20 - 50% korting tijdelijke natuur met schapen VERBOUWINGS UITVERKOOP Middelburg SALE SALE SALE GOV uit Goes zoekt leden voor muziektheater DE PAGTER ANTIEK INTERIEUR Domburg Veere Markt 1 Kaai 53 Nieuwjaarsconcert Brassband Middelburg Kouwe Klauwetocht met een bioloog Optreden Woodworks op Zeeuwse Avond Pleitwedstrijd voor jonge advocaten w GOES - Muziektheatergezelschap GOV uit Goes is op zoek naar nieu we leden. Jaarlijks wordt een musi cal of andersoortig muziektheater op de planken gezet van de grote Zeeuwse theaters. Dit jaar is dat de musical On the Town van Leonard Bernstein, bekend van onder ande re West Side Story. De première is op 15 maart in Goes. Volgend jaar staat de musical Het Meisje en het Monster op het programma. Een bewerking van de bekende musi cal Beauty and the Beast. Voor nieuwe leden vindt op 15 fe bruari een instroom auditie plaats. GOV is vooral op zoek naar jonge re mannen die kunnen zingen, dansen en toneelspelen. Ook de decorploeg heeft nog handige mensen nodig. Geïnteresseerden kunnen zich op geven via zonbog@zeelandnet.nl www.muziektheatergezelschapgov.nl informatie van het waterschap Op donderdag 16 februari 2012 vergadert de algemene vergadering in een openbare vergadering om 19.30 uur. Voorafgaand aan deze vergadering vinden de openbare commissievergaderingen plaats. De commissie Waterkeringen en Wegen vergadert op 7 februari om 17.00 uur. De commissie Waterbeheer vergadert op 7 februari om 19.30 uur. Op 8 februari om 19.30 uur komt de commissie Bestuur lijke en Economische Zaken bijeen. Alle vergaderingen vinden plaats in het water schapskantoor in Terneuzen. Meer weten? Uitgebreidere informatie over deze vergaderingen vindt u op www. scheldestromen .nl waterschapsblad. Mocht u niet de beschikking hebben over een computer en meer informatie willen ontvangen, dan sturen we u graag de informatie op papier toe. Deze kunt u aanvragen bij de afdeling Communicatie en Bedrijfscultuur. rscfMoScheldestromen ten moet dit nu voorkomen, want er kan wel eens een beschermde soort tussen zitten. En zie die dan weer eens weg te krijgen als je de grond nodig hebt voor woning bouw. Toch kan er altijd wel eens een Noors woelmuisje of rug- streeppadje tussendoor glippen. Vandaar dat de gemeente het braakliggende terrein nu de be stemming 'Tijdelijke Natuur' wil geven. Dan houdt in dat je vooraf toestemming hebt om bescherm de soorten te verwijderen als de bouw begint. Het inrichten van de braakliggende grond tot natuurge bied geeft aan dat de gemeente geen snelle opleving van de bouw verwacht. De eerste jaren werden honderden woningen verkocht en gebouwd. Eind 2009 viel de bouw als gevolg van de kredietcrisis stil zodat in 2010 zelfs geen enkel huis werd opgeleverd. Gebouwd wordt er weer wel, maar het gaat mond jesmaat. Enkele tientallen huizen per jaar. Uiteindelijk moeten er in de Mortiere 1380 woningen staan, de teller staat nu op 550. Houdt het huidige bouwtempo aan, dan is er nog jaren werk voor schapen in de Mortiere. Herenstraat 9 Segeersstraat 8 op alle meubelen en verlichting met hoge kortingen in onze winkels in: www.depagterantiekeninterieur.nl MIDDELBURG VLISSINGEN Morgen en overmorgen is er weer een Kouwe Klauwetocht over het strand van Vlissingen, georgani seerd door het Arsenaal. Een bio loog laat dan zien welke bijzonde re schelpen en dieren er te ontdek ken zijn. De gevonden schelpjes en beestjes worden uitgezet in een aquarium van het Arsenaal. De tocht gaat om 11.30 uur van start vanuit het Arsenaal. RITTHEM De band Woodworks treedt van avond op in het Dorpshuis in Rit- them. Het concert wordt gegeven tijdens een Zeeuwse Avond. Wood works speelt akoestische rock- en (Ierse) folkmuziek. Een van de le den speelde voorheen in de inmid dels opgeheven band The Old Firm, die vorig jaar nog optrad in Ritthem. Aanvang 20.30 uur. En tree 6 euro per persoon. foto Ruben Oreel Brassband 8c Jeugdbrassband Mid delburg houden morgen hun nieuwjaarsconcert. Met een geva rieerd programma zullen de beide orkesten het nieuwe jaar inluiden en met alle toehoorders proosten op het komende jaar. Het concert vindt plaats in wijkcentrum Dau- wendaele aan de Vrijlandstraat en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. MIDDELBURG De jaarlijkse pleitwedstrijden van de Jonge Balie Middelburg, de vere niging voor beginnende advocaten in het arrondissement Middelburg, vindt morgen weer plaats. De wedstrijden, met fictieve zaken, zijn verplichte kost in hun eerste drie jaren als raadsman of -vrouw, maar iedereen mag komen kijken, tussen 10.30-12.00 en 13.30-15.00 uur in de Middelburgse rechtbank. Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1, 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35