ÖvarJailsjj 28 I familieberichten dinsdag 31 januari 2012 mensentinq.nl Met veel verdriet melden wij u het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Lia van Dorsselaer-Dobbelaer ★21-03-1938 •j-28-01-2012 weduwe van Eugène van Dorsselaer De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 2 februari om 13.30 uur in de "Koepelkerk" (Grote Noord 17) te Hoorn, waarna Lia begraven wordt op de R.K. begraafplaats aldaar. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Venray Georgest en Joop Dobbelaer- Coremans St. Jansteen Gerardt en Marjat Bleiji- Dobbelaer Nijmegen Jo Dobbelaert en Tonny Bruijnen Nijmegen Fons en Gerry Dobbelaer- Gradussen St. Jansteen Amedé en Corry Dobbelaer-de Windt St. Jansteen Theo en Irenet Dobbelaer en Luciënne Mangnus St. Jansteen Willy en Cecile Dobbelaer- Inghels Koewacht Frank en Marleen van Mossevelde-Dobbelaer Assendelft Kees en Elly van den Berg- Dobbelaer Vlissingen Ferdi en Maija Dobbelaer- Martinet Geel (B) Eddy en Marlies Weyn- Dobbelaer Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. van Dorsselaer, Koperslager 55, 1625AL Hoorn Je was bijzonder lief en zorgzaam. Je was er altijd voor ons, als we je nodig hadden. Rust zacht Pietje hebt het,verdiend. Adrie van Dam t Joop van Dam Marijke Scherp Ineke Hoek-van Dam Adrie Hoek Geheel onverwacht hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Peter Handford J: Koppejan S. Koppejan-Marinisse E. Koppejan K. Koppejan W.J. Kluyfhout M.S. Kluyfhout-Koppejan in liefdevolle herinnering Met mooie herinneringen in ons hart nemen we afscheid van Uncle Pieter Saskia Sander en Peet Sanne V en Geert 97 Bye bye Na een voltooid leven, is van ons heengegaan, onze moeder en grootmoeder Coby Hessing-Gunst gehuwd met Ab Hessing f 30 mei 1996 partner van Wint Hellema f 6 oktober 2002 in de leeftijd van 91 jaar. Paul en Diane Dzjon en Heieen Alvin Margreet en Janus Renske en Nico Ferry en verdere familie 4381 VL Vlissingen, 28 januari 2012 Singel 280 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 februari om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er vanaf 14.30 tot 14.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerdergenoemd crematorium. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium ijl Als eens mijn laatste adem stokt H II dan draagt mij uw muziek m: A0 gezang 446:7 w Met warme gevoelens gedenken wij Ds. Gerrit Kalksma Enthousiast en met liefde was hij van 1980-1998 als predikant werkzaam in de wijkgemeente rondom Open Hof. Wij weten hem geborgen in de dragende handen van de Eeuwige. Namens de Protestante Gemeente Vlissingen Wim Heijstek, voorzitter Katie Schiewold, scriba Vlissingen, 29-1 -2012 ...in mijn slapeloze nachten leef en sterf ik naar u toe kom in liefde mij bevrijden uit dit leven zonder zicht laat mij zonder moeite scheiden berg mij in uw eeuwig licht - Gerrit - Met liefde en vrede in ons hart hebben 1 wij afscheid genomen van Gerrit Kalksma in leven predikant van de Gereformeerde Kerken in Nederland Utrecht, 28 september 1942 Vlissingen, 29 januari 2012 Vlissingen: Gerda A.l. Kalksma-de Vries Rotterdam: Peter Kalksma Maria Kalksma-Leite Pires Edilene Heerenveen: Hans Kalksma Natascha Kalksma-Peffer Kampen: Muriel Kalksma Fenne, Wobke Ermelo: Klaas Reenders i RubenAnouk Schutterijstraat 219 4381 GP Vlissingen De dankdienst voor het leven van Gerrit wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 12.00 uur in kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Terwijl de naaste familie Gerrit naar het crematorium van Middelburg begeleidt, wordt u in het wijkcentrum naast de kerk iets te eten en te drinken aangeboden. Rond 14.30 uur zal de familie zich bij u voegen voor een informeel samenzijn. geen bezoek aan huis 'De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is heden, in de leeftijd van 101 jaar, vredig van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Pieternella Elena Koeman-Nijssen sinds 10 december 1991 weduwe van Pieter Koeman ik Kapelle, 29 augustus 1910 t Goes, 28 januari 2012 Middelburg: E. Marcüsse-Koeman C. Marcusse Wolphaartsdijk: C.P. Koeman W. A. Koeman-van Strien Wolphaartsdijk: J.A. Koeman T.N. Koeman-Nieuwerihuijse Wieringerwerf: J.W.G. Meulenberg-Koemari G.M. Meulenberg, in herinnering Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat kit'naar het personeel van het Zorgcentrum 'Randhof te Goes. Correspondentieadres: J.A. Koeman Batterijweg 1 4471 RJ Wolphaartsdijk De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 2 februari om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. En zie, Ik ben met ulieden al de dagen tot de voleinding der wereld. Mattheus 28:20 Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Maria Krijger-van Keulen weduwe van Govert Krijger in de leeftijd van 93 jaar. Bram Krijger (in herinnering) Elly Krijger-Wij gman Govert en Marjan Simon, Julian Marcel en Renée Marijke Krijger fan-Govert en Fatmanur Aartje en Kees Uiterlinden-Krijger Vlissingen, 30 januari 2012 Correspondentieadres Mw. M. S. Krijger Aagje Dekenstraat 125 4381 RN Vlissingen Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren zaterdag 4 februari van 10.15 tot 10.30 uur. Aansluitend zal' daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36