WSG Medewerker Planning 4 Leden Raad van Commissarissen Mechanical Engineer (hts-wtb) met focus op kwaliteit nemag PUBLIC-SPIRIT I en selectie (waarvan 2 op voordracht van de huurders) y r\+cs: optiek de |onge JobTrack.nl Nemag ontwerpt en bouwt grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) voor de overslag van bulkgoederen. De grijpers worden vanuit de productie locatie in Zierikzee wereldwijd geëx porteerd. Sinds de oprichting in 1924 heeft Nemag een range van grijpers en aanverwante producten ontwikkeld zoals kabel- verbindingssystemen (kettingschalmen en kabelperen) gericht op het verhogen van de efficiency bij het lossen van buik- materiaal en het verlagen van de kosten per overge slagen ton lading. De organisatie cultuur van Nemag kenmerkt zich door de hoge mate van betrokkenheid en drive voor het maken van een kwalitatief goed en bijzonder product. Nemag is onder andere ISO 9001 gecertificeerd. Van directieniveau tot de productievloer staat de passie voor het product bovenaan. zaterdag 28 januari 2012 II Wegens de groei van.onze organisatie zijn wij op zoek naar een veelzijdig technisch Engineer met gevoel voor structuur en kwaliteit Als Engineer houd je je bezig met verbeterprocessen die betrekking hebben op de engineering en productie van grijpers en aanverwante producten. Je bent verantwoordelijk voor het continu verbeteren van het kwaliteitssysteem, waaronder ISO 9001:2008. Daarbij heb je veel contacten met collega's, externe (internationale) klanten en toeleveranciers op het gebied van kwaliteitszaken. Je coördineert de noodzakelijke verbeteracties en voert deze gedeeltelijk zelf uit. Daarnaast werkt je alleen of samen met andere tekenaar-Zconstructeurs aan ontwerpen en verbeteringen van grijpers, waarbij je gebruik maakt van 3D CAD Solid Works). Je rapporteert aan het Hoofd Engineering/ Kwaliteitsmanager. Profiel functie - Doorvoeren van (interne) verbeterprocessen; - Aanpassen en onderhouden van interne procedures; - Onderzoeken, coördineren en samen met de afdelingen Verkoop, Tekenkamer en Productie afhandelen van interne en externe klachten, waarbij soms de klant of toeleverancier bezocht zat worden; - Het begeleiden van audits; - Uitvoeren van interne (deel)audits en voorbereiden van directiebeoordelingen; - Tekenen, construeren en technisch begeleiden van grijperorders en verbeteringen daaraan; - Adviseren op gebied van veiligheid en milieu. Profiel kandidaat - HTS-opleiding of gelijkwaardig, richting werktuigbouwkunde; - Uitstekende communicatieve vaardigheden; - Ervaring en affiniteit met service van industriële kapitaalgoederen en kennis van overslag van droge bulk is een pre; - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Overige vreemde talen zijn een pre; - Gestructureerd, zelfstandig, flexibel, klantgericht; - No nonsense en hands-on mentaliteit; - Bereid tot internationaal reizen. Geboden wordt Een zelfstandige en zeer veelzijdige functie in een financieel gezond bedrijf met korte communicatielijnen, gespecialiseerde stafdiensten en een goede werksfeer. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B. V., t.a. v. Jan van der Vorm Postbus 110,4300AC, Zierikzee of jan.vandervorm@nemag.com. Telefoon 0111 418 960, www.nemag.com Voor bestuurders, topkader en toezichthouders PublicSpirit staat voor toonaangevend&.search, werving en selectie van topkader voor organisaties met een maatschappelijke taak. Helsinkilaan 4 3446 AH Woerden TELEFOON 0348 - 457 050 INTERNET www.publicspirit.nl PublicSpirit maakt deol uit van de BMC i Groep Wij zoeken kandidaten voor de volgende functies: Stichting WSG is een kleine woningcorporatie met zo'n 4.000 woningen en bedrijfsruimten in Noörd-Brabant. De werkzaamheden worden verricht vanaf de kantoren in Geertruidenberg en Roosendaal. WSG is een lokaal gewortelde corporatie die getypeerd wordt door een persoonlijke en betrokken dienstverlening. Naast het verzorgen van betaalbare huisvesting wordt nadrukkelijk aandacht besteed aan de combinatie wonen en zorg. In totaal werken bij WSG 28 mensen. WSG heeft een turbulent jaar achter de rug. De komende periode staat de verbetering van de financiële positie hoog op de agenda. Met het oog op de nieuwe fase en conform de Governance Code maakten de oud-leden onlangs plaats voor een nieuwe Raad. De Raad van Commissarissen toetst de strategie, de (financiële) risicobeheersing en de volkshuisvestelijke en maatschappelijke opgave. Centraal staat dat de RvC als collectief verantwoordelijk is voor zijn taak. De leden opereren onafhankelijk van deelbelangen, ook commissarissen die op voordracht van de huurders benoemd zijn. Van de toekomstige toezichthouders worden kennis en competenties verwacht die passen bij het ingezette proces van verbetering. De inhoudelijke achtergronden staan in het uitgebreide profiel vermeld. Uw reactie Uitgebreide informatie over de vacature vindt u op www.publicspirit.nl. Uw sollicitatie, voorzien van uitgebreid curriculum vitae, kunt u bij voorkeur indienen via de website van PublicSpirit, of e-mailen naar info@publicspirit.nl, ter attentie van mevrouw drs. Jetske Goudsmit, directeur, Helsinkilaan 4, 3446 AH Woerden. SOFTWARE - Syntess Software is producent van ERP- en Mobiele software. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote bedrijven. In Nederland zijn ruim 3300 technische dienstverleners werkzaam met onze softwareproducten. Tot onze klantenkring behoren installatiebedrijven, nautische bedrijven en bedrijven uit de bouwsector. We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor installerende bedrijven. De afdeling Financiën en Control (9 medewerkers), waaronder de afdeling planning valt, zorgt voor een correcte administratieve afhandeling in voor een optimale ondersteuning van alle medewerkers. Sj Voor de afdeling planning zijn wij op korte termijn op zoek naar een (40 uur per week) Als medewerker planning fungeer je als brug tussen verkoop en consultancy en onze klanten. Je maakt afspraken over de uitlevering van orders en uitvoering van begeleiding, op locatie of via E-consultancy, door de inzet van consultants en docenten voor trainingen. Daarbij ben je verantwoordelijk voor een maximale inzet van onze consultants. Daarnaast ondersteun je bij de voorbereidende werk zaamheden voor uitlevering van de bedrijfs software en bijbehorende aanvullende producten en diensten. Wij vragen 0 Gedreven persoonlijkheid met een klantgerichte instelling Interesse in software en internetapplicaties Uitstekende communicatieve vaardigheden Creatief en toch nauwkeurig Opleiding minimaal MBO-niveau, bij voorkeur een commerciële en/of logistieke richting Zelfstandige werkhouding en teamgeest Wij bieden een gedegen interne opleiding; ruimte voor eigen initiatieven; een stimulerende moderne werkomgeving; enthousiaste vakbekwame collega's; marktconforme arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie Stuur je sollicitatiebrief met cv niet later dan 8 februari a.s. aan: Syntess Software T.a.v. afdeling HR Postbus 127 4300 AC Zierikzee of naar vacature@syntess.nl Contact Voor vragen over de vacature kun je terecht bij: Hans van Grondel via telefoon 088 - 40 80 400 of per e-mail op bovenstaand e-mailadres. wordt niet op prijs gesteld. OPTIEK DE JONGE is een vooruitstrevende optiekzaak welke al meer dan 25 jaar actief is in Goes. Bij ons is service en aandacht nog vanzelfsprekend Wij zijn op zoek naar een enthousiaste (Aankomend) Werktijden in onderling overleg. Reacties schriftelijk aan Cees de Jonge Lange Vorststraat 40,4461 JP Goes. Lange Vorststraat 40, 4461 JP Goes Tel.: (01 1 3) 21 1 2 72 <5? www.optiekdejonge.n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31