361 sport Titel geen must voor zich gelukkig met twee mannen Arnemuiden talentvolle Paarden Dinja van Liere prijst Voor SAR/Neckermann telt in tweede divisie alleen handhaving f»rmratinn nnriznns zaterdag 28 januari 2012 De tafeltenniscompetitie gaat dit weekend weer van start. Het team van SAR/Neckermann.com moet vol aan de bak in de twee de divisie. Van Arnemuiden, dat ook op dat niveau uitkomt, mag meer verwacht worden. TTC Middelburg speelt dit seizoen in de derde divisie. door Kim 't Hooft MIDDELBURG - Simone de Klerk draait er niet omheen. Het gepro moveerde eerste mannenteam, waarin zij de enige vrouw is, heeft in de tweede divisie maar één doel stelling. „We gaan voor handha ving." De Klerk woont tegénwoordig in Ede en komt ook uit voor een vrouwenéredivisieteam in Hattem. Toch zal ze alle wedstrijden voor de formatie uit Kloosterzande spe len. Samen met Dennis Verdur- men moet ze voor het leeuwen deel van de punten gaan zorgen, want voor Johan 't Hooft zal het niveau te hoog zijn. Toch zal hij zich naar verwachting»- ook wel naar verschillende winstpartijen kunnen knokken. In die tweede divisie staat ook de Zeeuwse derby tegen Arnemuiden op het programma. In de openings wedstrijd treffen de Zeeuws-Vla mingen in de eigen Emmahal ech ter Salamanders uit Wateringen. Dat is een lastig te bespelen team, met ex-eredivisiespeler Siem van der Valk in de gelederen. Het eerste mannenteam van Arne muiden zal na de degradatie uit de eerste divisie een niveau lager on getwijfeld hoge ogen gooien. Een kampioenschap is geen must, maar Mark Hackenberg verwacht wel dat het team bovenin mee kan draaien. „Zeker als Frank Boute en JanHenk Bomhof meespelen zul len we veel punten binnenhalen", weet Hackenberg. „We hoeven niet per se kampioen, te worden. De eerste divisie is voor Riny Kas- se, Jeroen de Heide en mijzelf veel te sterk. Maar als we kampioen kunnen worden, zullen we dat ze ker niet nalaten." Arnemuiden start in eigen huis tegen Tanaka uit Etten-Leur. Dat team is een outsider voor de titel. Na de degradatie van vorig jaar komt het eerste mannenteam van TTC Middelburg nu uit in de der de divisie. Volgens technisch coör dinator en trainer Peter Boon moet TTCM zeker voor een derde plaats gaan. „Pecos 4 is met ex-in ternational Ronald Rijsdorp en voormalig eerstedivisiespeler Friso Reitsma de topfavoriet in deze poule", weet Boon. „De andere teams moeten bespeelbaar zijn." Er wordt veel verwacht van kop man Sören de Witte, die het team moet dragen. Boon: „Hij zal zeker goed moeten zijn voor een winst percentage van tachtig procent. Mi chel Sperling en Emiel de Rijke moeten zich aan hem op kunnen trekken." De Middelburgers tref fen vandaag meteen de favoriet. In Oegstgeest staat het duel met Pe cos 4 op het programma. De jongens van TTC Middelburg spelen nu in de landelijke A-klas se. Miquel de Witte moet de kar trekken en het team bestaat verder uit Jordin Heijens en de pas twaalf jarige Mathijs Claus. De jongens van Scaldina starten ook in het lan delijk A. Floris Dijkers, Martijn Stouten, Herbert Keijman en Dirk Geuze zullen hun huid namens de Zierikzees formatie zo door moge lijk proberen te verkopen. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Ook zonder topcombinaties valt er voor de liefhebbers van dressuur te genieten. Dat bleek uit het hoge niveau gisteren tijdens de Masters of Dressage van de Stichting Hippi sche Sport Zeeland in Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland. In de klasse Zi, waar maar liefst ne gentig procent met één of twee winstpunten op zak de piste mocht verlaten, was de oranje ro zet in Zi een prooi voor Thamar Zweistra met de ruin Hexagon's Bacanti. De amazone uit Schore stuurde de mooi bergopwaarts gaande Rubiquil-zoon met 69,70 procent naar de zege. De Zuid-Be- velandse combinatie bleef de Mid delburgse Chantal Nijpjes met de Rohdiamant-zoon Resonanz ruim vier procent voor. Dinja van Liere was in M2 opper machtig. De amazone uit Kapelle stuurde de mooi gedragen van de grond verende en expressief bewe gende Rubi's Radetzky-zoon Hexa gons Banderas met de aanspreken de score van 73,33 procent naar de zege. Met de in de uitgestrekte gan gen uitblinkende Louisville-zoon Hexagon's Bon Ami eiste de ama zone met zeventig procent ook nog de tweede stek op. Van Liere mag maar met een van deze twee paarden aantreden in de finale van vandaag. „Het zijn twee talentvolle paarden met een superlief karakter en ze zijn werklustig. Beide zijn geselec teerd voor het WK voor vijfjarigen in Verden (Duitsland). En ik heb me ook met allebei geplaatst voor de finale van het Zeeuws kam pioenschap. Het zijn paarden waar je hogerop mee kan komen. Ik hoop dat ik ze nog lang mag blij ven rijden. Ze zijn eigendom van Leunus van Lieren, dus weet je dat ze verkocht kunnen worden", ver4 telde Dinja Van Liere. Jessica de Leijser had et Aline met een mooi gereden proef voor een fraaie opening in de Mi gezorgd. De amazone uit Budel reed de goed in balans lopende Uiver-dochter met 67,33 procent naar een overtuigende overwin- r ning. De Brabantse combinatie bleef Suzanne van Kasteren uit Limpde met de Samba Hit-nako meling Baruscio exact drie procent voor. Debbie Offermans was in de ze goed presterende rubriek met Winsor de beste Zeeuwse combi natie. De amazone uit Arnemui den behaalde met de veel uitstra ling tonende Indoctro-zoon met 63,33 procent een fraaie derde plaats. WTB of E/l Werken bij GDF SUEZ is méér dan zomaar een baan. Het is een kans om je loopbaan te starten mei een unieke ervaring. Want zeg nou zelf; hoe vaak krijg je als starter de kans om mee te werken aan de bouw van een nieuwe kolen-biomassacentraie op de Maasvlakte, de grootste en schoonste in zijn soort? vervui je een belangrijke rol bij de bouw en inbedrijfstelling van onze centrale. Je krijgt een gedegen opleiding tot specialist in jouw vakgebied binnen de energieopwekking. Na de inbedrijfstelling van de centrale ben je samen met collega's verantwoordelijk Élvoor de aan jou toegewezen installaties. Je coördineert onderhoudswerkzaamheden, bereidt deze voor en voert ze samen met collega's of leveranciers uit. Waar nodig verhelp gj|| je storingen. -wt-- i Als jij in bent voor een uitdagende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden, neem dan contact op met Recruitment I Rotterdam, telefoon 088-7692600. Of reageer via onze website: Electrabe! Nederland heet voortaan GDF SUEZ Energie Nederland GDF SUEZ wil van de wereld waarin wij leven een wereld maken waarin energie op een duurzame en betrouwbare manier wordt geproduceerd en verbruikt, met respect voor de mens en zijn omgeving. Een wereld waarin energie beschikbaar is voor iedereen. Hoe wij dat willen bereiken? Kijk op www.gdfsuez.nl GOF BY PEOPLE FOR PEOPLE Ga naar www.werkenbijgdfsuez.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 84