media
33
E II
media@wegener.nl
024-3650570
Het drieluik over Mohammed schuwt de actuele associatie van de islam met
extremisme, geweld en agressie niet.
Zaterdag 28 januari 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Who's
the boss? 09:30 De Leven
de Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:20 The ant bully 15:55
100% TV 16:30 Het snoer
om 17:00 Robs grote tuin-
verbouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Car
tracks, Tel sell, Tommy Te
leshopping 13:00 Journey
man 13:55 Mayday may-
day 14:50 Ruige mannen
in Alaska 15:40 Ruige man
nen: Ax men 16:30 Wereld
van de binnenvaart 17:00
RTL Transportwereld 17:30
Leven als een prof
06:00 Car tracks 06:31
RTL Telekids: Fabeltjes
krant, Wolleke, Uki, De Ko
ala Broertjes, Bibaboerderij,
Brandweerman Sam, Chug-
gington, Chloe's closet,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Marjolein en het ge
heim van het slaapzand,
De Schatkamer, Bassie
Adriaan en de geheimzin
nige opdracht, Ernst, Bob
bie en de rest, Burgers' Zoo
en Waarom, De Freggels,
Chuggington 10:31 Tel sell.
Tommy Teleshopping, Tel
sell 16:35 RTL Snowma-
gazine 17:05 Friday night
lights
07:00 Born2Cook 07:40
Airline 08:10 Gary unmar
ried 08:35 Say yes to the
dress 09:05 Tommy Tele-
shopping 11:05 Astro TV
13:05 Tommy Teleshop
ping 14:15 Superman
17:00 Wildfire 17:55 The
bodyguard
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing Spiez, Super
hero squad show, Hotw-
heels, Beyblade Metal Fu-
sion, Pokemon, Phineas
Ferb, Ducktales, The sui
te life on deck, Generation
^(D, The suite life on deck,
Pair of kings, Kickin' it, Zeke
Luther, Phil of the futu
re, Kick Buttowski, Kim Pos
sible, Totally spies, Brandy
Mr Whiskers, De Vervan
gers, The proud family, Het
hotelleven van Zack Cody
18:00 Antiek op straat,
Amusement
18:00 De sterkste man,
Verslag
18:05 Style by jury,
Make-overpro-
gramma
18:00 Wegpiraten be
trapt!, Realitypro-
gramma
18:30 Op heterdaad!, Re-
alityprogramma
19:00 Lachen om home
19:00 Helden van de
19:00 Tabatha's salon ta
19:05 Hardcore pawn,
video's, Amuse
weg, R ealitypro-
keover, Make-over-
Reality
ment
gramma
programma
19:55 Wekelijkse Lotto
19:30 Red Bull crashed
trekking, Trekking
ice Valkenburg
kick-off, Winter
sportprogramma
20:00 Alvin and the
20:00 Alien vs. Predator,
20:00 America's next
20:30 The closer, Dra
20:05 Merlin, Fantasy-
Chipmunks: the
SF-film
top model, Reality
maserie
serie
Squeakquel, Ani
matiefilm
21:40 De ideale zater
21:00 The real house
21:25 The good wife,
21:00 Merlin, Fantasy-
dagavond, Amu
wives of NYC, Re
Dramaserie
serie
sement
ality
00
SO
N>
O
22:45 Hart van Neder
land, Reportages
22:55 Piets weerbericht
22:00 Alien vs. Predator
- requiem, SF-film
22:00 Brush with fate,
Filmdrama
22:20 Without a trace,
Misdaadserie
22:00 A dangerous man, fsj
Actiethriller IO
23:00 Shownieuws
23:25 Get shorty, Mis
daadkomedie
23:45 A Good Old Fa
shioned Orgy:
Sneak preview,
Making off
23:50 Idlewird, Film-
drama
23:15 The whole truth, 23:50 Entertainment ex-
Dramaserie perience, R eality-
programma
01:30 Nachtmagazine
02:05 Teleshop 7
02:06 Sneak preview
00:05 Friday night lights 00:05 I he unsaid
01:01 Stoute meiden TV 02:10 Privileged
03:00 Stoute meiden TV 02:00 Tommy Teleshop- 03:00 Astro TV
05:00 Car tracks
05:30 ^Voningwijs
actualiteiten sport film
03:35 The closer (h)
04:15 The good wife (h)
05:05 Without a trace
(h)
00:25 Oplichters ont
maskerd
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
N>
UI
n
x
Alien vs Predator
De superieur griezelige Aliens ne
men het op tegen de bonkige Preda
tors in een breinloze sciencefiction
film die het moet hebben van de
bonte actie. Regie: Paul W.S. Ander
son. (CDN/CZ/D/VS-2004)
RTL 7, 20.00-22.00 uur
The Sweetest Thing
Drie cynische vrouwen roddelen in
zonnig San Francisco over 'Sex and
the City'-achtige ditjes en datjes en
komen tot de conclusie dat ze wil
len settelen. Langdradige vrouwen
film met o.a. Cameron Diaz en
Christina Applegate. (VS-2002)
RTL 5, 20.05-22.00 uur
Aliens vs Predator - Requiem
Griezelige aliens raken slaags met
een bonkige predator én met een
nieuw monster. Meer van hetzelf
de, deze keer in een ingedut Ameri
kaans dorpje. (VS-2007)
RTL 7, 22.00-23.45 uur
The Box
Een druk op de knop van een mys
terieuze doos levert een miljoen
dollar op, maar ook een willekeurig
sterfgeval. Berooid stel James Mars
den en Cameron Diaz worstelen
met het dilemma in een bovenge
middeld onderhoudende sciencefic
tionfilm. (VS-2009)
RTL 5, 22.00-0.20 uur
Idlewild
Misdaad, muziek en romantiek in
een nachtclub in het zuiden van de
VS tijdens de drooglegging in de ja
ren dertig. Hedendaags werk van
André Benjamin en Big Boi, beter
bekend als 'Outkast'(VS-2006)
RTL 7, 23.50-2.05 uur
At the End of Daybreak
Troosteloos Maleis drama rond de
verboden relatie tussen een 23-jari-
ge man en een 15-jarig meisje. De
openingsscène met een gevangen
rat die levend wordt gekookt geeft
een aardige indruk van het verloop.
(HK/MAL/ROK-2009).
Nederland 2, 0.00-1.35 uur
ovtxmmma
EK31
18:00 Zeeland nu 18:10 Zee
land de week 18:35 De Zeeuw
se top 40 in concert 18:50 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in
vogelvlucht 19:00 Herhalingen
Buitenland t*.|
mes Bond 007 - Moonraker-
Streng geheim
09:00 Winterbeelden 10:45
Sporza: WK Veldrijden 2012
11:55 Groenland 12:15 TV
Brussel 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Villa politica 14:05
Sporza: Australian Open 14:30
Sporza: WK Veldrijden 2012
16:30 Witse 17:20 Clips 17:30
Buren 17:55 Kijk uit 18:00 Het
journaal 18:10 Vlaanderen va
kantieland 19:00 Het journaal
19:30 Het weer 19:35 Man bijt
hond 20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Dieren in nesten 20:40
F.C. De Kampioenen 21:20 De
Premiejagers de luxe 22:00
Vrienden van de Veire 22:45
Brothers sisters 23:30 Het
journaal laat 23:50 Joker+ en
Lotto 23:51 KENO 23:52 Euro-
Millions winstverdeling 23:53
Het weer 23:55 Profilage
07:00 The Klumpies 07:10 Bob
de Bouwer 07:20 Kwiskwat
07:40 Kaatjes tralalaatjes 07:50
Laura's ster 08:00 ROX 08:25
Ketnet King Size 08:40 Zinga-
buria 08:55 Zig & Sharko
09:05 Ketnet King Size 09:20
Kratts in het wild 09:40 De el
fenheuvel: Compilatie 10:25 De
week van Karrewiet 10:35 Dis
ney's Kim Possible 11:00 Spring
11:25 Stoked 11:50 De week
van Karrewiet 11:59 Zender uit
de ether 13:00 Reyers Laat
13:40 Zender uit de ether
15:30 Samson & Gert
15:55 De Smurfen 16:20 Pippi
Langkous 16:45 Disney's Bran
dy and Mr Whiskers 17:10
XMIX 17:25 The Daltons 17:35
Robbedoes en Kwabbernoot
17:55 Sally Bollywood 18:10
Disney's Kim Possible 18:30 De
week van Karrewiet 18:40
Kratts in het wild 19:05 Disney
Phineas and Ferb 19:15 Zinga-
buria 19:30 Mr. Bean 19:54
Zender uit de ether 20:00 Het
journaal 20:10 Vranckx 20:40
Wallander 22:10 Trial and Retri
bution 23:45 The Bow
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen live 12:30 Nigel Slater's
simple suppers 13:00 BBC
News 13:10 Regionaal nieuws
en weerbericht 13:15 Football
focus 14:00 British Olympic
dreams 14:30 Atletiek 17:30 Fi
nal score 18:15 BBC News
18:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 18:35 Winter
wipeout 19:35 The magicians
20:50 The National Lottery:
Who dares wins 21:40 Casualty
22:30 BBC News 22:50 The
Rock
07:00 Little robots 07:10 Zigby
07:25 Finley the fire engine
07:35 Octonauts 07:45 Every
thing's Rosie 08:00 Richard
Hammond's blast lab 08:30
Dennis and Gnasher 08:40
Deadly 60 bites 08:45 Shaun
the sheep 08:55 The ministry
of Curious Stuff 09:25 Tennis:
Australian Open 12:30 Homes
under the hammer 13:00 Island
in the sky 14:45 Escape to the
country 15:30 Bowls: World In
door Championships 17:35
Galaxy quest 19:10 Flog it!
20:10 Dad's army 20:40 Time-
watch 21:30 The duchess 23:10
Pan Am
07:10 Dino Dan 07:35 Checker
Can 08:00 Wissen macht Ah!
08:25 neuneinhalb 08:35 Ta-
gesschau 08:40 Sportschau
live: Schansspringen 09:20
Sportschau live: Rodelen 09:40
Sportschau live: Schanssprin
gen 10:15 Tagesschau 10:20
Sportschau live: Skiën 11:35
Sportschau live: Rodelen 11:50
Sportschau live: Skiën 13:15
Tagesschau 13:20 Sportschau
live: Noordse combinatie 14:30
Sportschau live: Rodelen 15:00
Sportschau live: Snowboarden
16:00 Weltreisen 16:30 Euro-
pamagazin 17:00 Tagesschau
17:03 Ratgeber: Geld 17:30
Brisant 17:47 Das Wetter im Er-
sten 17:50 Tagesschau 18:00
Sportschau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Das
Winterfest der fliegenden Stars
23:15 Ziehung der Lottozahlen
23:20 Tagesthemen 23:38 Das
Wetter im Ersten 23:40 Das
Wort zum Sonntag 23:45 Ja-
07:00 Das Dschungelbuch
07:35 Bibi Blocksberg 08:251,
2 oder 3 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Das Dschungel
buch 09:20 Bibi und Tina 09:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau
10:35 pur+11:00 heute 11:05
Die Küchenschlacht - der Wo-
chenriickblick 13:00 heute
13:05 ZDFwochen-journal
14:00 hallo deutschland - mon-
dan 14:45 Rosamunde Pilcher:
Blüte des Lebens 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 ML mona lisa 18:35 hallo
deutschland 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Unser Charly
20:15 Wilsberg 21:45 Kommis-
sar Stolberg 22:45 heute-jour-
nal 22:58 Wetter 23:00 das ak-
tuelle sportstudio
07:20 Erlebnisreisen-Tipp
07:30 Sehen statt Hören 08:00
Planet Wissen: Köstlich und
kostbar: Gewürze 09:00 Cosmo
TV 09:30 Konfliktfall Organ-
spende 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:35 Die
Sendung mit dem Elefanten -
Best of - mit Elternticker 12:00
Quarks Co: Medikamente -
Wirkungen und Nebenwirkun-
gen 12:45 Elefant, Tiger Co.
13:35 Knut, der Eisbarjunge
13:45 Whale Rider 15:20 Yvon
ne Willicks - Der Grofêe Haus-
haltscheck 16:05 Der Aral-
Check 16:50 FufSball im Westen
17:05 sportlich unterwegs
17:20 Servicezeit: Kochen mit
Martina und Moritz 17:50 Land
und lecker 18:20 Wintertrei-
ben: Zug um Zug 18:50 Aktuel
le Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Die Flucht
23:15 Drum - Wahrheit um je-
den Preis
07:15 Ultimate survival: Ex
treme desert 08:05 American
chopper: Senior vs Junior 08:55
Mythbusters: Alaska special
09:45 Secrets of Seal Team 6
10:35 Swamp brothers 11:30
Surviving the cut 17:05 Curiosi
ty: What's America worth?
18:05 Mythbusters 19:05 Dirty
money 20:00 Mighty ships:
Skandi Arctic 21:00 Wheeler
dealers: Frogeye sprite 22:00
Fifth gear 23:00 Nothing per
sonal: Roadside betrayal
National Geographic
07:00 How hard can it be?
08:00 Earth investigated 09:00
Test your brain 10:00 Truth be
hind 11:00 Fish warrior 12:00
The indestructibles 13:00
Breakout 16:00 The dog whis
perer 18:00 Inside 19:00 The
indestructibles 20:00 Breakout
21:00 Drugs Ipc. 22:00 Long
way down 23:00 Classified
Bsnoi
07:20 Night: Coyote 07:50
Growing up... Tiger 08:45 Dick
'n' Dom go wild 09:10 Bondi
vet 09:40 Monkey life 10:05
Talk to the animals 10:35 Dogs/
Cats/Pets 101Cocker Spaniel,
Irish Wolfhound, Papillon, Gor
don Setter, Silky Terrier 11:30
Wild France: Forests in the mist
12:25 Must love cats 13:20
Dogs/Cats/Pets 101Kittens
14:15 Baboons with Bill Bailey
15:15 Max's big tracks 16:10
Into the pride: Queen Cleo
17:05 Monster bug wars 18:00
Kate plus 8: Philly fun! 19:00
Outrageous kid parties:
Gracie's princess party 19:30
Choccywoccydoodah: Special
delivery 20:00 World's worst
mum: Trapped in Manhattan
21:00 One born every minute
22:00 My naked secret: Emily
22:30 My naked secret: Mark
23:00 Miami Ink
si: The next generation 22:55
Big time rush 23:15 Mr. Meaty
23:40 iCarly 00:05 Gigantic
00:30 True Jackson
09:15 Rate the video 10:15
Teen mom 11:00 Moneymak
ers 11:25 I Used to be Fat 12:10
Life of Ryan 16:40 Degrassi: The
next generation 18:20 Money
makers 18:45 Flash prank
19:10 Breaking from above
19:35 Awkward 20:00 Behind
the music 2011 20:50 Flash
prank 21:15 Hard times 21:40
Jersey shore 22:25 The Chal
lenge XXI: Rivals 23:10 Flash
prank
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:05
Flash 09:10 Grenadine et Men-
talo 09:15 Le quiz de Zack
09:20 Ozieboo 09:25 Ray
mond 09:40 Les Dalton 09:45
Geronimo Stilton 10:10 Le
marsupilami 10:35 C'est pas
sorcier 11:00 Flash 11:05 7
jours sur la planète 11:30 Coup
de pouce pour la planète 12:00
Flash 12:05 Journal de la médi-
terranée 12:30 36,9 degrés
13:05 A table13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 360
degrésle reportage Géo 14:55
Les Boys 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
ARTE reportage 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 Le
bar de I'Europe 18:30 Les car-
nets du bourlingueur 20:00
Trésors de civilisations 20:30
Journal de France 2 21:00
Concert pour la tolérance
22:45 L'autre émoi 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la TSR 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 Chaba-
da
t:30 Tennis 09:15 Game, set
Mats 09:30 Tennis 12:00 Al
pineskiën 13:15 Biatlon 14:15
Skispringen 15:45 Kunstschaat
sen 17:00 Voetbal: Afrika Cup
19:00 Game, set Mats 19:15
WATTS 19:30 Voetbal: Afrika
Cup 22:00 Kunstschaatsen
23:15 Tennis
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Best
of BackStory 08:00 World re
port 08:15 CNN Marketplace
Middle East 08:30 The CNN
freedom project 09:00 World
sport 09:30 Open court 10:00
Best of The situation room
11:00 World report 11:30 Best
of BackStory 12:00 The brief
12:30 Inside Africa 13:00
World report 13:30 Road to
Durban: A green city journey
14:00 Talk Asia 14:30 i Report
for CNN 15:00 World's untold
stories 15:30 Best of BackStory
16:00 International desk 16:30
African voices 17:00 CNN Mar
ketplace Europe 17:15 CNN
marketplace Africa 17:30
World report this week 18:00
World sport 18:30 Aiming for
gold 19:00 International desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national desk 20:30 The gate
way 20:45 Future cities 21:00
Best of The situation room
22:00 World report 22:30
World's untold stories 23:00
Open court 23:30 World sport
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:15 Power Rangers - Samurai
08:05 Planet Sheen 08:40 Kung
fu panda 09:00 Geronimo Stil
ton 09:25 T.U.F.F. Puppy 09:50
Spongebob Squarepants 10:20
Big time rush 10:45 Victorious
11:10 Wingin' it 11:30 Sponge-
bob Squarepants 15:35 Wingin'
it 15:55 Ned's survivalgids
16:45 T.U.F.F. Puppy 17:10 Su-
pah Ninjas 17:35 The penguins
of Madagascar 18:00 Big time
rush 18:25 True Jackson 18:50
iCarly 19:15 Victorious 19:45
Wingin' it 20:05 The troop
20:30 T.U.F.F. Puppy 21:00 Gi
gantic 21:20 True Jackson
21:45 Heartland 22:30 Degras-