar. Drachten: Grijpskerke: Engeland: Middelburg: Baarland: Oost Souburg: Middelburg: C. Barentsen-Tange C.J. Bolier-Barentsen E. Barentseri-Tootle E. Barentsen-Vader C. de Vriend A. de Vriend-Barentsen M.P. Vermeulen-Barentsen N. Davidse E. Davidse-Barentsen Middelburg, 29 januari 2012 Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37