Ös/srJailan Jacobus Johannes Sturm 32 Ifamilieberichten j0mtüTL< vrijdag 27 januari 2012 i (Hensenlinq.nl Gisteren is voorbij Morgen komt niet meer Vandaag helpt God Midden uit het volle leven vanuit een druk bestaan is plotseling van ons heengegaan, onze lieve vader en opa Ko (meneer) in de leeftijd van 77 jaar weduwnaar van Adriana Louws sinds 23-09-2008 Hans en Annelies Dominique en Frank Joris en Amy Johnny en Jolanda Dennie en Nicky Mike 25 januari 2012 Noordweg 467 4333 KE Middelburg De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op maandag 30 januari om 12.30 uur in de Sereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint-Laurens. Aansluitend is er gelegenheid de naaste familie te condoleren in deze kerk. Daarna wordt hij door zijn gezin naar zijn laatste rustplaats begeleid. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. M Onvoorbereid We hielden innig van je echtheid en waarheid Mens zonder franje Ondanks alles Op zo'n verlies nooit voorbereid Lieve Opa we missen je Dennie en Nicky Dominique en Frank Joris en Amy Mike In verband met het overlijden van De heer J.J. Sturm zijn onze bedrijven op maandag 30 januari vanaf 11:30 uur gesloten Auto Sturm Noordweg 467 Middelburg Auto Sturm Amundsenweg 39 Goes Sturm Autoschadeteam Ampereweg 56 Middelburg "Goedemorgen" is iets wat we niet meer zullen horen We zijn erg verdrietig door het plotselinge overlijden van onze Meneer (Sturm) Hij was een zeer geliefd persoon in ons hele team. Iedere morgen stond hij klaar om op pad te gaan. Wij zullen hem ontzettend missen. We wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Namens medewerkers Auto Sturm Middelburg Soes Sturm Autoschadeteam Lege stoel Een stoel blijft leeg een stem blijft zwijgen, maar in ons hart zal je altijd blijven Dicky van Sinkel-de Jager Bep Volmer-Melse Geheel onverwachts is uit onze familie kling weggenomen onze zwager en oom Jacobus J. Sturm Ko C. Louws P. Louws-Dingemanse Tonny en Trudy Hanneke en Jolanda Marco Peter Ronald en Marianne Vrouwenpolder, januari 2012 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze moeder, oma en super-oma Maria Suzanna Abbink-van Voren sinds 26 maart 2002 weduwe van Jan Abbink in de leeftijd van bijna 89 jaar. Enkhuizen: Johnen Ria Sabine en Cees, Geert, Maartje Edwin en Renate, Emma, Rik Grefath: Gustaaf en Monika Anja en Frank, Lukas, Amelie, Caroline Schore: EdenLoes Maruschka en René, Nikita, Dani, Tim Sebastiaan en Marieke, Jasmijn, Jens Wij willen het verzorgend personeel van woning 4.06 van Zorgcentrum 'Ter Valcke' heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 21 januari 2012 Correspondentieadres: Steenweg la, 4423 AL Schore. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mede, dat toch nog plotseling is overleden, onze zwager en oom Cornelis van Nieuwenhuize Wij wensen Corrie, Ploonie, Richard en Sebastiaan veel sterkte toe. Familie Verton Verdrietig zijn we met het overlijden van mijn broer, zwager en oom Kees van Nieuwenhuize De herinnering blijft. Rien en Hanna Diana en Paul Willen en Miriam en Lizzy Heden ontvingen wij het droevige bericht dat plotseling is overleden onze oud buurman en vriend Ko Sturm Leintje en Cor Willemse Corrie en Ko Buys in herinnering Corrie en Jaap Pouwer Marg en Piet Gilde Bedankt Ko voor de jarenlange vriendschap. Middelburg, 24 januari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42