O nl0nsenynq.nl Ovaria ilau Willij Claeijs Peter Handford Marrigje Dekker - Meerkerk Marry Dekker - Meerkerk 20 I familieberichten maandag 30 januari 2012 We konden elkaar niet loslaten Je bent zolang gebleven als je kon en tot het einde heb je gestreden Niet totdat de dood ons scheidt maar tot in de eeuwigheid Voor altijd in ons hart en gedachten Bedankt voor al die mooie jaren samen Bedankt voor alles lieverd Rust nu maar uit Axel, 3 juni 1932 Axel, 20 januari 2012 Axel Alida van Bendegem - Koekkoek Temeuzen Cor en Linda van Bendegem - de Ruijter Francois Christian Hoofddorp Jolanda en Gideon Kievoet - van Bendegem I Maxine, Nathaniel de Weistede 21, 4571 KX Axel! Geheel in overeenstemming ^met zijn wens hebben wij in familiekring Pa naar zijn laatste rustplaats gebracht. Lieve Opa Axel, We missen samen ons appeltje eten We missen het samen kleuren We missen het samen televisie kijken Opa we missen je ,maar vergeten doen we je niet. Rust nu maar uit, Je grote jongens Frangois Christian 'als ik er niet meer was en mijn leven werd teruggegeven in een tijdworp zou ik dan niet het mooiste cadeau zijn van alle geschenken aangedragen Christine Inderwisch-v. Marion (1936-2012) Haar kleine Zoë Haar enig kind Meindert Haar dierbare metgezel Joseph 'we hielden elkaar even eeuwig vast Christine Inderwisch-v. Marion (1936-2012) Lieve Gin, Bedankt voor alles, Voor altijd. Je Joseph Rectificatie Nu kun je weer overal naartoe. Op je mooiste schoentjes.. Christine Ik denk aan Meindert, Zoë en Joseph. liefs, Margreet Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. I Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen f dat van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader, lieve en betrokken opa 1 I echtgenoot van Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn 1 leven heeft omnngd, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts thuis van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve pa en opa I Jan Cornelis van Bendegem Jo Lauret IJzendijke,4 juli 1929 Temeuzen: Best: Temeuzen: Waterfront 346 4531 HZ Temeuzen tTemeuzen.27 januari 2012 Jo Claeijs - Lauret Resi en Ko van Dijk-Claeijs Daphne en Clément Matthijs en Linda Maarten Olivia Claeijs Kimberly Beaudine en Jeroen Op verzoek van de overledene zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het sterven van de oud-koster van de Gregorius de Grote kerk in Axel René Duijm Wij zijn hem dankbaar voor de 55 jaar die hij als koster altijd voor onze parochie klaarstond. Wij wensen zijn dochters veel sterkte toe met het verlies. De Parochie Commissie van H. Gregorius de Grote van Axel Old pilots never die they only fly away" In zijn eigen vertrouwde omgeving is plotseling overleden mijn zorgzame en dierbare echtgenoot, our beloved father, grandfather and great-grandfather 11 september 1931 27 januari 2012 "Heel verdrietig om het verlies denk ik met dankbaarheid terug aan de fantastische jaren samen" Vlissingen S.M. Handford - Koppejan Ickwell/UK Sarah and David Penny and Andy, Oscar Alex and Claire Zoals Peter wenste zal hij in besloten kring gecremeerd worden. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 568 4382 AC Vlissingen M Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze medebewoner Peter Handford Wij verliezen in hem een sympathiek en beminnelijk medemens. Wij wensen Suzanna en de familie veel troost toe. Namens alle bewoners, Het bestuur van de V.v.E Deurioo Psalm 89 19 berijmd. Met diepe droefheid deel ik u mee dat de Heere van mij heeft weggenomen mijn lieve, zorgzame moeder sinds 4 mei 2006 weduwe van Willem Dekker in de leeftijd van 80 jaar. Geve de Heere mij kracht om dit zware verlies te dragen. Meliskerke J.M. (Marco) Dekker 28 januari 2012 Valkenburgstraat 6 4365 AC Meliskerke Correspondentieadres J.M. Dekker Sivertstraat 4 4365 AW Meliskerke Op dinsdag 31 januari is er gelegenheid tot condoleren aan huis, Valkenburgstraat 6, van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. donderdag 2 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14-30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve, altijd meelevende buurvrouw De Heere sterke Marco en verdere familie in dit grote verlies. Mevr. de Visser - de Visser Fam. Brouwer Fam. Sipma Fam. Jacobse Fam. Matthijsse Adrie de Visser Fam. Povoost Fam. Wisse Fam. Francke Meliskerke, 28 januari 2012 "V Bevorderd tot heerlijkheid. Met je handen heb je voor ons gewerkt, met je armen heb je ons beschermd en met je hart van ons gehouden. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan de fijne jaren dat we samen deelden, willen wij u laten weten dat mijn lieve man, mijn lieve vader en onze lieve opa zacht en kalm is ingeslapen. Pieter Abraham Floresse Piet In de leeftijd van 73 jaar. Sjaan Floresse-van Dam Sylvia Floresse Anton Raaijmakers Marcel Nathalja Angela Bart Marissa Middelburg, 28 januari 2012 Goudend 60 4337 NA Middelburg Pa is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1. Erisaldaargelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 1 februari a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 2 februari a.s. om 12.30 uur in de zaal van het Leger des Heils aan Het Zwin 1 te Middelburg. Aansluitend na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. HDe crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20