Twee leden voor de Raad van Toezicht Bel 0900-1505 of via i .ntk.nl CALCULATOR - WERKVOORBEREIDER MARIA-OORD Lid van de Raad van Toezicht 12 zaterdag 28 januari 2012 JobTrack.nl Jos Hofkens HIG bv Jos Hofkens HIG bv is een gespecialiseerd bedrijf met ruim 550 medewerkers op het gebied van Schoonmaakonderhoud, Reiniging in de voedingsmiddelenindustrie en de Industriële Reiniging. Vanuit de vestigingen Oosterhout, Schoonebeek en Westervoort wordt ons dienstenpakket op flexibele wijze aangeboden 'aan tal van opdrachtgevers door heel Nederland. Er wordt gewerkt conform VCA**/iS09001/iS014001 en SIR. Per direct zijn wij voor onze divisie Industriële Reiniging, vestiging Oosterhout, op zoek naar een fulltime: U bent verantwoordelijk voor het maken van berekeningen begrotingen t.b.v. offertes en het opstellen van werkplannen. U inventariseert, samen met een (hoofd)uitvoerder, de wensen van (nieuwe) opdrachtgevers en stelt een wensenplan op, derhalve zult u ook bij onze (potentiële) opdrachtgevers op locatie zijn om opnames te doen. U verzamelt de benodigde gegevens en stelt calculaties op aan de hand van specifieke gegevens van het project, ervaringen vanuit het verleden, normgegevens etc. Tevens bent u verantwoordelijk voor het opstellen van werkprogramma's en inzetschema's. U dient een goede inschatting te kunnen maken van de doorlooptijden. U voert nacalculaties van het desbetreffende project uit op basis van aangegeven systematiek, u interpreteert de resultaten en brengt rechtstreeks verbeteringsvoorstellen uit aan de directie. UW PROFIEL: - HTS werk- en denkniveau - Minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie - Kennis van de industriële reiniging is een pré - Kennis van office pakketten, met name Excel - U bent representatief, accuraat, communicatief sterk en heeft een analytisch vermogen - U bent stressbestendig en kunt omgaan met deadlines GEÏNTERESSEERD? Reageer dan direct door het mailen van uw CV met motivatie naar pz@ioshofkens.nl. Heeft u inhoudelijke vragen over de functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw F. Smit (HR-Manager) op 06-53 27 48 17, Een assessment maakt mogelijk onderdeel uit van de selectieprocedure. Wij bieden u een aantrekkelijk en marktconform salaris. Bekijk ook onze website op: www.ioshofkens.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. STICHTING Stichting Maria-oord is een kleinschalige aanbieder van zorg, verpleging en welzijn. Onze klanten zijn kloosterlingen en niet religieuze ouderen. Maria-oord heeft een intra- en extramurale afdeling in Dongen en Oosterhout. Ons motto is: "Kleinschalig Anders" Gelet op de actuele thema's en de huidige samenstelling bestaat er de behoefte om de Raad van Toezicht te versterken met: Lid Raad van Toezicht juridische portefeuille U bent goed ingevoerd in het ondernemingsrecht vanuit uw huidige rol als jurist, advocaat of bestuurssecretaris. Enige ervaring met de gezondheidszorg is een pluspunt. Lid Raad van Toezicht HRM portefeuille U bent vanuit uw rol als manager of adviseur HRM goed bekend met de aspecten van het Human Resource Management in de volledige breedte. Niet alleen met het personeelsbeheer, maar ook met cultuur- en organisatieveranderingsprocessen. Bij voorkeur heeft u uw ervaring opgedaan in de zakelijke dienstverlening of gezondheidszorg. Beide nieuwe leden komen bij voorkeur uit de regio, kunnen zich goed inleven in de specifieke levensbeschouwelijke cultuur, van Stichting Maria-oord en het werken met en voor cliënten in dit werkveld. Bestuurlijke ervaring en/of al enige ervaring als toezichthouder is een pre. Samenstelling Gestreefd wordt naar een evenwichtige verdeling tussen mannen en vrouwen. Hierdoor'wordt bij de vervulling van deze twee vacatures in eerste instantie bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan minimaal één vrouwelijke kandidaat. De Raad van Toezicht laat zich in deze procedure ondersteunen door Anja Tirions MHA van Tirions Consultancy B.V. Voor meer informatie is zij bereikbaar op telefoonnummer 06 - 29 25 94 97 of kijk voor de volledige profielschetsen op www.tirionsconsultancy.com. Uw reactie zien wij graag voor 13 februari a s tegemoet via haar website. instituut Ver^eeten Instituut Verbeeten te Tilburg is een specialistisch ziekenhuis waar topklinische zorg wordt geleverd op het gebied van Radiotherapeutische Oncologie en Nucleaire Geneeskunde. Patiënten worden ook behandeld in onze nieuwe vestigingen Verbeeten Breda en Verbeeten Den Bosch. Heb je affiniteit met techniek en zorg? Spreekt de combinatie van leren en werken met salaris je aan? Dan is de inservice opleiding misschien iets voor jou! Wij zoeken: LEERLINGEN RADIOTHERAPEUTISCH LABORANT (m/v) Bij voorkeur voor 36 uur per week. Vereist is minimaal een HAVO-diploma of MBO-4 diploma, met de vakken wis- en natuurkunde. Vraag voor 13 februari a.s. een aanmeldformulier aan via: sollicitatie@bvi.nl Indien je aan de functie-eisen voldoet, ontvang je van ons een schriftelijke uitnodiging voor de voorlichtingsbijeenkomst. Datum: donderdag 1 maart 2011 Tijd: 18.30 - 20.30 uur Voor meer informatie bezoek onze website www.verbeeten.nl. Ook kun je contact opnemen met Lenneke van den Heuvel en Willian Smits (specialisten opleiding) tel. (013) 59476 23. - iE' Ondernemend werken aan gezondheidszorg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prtjs gesteld instituut voor maatschappelijk welzijn Het Instituut voor Maatschappelijk Welzijn Breda e.o. (IMW) is een not for profit organisatie voor eer stelijns psychosociale hulpverlening en sociaaljuridische dienstverlening in Breda en omgeving. Het IMW heeft ca 80 medewerkers en 50 vrijwilligers. Het bestuur wordt gevormd door een directeur.Toezicht wordt gehouden door een Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht kent een vacature voor De Raad heeft naast de toezichthoudende functie een adviserende functie met betrekking tot de directeur/bestuurder. De Raad bestaat uit vijf leden komt minimaal vier maal per jaar bijeen. Voor alle leden geldt maatschappelijke betrokkenheid en voldoende beschikbare tijd als basis. De Raad laat zich leiden door de Governancecode Welzijn Maatschappelijke Dienstverlening. Hiertoe is onder meer een collectief profiel opgesteld. Voor een evenwichtige samenstelling gelden voor deze vacature onderstaande specifieke kenmerken: Affiniteit met en kennis van de branche Welzijn Maatschappelijke Dienstverlening Ervaring bij de (lokale) overheid Ervaring in een maatschappelijke onderneming Geïnteresseerden voor deze onbezoldigde functie worden uitgenodigd de uitgebreide tekst van deze vacature te downloaden van www.imwbreda.nl/onze organisatie. Daar is ook de door de Raad van Toezicht voorgestane selectieprocedure en het collectieve profiel beschikbaar. Speciale VIP kaarten voor de fans van Jan SmitDeze zijn beperkt verkrijgbaar! VIP kaarten kosten 75,- Dit zijn de allermooiste plaatsen vóór in de zaal incl. koffie/thee met Petit Fours en consumptie. In de VIP room wordt u live geëntertaind door de bekende pianist Delano Vossen die de bekendste liedjes van Jan Smit voor u speelt. Ook krijgt u een exclusief merchandise item kado.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32