Oyariailsu '«maffijEuJsiiri Dick de Jong Marlies van Kampen-van Damme 40 I familieberichten zaterdag 28 januari 2012 Je vader blijft je vader Zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen Omdat je van hem houdt Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Maar eens dan komt de dag Dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Tot ons verdriet hebben wij voorgoed afscheid moeten nemen van onze lieve vader en top opa Elias de Bel weduwnaar van Pauwelina de Bel - Hirdes partner van Janhy van Grunsven - Ringelberg Kruiningen, 30 augustus 1927 Brouwershaven: Maarssen: Goes, 26 januari 2012 Janny van Grunsven - Ringelberg Marja Kager - de Bel Jolene en Martijn Shaun Jaclyn Hoorn: Pauline Brouwer - de Bel en Sip Brouwer Dennis Jill en Glenn 'Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Zorggroep "Ter Weel" - locatie Goes, unit 8. Correspondentieadres: Robert Stolzhof 266, 1628 XA Hoorn Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 31 januari van 15.00 tot 15.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De crematieplechtigheid is aansluitend om 15.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het cremato rium. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve oudste zus, schoonzus en onze lieve tante Jeanne van Dilst-Tabak weduwe van Dirk van Dilst A 24 april 1926 Correspondentieadres Mevr. M. Jongmans-Tabak Talmalaan 19 4384 KE Vlissingen t 23 januari 2012 De familie In familiekring hebben wij afscheid van haar genomen. Het maakt ons stil en verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van J. van Dilst weduwe van mijn vader, opa en overgrootvader Dirjt van Dilst Vlissingen: Erik van Dilst Heieen Gillissen BrienzCH: Dirk en Andrea van Dilst Rebecca, Dominic, Jeröm Vlissingen: Evert van Dilst Lucas Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzoon en onze zwager en oom Joop de Jonge C.J. Verhoek Adrie en Mieke Verhoek Maatje Verhoek Tonny en Sjaak Giljam Jan en Cobie Verhoek Johan en Anita Verhoek Sjoek en Marion Verhoek Marleen Verhoek Bert Nuyens Neven en nichten 23 januari 2012 Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat is niet uit uzelf: het is een gave van God. Ef 2:8 Wij zijn verdrietig omdat mijn onvergetelijkë vrouw, onze lieve moeder en omi is overleden. Annie Koeman-De Jong Ankie A 29 januari 1939 Éjjs22 januari 2012 Wij mogen ons verblijden dat haar geloof in de Heer overgegaan is in het aanschouwen Goes: Lou Koeman Goes: David Koeman Esther Koeman-Mielard Jonathan Mathias Thirza Safanja Nathnaël Stadskanaal: Johannes Koeman Anne Marijn Ruben Goes: Elisabeth Weststrate-Koeman Kees Wests tra te Thomas Deborah Haarlem: Hannah Linder-Koeman Stefan Linder Noah Rebecca Noordhoeklaan 4 4464 BA Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zoveel woorden van troost, zoveel kaarten met intens medeleven en zoveel familie, vrienden en belangstellenden die mijn man en maatje, onze' geweldige (schoon) vader en opa Cas van Belzen naar zijn laatste rustplaats brachten - en ons verdriet deelden, het heeft ons diep geraakt. Dankjullie allemaal Willy van Belzen - Schoof Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Martina Anthonia Bosschaart-van Altnenkerk zeggen wij u hartelijk dank. Bas Bosschaart Linda Arjen, Bo en Jur Vlissingen, januari 2012 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, betrokken moeder en oma Jannetje Margaretha de Hullu - de Jager willen wij u hartelijk bedanken. Alle woorden van troost, de vele kaarten en de aanwezigheid van velen bij de afscheidsdienst maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Lia en Han Corrie en Guido Margreet Ko en Marja Jack en Natascha kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, januari 2012 (J) IHensenl1nq.nl Voor de hartelijke blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onzë vader en opa danken wij u hartelijk. Het heeft ons erg goed gedaan. )o de Jong-Bos kipderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2012 Dank voor alle hartverwarmende steun bij het onverwachte overlijden van mijn lieve, ondernemende vrouw, onze mama, oma, zus, tante, die altijd voor ons klaar stond. De vele kaarten, brieven, e-mails, telefoontjes, de gesproken woorden, de bloemen bij de kist, de volle kerk van Groede: het heeft ons getroost en goed gedaan te merken, dat Marlies niet alleen voor óns veel heeft betekend. Dank jullie, allemaal. Jan van Kampen Charlotte en Mark, Casper Reinout Familie Van Damme Familie Van Kampen Breskens, januari 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en het meeleven na het overlijden van onze lieve pa en opa Adriaan van Keulen Het bezoek, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en uw aanwezigheid bij het afscheid is ons tot grote steun ge weest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, j anuari 2012 Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart Wij danken iedereen die ons verdriet heeft gedeeld na - het overlijden van onze lieve Ko Dit is een grote steun voor ons geweest. Het is een troostrijke gedachte dat Ko voor velen zoveel heeft betekend. Oudenbosch Lizette Schout Yerseke/Pernis Fam. de Koeyer YersekeA/lijmen/Vagstranda Fam. Schout Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen ën de vele kaarten na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma Jozina Kornelis -Maas willen wij u oprecht bedanken. Dat zo onvoorstelbaar velen van haar hielden heeft ons diep getroffen, het geeft ons steun om haar verlies te dragen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 88